Právě je čtv 28. bře 2024 11:24:02

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 7 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: nic moc:(
PříspěvekNapsal: úte 24. črc 2007 14:00:00 
Offline
nováček

Registrován: čtv 19. črc 2007 00:00:00
Příspěvky: 13
no tak jsem prave jel tu silnici vedouci k Auto Jarov a tam jak je u hotelu Step ten most dole tak jako klasicky tam PCR meri...to jsem cekal proto jsem tam taky jel... V1 to tedy zahlasil sice nijak silne ale prece kazdopadne ta vzdalenost na kterou to detekuje se mi moc nezamlouva...vlitnout tam v 80ce tak si myslim ze bych to neubrzil (tak aby to do me nekdo zezadu nenarval)

Takze nevim...bud ta nova verze V1 3.863 je nejaka malo citliva nebo jsem se jeste nedostal do primeho paprsku nebo ja nevim, ale o nejakych 200 metrech dopredu se mi muze jen zdat..

detektor mam umisten za slunecni clonou spolujezdce


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 24. črc 2007 14:01:00 
Offline
nováček

Registrován: čtv 19. črc 2007 00:00:00
Příspěvky: 13
kurna ja dal "new topic" misto "reply" za to se omlouvam..


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 24. črc 2007 14:38:00 
Mel jsi zkusit dat vertikalni umisteni... Tedka me pripada, ze horizontal stoji cim dal vice za prd... :-(.Muj nazor je, ze je treba taky trosku stesti aby se odraz spravne odrazil, ale od te doby co mam targeta na vertikal, detekce takova, ze i 150km/h bych na 50km/h ubrzdil... Testoval jsem na Cimickem stacionaru vnoci.. 150 lehka brzda po smeru, aby me nahodou nevyfotil a v poho...:-).


Nahoru
  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 24. črc 2007 15:13:00 
Offline
čekatel

Registrován: úte 24. říj 2006 00:00:00
Příspěvky: 128
no on byl spíše problém, že PČR stáli mezi sloupy ( dost záření bylo pokryto právě sloupem ) a zbytek ?el "do stráně" takže minimum odrazů :-( tam nečekej zázraky - možná po směru by to bylo lepší neb se to vracelo o sloup :( - jel jsem tam cca 2x, ale bohužel bez AR


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 24. črc 2007 15:26:00 
Prave takova mista ma vertikal nejradeji.. Ja testoval na gen. Sisky a horizontal 40m a vertikal skoro 270m, taky jsem nechapal... Ale prave tady se pozna ta vertikalni polarizace... Tak mozna apelovat ne vsechny, az nekde objevite radar otocit, dat vertikal a porovnat!! :p


Nahoru
  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 24. črc 2007 17:16:00 
Offline
nováček

Registrován: čtv 19. črc 2007 00:00:00
Příspěvky: 13
jo a odpoledne jsem mel tu "cest" a od smichova jel vedle cervene octavky ktera mela radar zapnutej porad...takze jsem si ji nechaval ujet, pak ji zase predjel pak ze strany abych ozkousel signal;)))) a celkem to slo


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned 29. črc 2007 16:23:00 
Offline
nováček

Registrován: ned 05. lis 2006 01:00:00
Příspěvky: 60
Bydliště: Praha
Dneska tam byli, detekce s V1 tak 150-180m proti směru jízdy. Nevěděl jsem, že by tam mohli měřit a tak jsem reagoval, až když signál zesílil, přesto to ještě v pohodě stačilo.

Na detekci ne zrovna ideální místo, špatný odraz. Kdybych neměl detektor vyzkoužený a dobře umístěný (vyladěná citlivost), měl bych problém.

Závěr: některá místa mají horší detekci (obvykle mám detekci výrazně lepší). Klasická ukázka toho, že MP jde o vybírání peněz a ne o bezpečnost.


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 7 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
POWERED_BY
Český překlad – phpBB.cz