Právě je čtv 28. bře 2024 18:20:17

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: PRAVDIVOST A LžI NA TOMTO FÓRU !!!
PříspěvekNapsal: ned 27. črc 2008 23:26:00 
Offline
nováček

Registrován: ned 27. črc 2008 00:00:00
Příspěvky: 22
Bydliště: Vizovice
PRAVDIVOST A LžI NA TOMTO FÓRU!!!

Toto soukromé fórum bylo založeno distributory f. Beltronics a tudí? můžete přispívat pouze s pozitivními informacemi o antiradarech f. Beltronics a rušičkách Antilaser. Až Vás ani nenapadne, jelikož jsou tady ,,vžudepřítomní distributoři Ice, Snail, Antiradary Bel atd.? nějak pozitivně přispívat o antiradarech Valentine One, Whistler, rušičkách Blinder, které tady místním moc nesedí (spíš vůbec) a okamžitě se Vás snaží za každou cenu obrátit na jejich stranu. Protože pravdu mají ,,páni EXPERTIža Važe názory je příli? nezajímají !

I když moc dobře vědí, že antiradary Valentine One a rušičky f. Blinder (MX45,MX25) nemají zatím konkurenci, co se týká citlivosti a hlavně poruchovosti. To se ale nedá říct o antiradarech f. Beltornics a rušičkách f. Antilaser !

Toto jinak výborné fórum, alespoň podle mne, neposkytuje pravdivé informace! To je mé stanovisko na tohle fórum !!!

Naposledy upravil Radek dne ne červen 28, 2009 5:12 pm, celkově upraveno 10 krát.


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned 27. črc 2008 23:31:00 
Offline
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: pon 30. říj 2006 01:00:00
Příspěvky: 5050
Bydliště: Praha
?e by se antibel přejmenoval a zkusil novou taktiku?


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 28. črc 2008 08:48:00 
Offline
moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: stř 25. říj 2006 00:00:00
Příspěvky: 2191
Bydliště: Praha
Já ž mám velmi dlouho (cca 2 roky) namontovaný V1 v přední masce. Plexi krabičku jsem si navrhnul sám a nezaznamenal jsem žádné problémy ani v největších dežtích. Proti rosení je ideální utěsněná krabička s silikagelem nebo jiným prvkem váš ící na sebe vlhkost. Já jsem to řežil odvětráváním prostoru tak, že v zadní části krabičky je 1cm otvor, kterým vede kabel a zároveň slouží k odvětrávání. Chlazení je zabezpečeno tím, že při jízdě kolem krabičky obtéká vzduch a krabička je umístěna ve volném prostoru nedaleko čidla autoteploměru. V tomto prostoru bývá teplota max. 33°C. Spokojenost s tímto řežením je maximální.

Co se týká citlivosti, musí se porovnávat vždy detektory ve stejném místě na stejném radaru a ve stejnou dobu, protože i počasí (vlhkost) má evidentně na dosah radaru vliv. Např. V1 v masce na Opatovské a RX65e v.2.0 na předním skle dole, oba na vertikál - RX65e vyhrála v obou směrech o 15-25m. Ovšem stačí mít detektor třeba na horním okraji skla a ž je to jinak. Nebo je i rozdíl mezi stacionárním radarem a radarem v autě.

_________________
V1 + Genevo Max


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: V1 - PEVNÁ SADA
PříspěvekNapsal: pon 28. črc 2008 22:02:00 
Radek píše:
Opravdu se na mne nezlobte, Beltronik 975 euro není ?ít, jak tady někteří píšou, ale V1 je citlivostí a menší poruchovostí strčí do kapsy. To je holá skutečnost!


Tak nevím - tohle ž asi léčit nelze :roll:


Nahoru
  
Odpovědět s citací  
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
POWERED_BY
Český překlad – phpBB.cz