Právě je čtv 28. bře 2024 11:00:39

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 93 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 30. črc 2008 18:14:00 
Offline
nováček

Registrován: pon 05. lis 2007 01:00:00
Příspěvky: 51
Pekny :(
Mozna by ji nekde mohli rozstrelit i s radarem :D


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 30. črc 2008 18:18:00 
Antiradary BEL píše:
Ani bych nerek! Uz vidim hordy nespokojenych zakazniku, kterym jsem prodal V1! :|x


Tak ono většina uživatelů, co potkávám, ji mají stejně v horizontálu na čelním okně, takže je to stejně jedno ;) Já bych třeba V1 vůbec neprodával - právě z důvodu, že se zde vyskytují velmi prapodivné stavy detekce/nedetekce :|x
Já myslím, že souvislost je potřeba hledat mezi teplotou, stabilitou naladění V1 a podivnou frekvencí Ramerů...co Vy na to?


Naposledy upravil řidič BOB dne stř 30. črc 2008 18:35:00, celkově upraveno 1

Nahoru
  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 30. črc 2008 18:19:00 
Offline
čekatel

Registrován: stř 16. dub 2008 00:00:00
Příspěvky: 109
Antiradary BEL píše:
Ani bych nerek! Uz vidim hordy nespokojenych zakazniku, kterym jsem prodal V1! :|x

Njn, zase na druhou stranu buď rád, že někdo udělal, řekl bych, opravdu objektivní testy a tím pádem má?, jako prodejce obojího, zase o pár důležitých info pro zákazníky více :)
A když přesto budou chtít levnější AR, v tomto případě V1, tak to je přece jejich problém. A nikdo se na tebe nemůže zlobit za to, co nikdo ze začátku nemohl vědět.
Jaj, jak jsem teď rád, že jsem sáhl po RX65E.


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 30. črc 2008 21:31:00 
ABel: přesně tak! ;)


Nahoru
  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 30. črc 2008 21:34:00 
to ABEL: Moc dobry napad a pak bude clovek aspon trochu chraneny... To PDF, opravdu super napad...

Ps: Ten alobal me od Robinka pobavil, je videt na co hnedka mysli (ze by jsi takhle upravoval testy Robinku, tedy pokud nejaky vubec mas), ale kdyz BOB ten antak otocil a ono nikde nic, tak radeji zavrel dvere zvenku a to udelal dobre... A jeste kdyby ztratil sem klic bylo by to uplne idealni... :!:


Nahoru
  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 30. črc 2008 22:40:00 
Offline
člen
Uživatelský avatar

Registrován: pon 25. čer 2007 00:00:00
Příspěvky: 443
Bydliště: KV
řidič BOB: přidávám se k poděkování za video

Asi bude nejlepší ochrana QUAD, tj. BEL RX65e/975e + V1 + ALG8 + LI :D
JTG!


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 31. črc 2008 06:50:00 
Offline
člen

Registrován: pát 08. čer 2007 00:00:00
Příspěvky: 366
Bydliště: Zlínský kraj
Tak kluci včera jsem byl na dálkové :D v Praze.Najezdil jsem po Praze cca70 km a potkal jsem jednu hlídku v protisměru.Tak ozvala se V1,Rx65e a detekovaly.Jo ale bylo to takové jako fal.poplach!!!V1 cca 4x zapípla a přestala!Rx jelo pořád a tak jsem sledoval co bude a vono Rx jel pořád a V1 nic :|x :|x Mrknu na Rx a 33,964Pro Pražáky to byla OktávkaI sedan v policejních barvách.
Tak to je poprvé co mne V1 totálně sklamala :-(
A to J co Bob tady píše tak to se mi stalo po Praze asi 3x.Jinak nikdy.
Tak V1 dobrý ale ž pro mne trochu nespolehlivý. :(

_________________
:-)


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 31. črc 2008 08:10:00 
Offline
nováček

Registrován: pon 05. lis 2007 01:00:00
Příspěvky: 51
řidič Lukyn píše:
Tak kluci včera jsem byl na dálkové :D v Praze.Najezdil jsem po Praze cca70 km a potkal jsem jednu hlídku v protisměru.Tak ozvala se V1,Rx65e a detekovaly.Jo ale bylo to takové jako fal.poplach!!!V1 cca 4x zapípla a přestala!Rx jelo pořád a tak jsem sledoval co bude a vono Rx jel pořád a V1 nic :|x :|x Mrknu na Rx a 33,964Pro Pražáky to byla OktávkaI sedan v policejních barvách.
Tak to je poprvé co mne V1 totálně sklamala :-(
A to J co Bob tady píše tak to se mi stalo po Praze asi 3x.Jinak nikdy.
Tak V1 dobrý ale ž pro mne trochu nespolehlivý. :(


Kde jsi ji potkal?
Ja vcera na Plzensky kolem 11h dopoledne. Taky to byla oktava.


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 31. črc 2008 08:17:00 
Offline
člen

Registrován: pát 08. čer 2007 00:00:00
Příspěvky: 366
Bydliště: Zlínský kraj
cernohorsky.martin píše:
řidič Lukyn píše:
Tak kluci včera jsem byl na dálkové :D v Praze.Najezdil jsem po Praze cca70 km a potkal jsem jednu hlídku v protisměru.Tak ozvala se V1,Rx65e a detekovaly.Jo ale bylo to takové jako fal.poplach!!!V1 cca 4x zapípla a přestala!Rx jelo pořád a tak jsem sledoval co bude a vono Rx jel pořád a V1 nic :|x :|x Mrknu na Rx a 33,964Pro Pražáky to byla OktávkaI sedan v policejních barvách.
Tak to je poprvé co mne V1 totálně sklamala :-(
A to J co Bob tady píše tak to se mi stalo po Praze asi 3x.Jinak nikdy.
Tak V1 dobrý ale ž pro mne trochu nespolehlivý. :(


Kde jsi ji potkal?
Ja vcera na Plzensky kolem 11h dopoledne. Taky to byla oktava.


No moc Prahu neznám ale bylo to na hlavní od Brna a jediné co si trožku pamatujni tak to bylo jak jsou ty luxusní auta.Tak asi v té oblasti.Brali za jízdy :)

_________________
:-)


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 31. črc 2008 08:37:00 
Offline
nováček

Registrován: pon 05. lis 2007 01:00:00
Příspěvky: 51
Ice píše:
tak to je hodně nemilé. ty problémy s V1 se poslední dobou rojí jak houby po dežti. takže bud na ni nespoléhat nebo jezdit ještě s BELem. Velké města nejsmou moc vhodné pro V1. opatrnost je na místě


Tak silne uvazuju, ze V1 prodam, jenze jde o to, ze uz je to asi neprodejny :(

Mam ho rok a neco a nic podobnyho se mi jeste nestalo az pred mesicem poprvi a vcera.

Ted to mam na horizont na clone a na V1 namirenou klimu, protoze u sloupku na vertikal je ted fakt dost vedro...

EDIT: v Praze jsem potkall dost tech PCR oktavek a vzdy parada, tak nevim, asi se jim to nejak podladilo, meli by si to chlapci dat nejak do parady


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 31. črc 2008 09:26:00 
Offline
člen

Registrován: pát 08. čer 2007 00:00:00
Příspěvky: 366
Bydliště: Zlínský kraj
No já jinak tyky s V1 neměl nikdy váš né problémy ale včera mne to vyloženě zklamalo :-(

_________________
:-)


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 31. črc 2008 09:34:00 
Offline
člen

Registrován: pát 08. čer 2007 00:00:00
Příspěvky: 366
Bydliště: Zlínský kraj
U mne to bylo poprvé co 4x píp a umřel :-( Rx jelo úplně v poho.
8) ;)

_________________
:-)


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 31. črc 2008 09:46:00 
Ice píše:
tak to je hodně nemilé. ty problémy s V1 se poslední dobou rojí jak houby po dežti. takže bud na ni nespoléhat nebo jezdit ještě s BELem. Velké města nejsmou moc vhodné pro V1. opatrnost je na místě


To ale není poslední dobou...ty problémy jsou tak nějak kontinuelně... Ten, kdo moc nejezdí (a tudí? potkává max. 2-3 radary ve svém blízkém okolí), to možná ani nepostřehne...ale třeba člověk jako já, který potká radar tak obden, ten může být hodně zklamán... Já V1čce nevěřím od 1. SW verze 8) A moje zklamání bylo právě na nedetekci radaru, kolem kterého jsem profrčel - nažtěstí s aktivní 995CZ nebo RX65e verze BETA, teď ž nevím...a Bel mě zachránil papíry ;) V1 mlčela, jako indiánská babička a nepomáhal ani restart... Tam jsem V1 přestal důvěřovat a nyní jí vozím jen tak ze sportu :D


Nahoru
  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 31. črc 2008 10:04:00 
Offline
člen

Registrován: pát 08. čer 2007 00:00:00
Příspěvky: 366
Bydliště: Zlínský kraj
řidič BOB píše:
Ice píše:
tak to je hodně nemilé. ty problémy s V1 se poslední dobou rojí jak houby po dežti. takže bud na ni nespoléhat nebo jezdit ještě s BELem. Velké města nejsmou moc vhodné pro V1. opatrnost je na místě


To ale není poslední dobou...ty problémy jsou tak nějak kontinuelně... Ten, kdo moc nejezdí (a tudí? potkává max. 2-3 radary ve svém blízkém okolí), to možná ani nepostřehne...ale třeba člověk jako já, který potká radar tak obden, ten může být hodně zklamán... Já V1čce nevěřím od 1. SW verze 8) A moje zklamání bylo právě na nedetekci radaru, kolem kterého jsem profrčel - nažtěstí s aktivní 995CZ nebo RX65e verze BETA, teď ž nevím...a Bel mě zachránil papíry ;) V1 mlčela, jako indiánská babička a nepomáhal ani restart... Tam jsem V1 přestal důvěřovat a nyní jí vozím jen tak ze sportu :D


No to má? pravdu Bobe ale zajímalo by mne kdo s prodejců (pouze co prodávají V1 jako za nej produkt)najezdí a hlavně se přiznají a upozorňují zákazníka na tuhle velmi (podle mne ) zásadní věc jako je nedetekce :|x
Já jsem to měl jenom jednou a přesvětčilo mne to o tom že je to bohužel pravda.
Co myslí? můžu tu V1 reklamovat prodejci????Kdyžtřeba budu mít video o nedetekci?????Já to silně zvažuji :evil:

_________________
:-)


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 31. črc 2008 10:23:00 
Lukyn: samozřejmě, reklamovat může?, pokud má? pocit, že zboží neplní deklarovanou funkci ;)


Nahoru
  
Odpovědět s citací  
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 93 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
POWERED_BY
Český překlad – phpBB.cz