Právě je čtv 28. bře 2024 14:57:28

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 56 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 29. lis 2006 14:48:00 
Tak tady davam odkaz na videa i s frekvenci.. :). Zase 995 US nazklamal, i kdyz na profil Highway, nevim proc, byl trochu opozdenej...:(. Naopak uz po nekolite se mi osvedcilo rezim CITY, sice vsude rikaji HIGHWAY, ale ve meste urcite doporucuji CITY...:). Vlastne na videu uvidite...
http://rapidshare.com/files/5298547/Ceskomoravska__zkouska_profilu__BEL_VECTOR_995_US.wmv.html


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 29. lis 2006 16:24:00 
Pro ty co neumi stahovat z rapidshare...:-) Najedes na link co jsem odkazal...
Potom najedes na free a tam se Ti odpocitava cas... Tak ockas cca 1 minutu a pak jen napises potvrzovaci kod a normalne stahnes..:-). Melo by to tajhle jit na 100%..:-) :|x


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 29. lis 2006 16:44:00 
Offline
moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: stř 25. říj 2006 00:00:00
Příspěvky: 2191
Bydliště: Praha
ž mám prý překročen limit a mám čekat 59 minut. Není lepší to dát na www.youtube.com?

_________________
V1 + Genevo Max


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 29. lis 2006 18:47:00 
Odkaz na 4 videa co jsem natocil na Highway profil, Bel 995 US

4 videa ukazka rozdilu v profilu antiradaru (Highway, autoscan a city).

Tak snad to uz vsem tady pujde a mas pravdu, youtube je urcite lepsi, diky za tip... :D


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 29. lis 2006 20:09:00 
Offline
moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: stř 25. říj 2006 00:00:00
Příspěvky: 2191
Bydliště: Praha
K tomu druhému videu :

První detekce byla opravdu na "poslední chvíli" (podle mě díky tomu té Felicii zaparkované v druhé řadě) ta druhá lepší, třetí ž byla kolem 60m. Bohužel někdy to je opravdu slabota, CZ verze detekují v řádu 100-200m v takové situaci.

_________________
V1 + Genevo Max


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 29. lis 2006 21:08:00 
Josef píše:
K tomu druhému videu :

První detekce byla opravdu na "poslední chvíli" (podle mě díky tomu té Felicii zaparkované v druhé řadě) ta druhá lepší, třetí ž byla kolem 60m. Bohužel někdy to je opravdu slabota, CZ verze detekují v řádu 100-200m v takové situaci.


JJ, mozna to bylo kvuli tomu, ale kdyz jsem prepnul na rezim City detekce se priblizila tem 140m jako maji dosahovat tzv "CZ" úpravy..:-). Ale nechapu to, preci rezim Highway ma mit nejvetsi citlivost, nebo se pletu?? Ale musis uznat, ze na US verzi, kterou tady nekdo nazýl, ze jenom darem by ho chtel, ho snad tohle malinko presvedci o omylu... 8-). No ta treti detekce byla super, urcite byla pres 100m... Ale prave nevim, jestli mam jezdit na City, autoscan, nebo Highway.... Jelikoz dneska me to presvedcilo, ze City bylo nej.. :p


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 29. lis 2006 21:40:00 
I když tyhle detekce nevypadají až tak otřesně, pro mě jako majitele US verze jsou jen potvrzením mých a x2005 testů z minulosti - za určitých okolností (frekvence, prostředí měření) nějaká detekce je. V jiném případě okolo radaru projede?, a ani neví? že tam nějaký byl - teda dozví? se to u výběrčích o 200m dále :p Počítám, že takový videa sem asi použtět nebude?. Takže hodně ?těstí do budoucna (myžleno váš ně, ne ironicky).
A ještě k režimům auto/highway/city u 995US - také jsem nezaznamenal rozdíly, testováno ve zlíchovském tunelu.


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 29. lis 2006 22:38:00 
Zibby píše:
I když tyhle detekce nevypadají až tak otřesně, pro mě jako majitele US verze jsou jen potvrzením mých a x2005 testů z minulosti - za určitých okolností (frekvence, prostředí měření) nějaká detekce je. V jiném případě okolo radaru projede?, a ani neví? že tam nějaký byl - teda dozví? se to u výběrčích o 200m dále :p Počítám, že takový videa sem asi použtět nebude?. Takže hodně ?těstí do budoucna (myžleno váš ně, ne ironicky).
A ještě k režimům auto/highway/city u 995US - také jsem nezaznamenal rozdíly, testováno ve zlíchovském tunelu.

Ja bych sem ty videa klidne dal, ale bohuzel, tohle jsem natocil a to taky poustim.... Takze budu se snazit konecne pro tve ego, dokazat, ze ta vase "CZ" je proste nej a nej... Nekdy si budu muset do Zlichovskyho tunelu zajet, abych si to tam otestoval..:-)


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 29. lis 2006 23:13:00 
Offline
moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: stř 25. říj 2006 00:00:00
Příspěvky: 2191
Bydliště: Praha
gebič píše:
JJ, mozna to bylo kvuli tomu, ale kdyz jsem prepnul na rezim City detekce se priblizila tem 140m jako maji dosahovat tzv "CZ" úpravy..:-). Ale nechapu to, preci rezim Highway ma mit nejvetsi citlivost, nebo se pletu?? Ale musis uznat, ze na US verzi, kterou tady nekdo nazýl, ze jenom darem by ho chtel, ho snad tohle malinko presvedci o omylu... 8-). No ta treti detekce byla super, urcite byla pres 100m... Ale prave nevim, jestli mam jezdit na City, autoscan, nebo Highway.... Jelikoz dneska me to presvedcilo, ze City bylo nej.. :p


Režim Higway je podle výrobce nastaven na nejvy??í citlivost. Zde je vidět že stačí trochu zhoržené podmínky (stojící auto, které kryje odrazy radaru policejního auta) a radar detekuje skutečně na poslední chvíli. Tohle je jev, který se u US verzí často objevuje - obrovský rozptyl detekce.

žádná detekce na 140m na videu není, ta nejlepší je max. 80m (+/- 5m). Tzn. první detekce 15m, druhá 60m třetí 80m. Pokud by jsi viděl některá jiná videa, 995US detekuje až v paprsku radaru a to např. v místě, kde policejní radar kryje nějaké větší auto, nebo stavba. Věřím lidem, kteří měli možnost testovat 995US a CZ verze a jednoznačně potvrdili, že US verze je sázka do loterie.

_________________
V1 + Genevo Max


Naposledy upravil Josef dne čtv 30. lis 2006 00:15:00, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 30. lis 2006 00:09:00 
gebič píše:
Ja bych sem ty videa klidne dal, ale bohuzel, tohle jsem natocil a to taky poustim.... Takze budu se snazit konecne pro tve ego, dokazat, ze ta vase "CZ" je proste nej a nej... Nekdy si budu muset do Zlichovskyho tunelu zajet, abych si to tam otestoval..:-)


nejde o moje ego, ale o fakt, že 995US není plně funkční detektor pro Česko, co? je dokázáno výsledky poměrně rozsáhlého testování několika uživatelů s různými přístroji 995US.
Není v zájmu tohoto fóra vytvářet falešnou iluzi o funkčnosti 995US pro nově příchozí, kteří mohou shánět informace ke koupi nového detektoru. Právě naopak, jde spíš o to informovat, jaký detektor funguje a jaký ne.
A to až jsou leckdy myžlenky ohledně morálnosti marží firmy Cyberdyne, která CZ verze distribuje, jakékoliv...


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 30. lis 2006 11:15:00 
Zibby píše:
I když tyhle detekce nevypadají až tak otřesně, pro mě jako majitele US verze jsou jen potvrzením mých a x2005 testů z minulosti - za určitých okolností (frekvence, prostředí měření) nějaká detekce je. V jiném případě okolo radaru projede?, a ani neví? že tam nějaký byl - teda dozví? se to u výběrčích o 200m dále :p Počítám, že takový videa sem asi použtět nebude?. Takže hodně ?těstí do budoucna (myžleno váš ně, ne ironicky).
A ještě k režimům auto/highway/city u 995US - také jsem nezaznamenal rozdíly, testováno ve zlíchovském tunelu.

Mas pravdu dneska jsem jel do Zlichace a antiradar pipal pred ceduli cca 20m... Nazpatek to bylo super, tak zatim tva prvni vyhra... Nechci tady dmychat vzduch, jen proste rikam, ze US neni tak na prd jak tady kazdy rika... :shock:


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 30. lis 2006 11:17:00 
Zibby píše:
gebič píše:
Ja bych sem ty videa klidne dal, ale bohuzel, tohle jsem natocil a to taky poustim.... Takze budu se snazit konecne pro tve ego, dokazat, ze ta vase "CZ" je proste nej a nej... Nekdy si budu muset do Zlichovskyho tunelu zajet, abych si to tam otestoval..:-)


nejde o moje ego, ale o fakt, že 995US není plně funkční detektor pro Česko, co? je dokázáno výsledky poměrně rozsáhlého testování několika uživatelů s různými přístroji 995US.
Není v zájmu tohoto fóra vytvářet falešnou iluzi o funkčnosti 995US pro nově příchozí, kteří mohou shánět informace ke koupi nového detektoru. Právě naopak, jde spíš o to informovat, jaký detektor funguje a jaký ne.
A to až jsou leckdy myžlenky ohledně morálnosti marží firmy Cyberdyne, která CZ verze distribuje, jakékoliv...

Ja chci tim vsim rici, ze to neni detektor uplne na prd... :(. I kdyz je jasny, ze jsem koukal na videa CZ verzi a pipaji o trochu drive, to je fakt.. :).


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 30. lis 2006 11:45:00 
Offline
moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: stř 25. říj 2006 00:00:00
Příspěvky: 2191
Bydliště: Praha
Slovní spojení, že hodnota detektoru je 20,- Kč má vyjadřovat to, že pokud se nemůže? spolehnout na detekci, pak je to jako by jsi detektor neměl.
Použitelný je, ale občas zahlásí pozdě a záleží jenom na náhodě, zda zrovna nejede? rychle atd.. To bychom se mohli bavit i o tom že Quintezz taky detekuje radary a funguje - občas - a stojí jen 4900,- Kč s DPH.

_________________
V1 + Genevo Max


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 30. lis 2006 17:33:00 
Offline
čtenář

Registrován: stř 29. lis 2006 01:00:00
Příspěvky: 6
No nechci do toho moc rýpat, protože nejsem odborník jako Vy tady, ale není nághodou detekce US verzí naprosto stejná jako u CZ, citlivost a vše okolo, akorát, že "někdy" = "téměř vždy" reaguje později?
Je to řekl bych jasně daný rozsahem frekvence, který to prohledává... čili když CZ verze prohledávají u??í (a u nás používané) pásmo, tak je jasný, že jejich reakční doba je kratží, protože prostě zrovna při prohledávání není na druhý straně toho pásma... alespoň mě to zní logicky...
Čili řekl bych, že je i jasný, že se může stát, že US verze bude reagovat stejně rychle, protože zrovna v tu chvíli je u prohledávání někde u 34gHz... čili z toho jasně plyne, že prostě CZ verze jsou dlouhodobě spolehlivější, rychlejší a přesnější..


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 30. lis 2006 18:17:00 
Offline
moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: stř 25. říj 2006 00:00:00
Příspěvky: 2191
Bydliště: Praha
Vyhledávání - detekce radaru není až tak jednoduchá jak by se mohlo zdát. Detektor musí projet pásmo několikrát a pomocí zadaného algoritmu vyhodnotit, zda se jedná o náhodné ružení, nebo skutečné měření. US verze tedy musí prohlížet celý rozsah 1300 MHz, CZ verzi stačí 400 MHz (2x200 MHz). Detektory jako takové mají samozřejmě citlivost stejnou, jedná se pouze o rychlost zpracování signálu z radaru. V ideálním případě nastává zpoždění o 1,5s oproti CZ verzi, v běžném provozu až o 3-5 sekund.

Hezké grafické vyjádření citlivosti na radary a ružení, které je podle mě naprosto odpovídající je zde :

http://www.antiradary.net/nejlepsi-antiradary/

Zde je i RX65US a Bel 995US. Bohužel občas nastane situace, že US verze vyhodnotí policejní radar při průjezdu kolem policejního auta a někdy dokonce až při průjezdu měřícím paprskem radaru!

_________________
V1 + Genevo Max


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 56 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 17 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
POWERED_BY
Český překlad – phpBB.cz