Právě je čtv 28. bře 2024 15:30:54

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 3 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Help s BEL 975R
PříspěvekNapsal: ned 17. čer 2007 19:14:00 
Offline
čtenář

Registrován: ned 17. čer 2007 00:00:00
Příspěvky: 2
Čaute!
Dostal jsem tip na tohle fórum a potřeboval bych poradit.
Tento týden jsem koupil autí a předcházející majitel mi v něm nechal antiradar Bel 975R.Mám k němu i krabičku a nějaké manuály,ale v anglině.
Mám ho nainstalovaný uvnitř auta-na předu je na zpětném zrcátku-těsně pod stopem a v zadu je pod třetím brzdovým světlem.Ta ovládací krabičkaje zastrčena v ?uplíku.Mělo by to být vše nastaveno,ale mám pár dotazů.
1.pokud mě chytnou poliži a vžimnou si toho,tak může být problém?
2.jízda hlavně do Rakouska-je to problémžNa stránkách jsem nažel,že je povolen pro celou EU,ale nechce se mi tomu věřit-a někdo mi říkal něco ohledně atestu, že pokud ho mám tak není problém,ale ten samo nemám. :(
3.jak to má přesně reagovat,jak dopředu mě to upozorní na měření a kolik mám pak času na zbrždění ne? budu změřen?
4.jak je to dobrej detektoržPodle toho co jsem si ž o něm nažel,tak by měl být služný?
Děkuji za všechny rady!!! ;)


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 18. čer 2007 20:46:00 
Offline
moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: stř 25. říj 2006 00:00:00
Příspěvky: 2191
Bydliště: Praha
Pevně namontované detektory mají problém s atestem, protože každé pevně montované zařízení musí mít potřebný atest ze státní zkužebny. V Rakousku i Německu jsou detektory i antiradary zakázané pod pokutou popřípadě zabavením zařízení.

Jak bude detektor reagovat záleží, zda je detektor upraven pro český trh. Pokud je upraven (pozna se to, že v menu lze nalézt pásmo Ka 34,0 a 34.3 a pak bude hlásit radary 100-500m předem, záleží na umístění radaru, tzn. řidič mnoho času na brždění nemá, průměrně 2-3 sekundy.

Takže pokud má CZ úpravu tak je velmi dobrý (nejlepší od Beltronics) pokud ne, tak je to velmi slabý a nepoužitelný detektor v ČR se spoustou falešných poplachů.

_________________
V1 + Genevo Max


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 18. čer 2007 21:33:00 
Offline
čtenář

Registrován: ned 17. čer 2007 00:00:00
Příspěvky: 2
Aha! Takze zjistim podrobnosti a uvidimžAle asi by to melo byt v te CZ verzi,protoze to ma i nekolik jeho znamych! Zatim diky za info.


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 3 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
POWERED_BY
Český překlad – phpBB.cz