Právě je čtv 28. bře 2024 11:17:58

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 25 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 01. lis 2007 00:21:00 
Offline
štamgast
Uživatelský avatar

Registrován: pát 16. úno 2007 01:00:00
Příspěvky: 1598
Bydliště: Bezdomovec
snail: Ja ho koupil na prodejne :) Nejde mi o to, ze bych ho chtel uplne vratit, mozna vymenit za jiny kus, ale domluvou, urcite se nechci s Robertem hadat, tudy cesta nevede. Coz to si uz vyresime sami... Ja AR chci, ale dnes me dost zaskocil a kdybych nemel sundanou RZ, tak bych byl i pekne vzteklej... :)

_________________
Vše, co píšu, jsou výmysly, které se nezakládají na pravdě.

Protected by Protector 950M CZ + AL Priority

F*CK THE STRICT LIABILITY


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 01. lis 2007 13:55:00 
schwaara: s RX65e jezdím ž nějakej pátek - je to vůbec první kousek, který Robert od Beltronicsu obdržel... Na mých videích může? vidět, že RX65e je v horizontálu zcela k ničemu! Mám tam snad i videa z Opatovský, tak to může? srovnat... Ve vertikálu (na Snaila 8) ) dosahuju jen o něco málo horších výsledků ne? se svýma 995tkama...
;)


Nahoru
  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 01. lis 2007 14:58:00 
to Schwaara: Muze tam byt blby misto na odrazy, tohle podobneho se mi stalo na Generala Sisky, kde na odjezdu na horizontal je cca +-30m detekce, tak jsem zkusil vertikal a detekce byla ohromujici... Hodim Ti sem fota, mel jsi to proste poradne testnout, jelikoz muze se stat, ze se signal neodrazi a jsi v riti... Ja bych udelal to, ze bych se otcil, zkusil jine umisteni, jelikoz na mistu hodne zalezi, to vim u sveho Targeta, tedka jak ho mam dosahuje nejlepsi vysledky a nemenil bych, dokonce reaguje na 75% prujezdaku, takze ja jsem spokojenej... Podle me zkusenosti se da s Robertem 100% domluvit, takze si myslim, ze si tady to vlakno rozjel zbytecne, mel jsi ho kontaktovat a myslim si, ze by s tebou urcite dvere nevyrazil...

PS: Koukni dole u meho podpisu, mam ukazka meho vertikaniho drzaku, funguje 100% a jeste si poslechni song, taky stoji za to..:-)

Tady je ukazka z Gen.Sisky:
Zdravím,

jsem dneska jel po ulici GENERÁLA ?IžKY a opět tam stál radárek, který se hodně špatně detekuje... :(. Tak jsem zkusil vertikální polohu a světe div se, detekce přes 260m... Jsem zvědavej co na to poví Josef, jelikož tam vertikální poloha Targeta 550 Euro zničila detekci V1 nehorázně... (viz http://antiradary-forum.com/viewtopic.php?t=268) Na Horizontální to tak slavný nebylo, okolo průměr 50m... Tak teďka mám dilema, která poloha je tedy lepší?? Ja zkoužel vertikální poprvé a hnedka taková, až řekl bych extrémní detekce...

VIDEO: www.youtube.com/watch?v=5a_IX7-7gNg



Nahoru
  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 01. lis 2007 18:48:00 
Offline
štamgast
Uživatelský avatar

Registrován: pát 16. úno 2007 01:00:00
Příspěvky: 1598
Bydliště: Bezdomovec
BOB: Takovych detekci na Opatovske jako Ty, jsem nedosahl na vertikal ani nahodou. Prumerne jsem na vertikal na odjezd mival polovicni detekci, na prijezd cca o 40-50m horsi.

Gebic: Testnout jsem to bohuzel nemohl, protoze jsem spechal do skoly a kdyz me zmerili 70 na 50, asi by nebylo dobry, kdybych nekolikrat projel, ale nikdy nedojel k vyberci hlidce...

Dnes jsem se s antiradary.net domluvil, prijel jsem, dostal jsem zdarma vertikalni drzak a ackoli je dle jejich nazoru AR v poradku a problem byl jen v nevhodnem umisteni, bez jakychkoli problemu mi ho vymenili za jiny kus a jeste jsme si dobre pokecali:) Na Opatovske jsem s nim jeste nebyl, ale treba na Zlichovskym tunelu mel podstatne lepsi detekci. Smerem z centra cca 30m pred betonovymi svodidly napravo (vertikal).

_________________
Vše, co píšu, jsou výmysly, které se nezakládají na pravdě.

Protected by Protector 950M CZ + AL Priority

F*CK THE STRICT LIABILITY


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 01. lis 2007 18:51:00 
Schwaara: Tak vidis, jsem rikal, ze u Roberta neni problem se dohodnout... Tak uspesny detekce a bacha na Generala Sisky, tam me zacinaji prekvapovat s umistenim, tam si na celou tuhle silnici dam asi usekovku, jelikoz maji zajimava mista... :-)


Nahoru
  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 02. lis 2007 09:11:00 
Abel: a ještě opomínáme hustotu provozu, která může v některých případech fatálně omezit odrazy nebo naopak 8)
Zlíchovský tunel má pořád horizontální polarizaci...detektory ve vertikálu zde mají spíše podprůměrnou detekci...


Nahoru
  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned 04. lis 2007 14:25:00 
Offline
štamgast
Uživatelský avatar

Registrován: pát 16. úno 2007 01:00:00
Příspěvky: 1598
Bydliště: Bezdomovec
ABEL: Ja vim, nema to velkou vypovidaci hodnotu, pac jsem minuly kousek projizdel zlichovem na horizonatl a s novym uz na vertikal. Pokud je ale pravda to, co rika BOB, tak je tu dalsi zahada, a to, ze na vertikal jsem mel lepsi detekci nez na horizontal...

_________________
Vše, co píšu, jsou výmysly, které se nezakládají na pravdě.

Protected by Protector 950M CZ + AL Priority

F*CK THE STRICT LIABILITY


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned 04. lis 2007 16:39:00 
Offline
štamgast
Uživatelský avatar

Registrován: pát 16. úno 2007 01:00:00
Příspěvky: 1598
Bydliště: Bezdomovec
Mno tak jsem jel s novym kouskem na Slovensko a po ceste jen jedna cedule v Ka pasmu, ostatni predpokladam, ze byly K....
V obci Banov (u UH) na prijezd cca 650m (nulovy provoz, cedule tam pali primo do svahu bez prekazek, z kteryho prijizdite, AR se ozval hned, jak jsem predjel nakladak prede mnou. Kdybych nejel hned za nim, mohla byt detekce nejspis i lepsi.), na odjezd neco kolem 400m. (To byl uz provoz vetsi a k ceduli prijizdite vesnici).
Byly tu docela idealni podminky, jsem zvedavej na radary v Praze, kde budu moct srovnat s tim, co znam...

_________________
Vše, co píšu, jsou výmysly, které se nezakládají na pravdě.

Protected by Protector 950M CZ + AL Priority

F*CK THE STRICT LIABILITY


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned 04. lis 2007 20:22:00 
schwaara: cedule mají hodně silný vysílací výkon, který real Ramer nedosahuje (kromě speciálu od MP Praha :lol: ) ani omylem...
:roll:


Nahoru
  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned 04. lis 2007 21:17:00 
Offline
štamgast
Uživatelský avatar

Registrován: pát 16. úno 2007 01:00:00
Příspěvky: 1598
Bydliště: Bezdomovec
mi zase kazite radost :D

_________________
Vše, co píšu, jsou výmysly, které se nezakládají na pravdě.

Protected by Protector 950M CZ + AL Priority

F*CK THE STRICT LIABILITY


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 25 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 17 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
POWERED_BY
Český překlad – phpBB.cz