Právě je čtv 28. bře 2024 14:07:20

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 31 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3  Další
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: stř 26. pro 2007 00:47:00 
Offline
čtenář
Uživatelský avatar

Registrován: úte 25. pro 2007 01:00:00
Příspěvky: 9
Zdravím,
jelikož jsem si moc přál antiradar a přestože jsem celý rok co se rychlosti týče moc zlobil tak mi ho ježí?ek (otec) včéra nadělil pod stromeček.
Původně po prozkoumání trhu a konsultaci se zasvěcenými jsem vybral RX65euro -- ale jelikož to byl dárek tak ježí?ek přes známýho koupil model 995. Prej že se jedná o ?pičku na trhu a lepší neni, a zaručeně že to je CZ verze.
Dnes druhý den po důkladném nastudování manuálu jsem však dost v rozpacích a nevím co si mám myslet.
upřesnuji že ho mám v režimu Highway danej horizontálně, uprostřed dole na přednim skle v režimu Voltmetru a Tech modu kterej ukazuje frekvenci

1. Po zapnutí (ažv normálním nebo zrychleném modu) se jako první zobrazí Bel RX 65 -- podotýkám že model to má být 995 (na detektoru i krabici i originál manuálu to sedí)

2. Při nastartování a úvodu (ažv normálním nebo zrychleném modu) se při projíždění pásem zobrazí při pásmu Ka slovo USA (konkrétně tedy X off, K off, Ka USA--- z toho co jsem jako lama zatím zjistil, i podle selského rozumu by tam však mělo být CZ (možná EUR nebo nevim ale myslim že každopádně ne USA
zkoužel sem to v nastavení pásem přepnout ale je tam navýběr pouze USA, Intl, Off

3. Po dnešním krátkém testování při cestě na návštěvu skrz město sem byl dost rozčarovanej tim co to dělá. čekal jsem že se budou dít nějaký planý poplachy ale ne takovýho rozsahu.
Při cestě z kobylis na kavčí hory a zpět jich bylo asi 7 --
na magistrále ve Wilsonově směrem na václavák i zpátky (celkem dlouhou dobu), na nábřeží kapitána jarože jeno směrem do holežovic (zato však po 10 sekundovém pípání že pomě někdo de se ozval i Laser alert co? sem myslel že vyletim zkůže, pak ještě někde ve vržovicích u benzínový pumpy, pak taky v povltavský ulici u ústavu jeno dvakrát zapípal, na mostě barikádníků směrem do centra zapípal asi 5x
a taky na mostě směrem na náměstí republiky

4. Na displayi se při těchto (podle mě) falešných poplažích zobrazí frekvence 34.599 kterou by detektor snad neměl skenovat nebo jo ?

4. Bydlim v kobylisích kousíček od radaru na Čimický, kvůli nedostatku času jsem tam udělal asi jenom 5 koleček
--- na příjezdu zespoda vpohodě, první detekce někde u tý světelný křižovatky takže dostatečnej čas na reakce -- i na odjezdu zezhora se to hlásí včas někde na tom horizontu u odbočky doprava ---- akorád jednou se mi stalo že sem ohlásil až asi 10 metrů před radarem co? bylo uplný zklamání

5. další divná věc je ta že tenhle detektor se vpodstatě ž unás upravenej neprodává, a i přístup prodejce byl prej divnej (omlouval se prej za potrhanou krabici, fakturu posílal mailem, návod k obsluze taky mailem avšak na model 965 že je to údajně stejný)

Zajímaj mě važe názory na tyhle jevy, mě se to vůbec nezdá a připadá mi že ten detektor je levej. ?roubek vespod detektoru je vodrápanej takže doněj nědo v česku určitě lezl
Tak prosím o radu co dál, jestli ho ještě nějak testovat, nebo přepnout, nebo vrátit, nebo nevim --- každopádně vim že potřebuju něco spolehlivýho protože můj řidičák visí na vlásku

Díky za rady

Naposledy upravil komaar dne čt leden 03, 2008 7:33 pm, celkově upraveno 1 krát.


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 26. pro 2007 01:04:00 
Offline
štamgast
Uživatelský avatar

Registrován: pát 16. úno 2007 01:00:00
Příspěvky: 1598
Bydliště: Bezdomovec
Hodis se obrazek, jak vubec vypada? Taky mi to prijde divny, ale tohle je uz na me moc odborny:) Zdejsi prodejci by Ti asi poradili vic. Jaky frekvence to skenuje a pocet falesnych poplachu, zalezi na nastaveni. To by melo byt od prodejce v CR OK, ale asi existuji i vyjimky.... Kazdopadne bys mel mit v menu Ka narrow.
Co se detekce tyce, muzes si tu nekde najit nase detekce na cimicky. Pro lepsi vysledky je vhodny mit Bela vertikalne. Kde je na cimicky svetelna krizovatka? Pred krizovatkou s Premyslenskou? Moc to tam neznam..

_________________
Vše, co píšu, jsou výmysly, které se nezakládají na pravdě.

Protected by Protector 950M CZ + AL Priority

F*CK THE STRICT LIABILITY


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 26. pro 2007 11:55:00 
Offline
moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: stř 25. říj 2006 00:00:00
Příspěvky: 2191
Bydliště: Praha
Podle všech indicií to je 995US verze, která má hodnotu 6000,- Kč

_________________
V1 + Genevo Max


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 26. pro 2007 13:46:00 
Offline
čtenář
Uživatelský avatar

Registrován: úte 25. pro 2007 01:00:00
Příspěvky: 9
Díky za odpovědi,
vypadá takto

jinak podle emailu sem vydedukoval že je odsud http://www.antiradar.com/ čili Cyberdyne tech. -- (upřesnuji že to bylo na doporučení přes známýho otce kterej dal na ně dobrý reference z minulosti)

dneska udělám nějaký videa těch poplachů po praze a večer to sem dám a těžím se na važe názory, díky


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 26. pro 2007 13:55:00 
Offline
štamgast
Uživatelský avatar

Registrován: pát 16. úno 2007 01:00:00
Příspěvky: 1598
Bydliště: Bezdomovec
http://www.antiradar.com/eshop/catalog/index.php?sel_id=3
Citace:
Levný detektor se může pěkně prodražit !
Před nákupem detektoru se přesvědčte, zda se jedná o upravenou verzi pro použití v ČR !

Jinak je teoreticky mozny, ze by slo o nejaky reklamovany kousek (ojety sroubek), do kteryho byl nahran software RX65 a nechana streva 995?
:D Jinak tohle je obal 995, nechapu, co dela na displeji RX65. A ani bych to radsi nechtel vedet. Supem bych to zanesl zpatky a koupil neco poradnyho, zadny kockopes. Je od Jeziska mily, ze mel snahu, ale kdyz se o to nezajima, muze se snadno zmylit.

_________________
Vše, co píšu, jsou výmysly, které se nezakládají na pravdě.

Protected by Protector 950M CZ + AL Priority

F*CK THE STRICT LIABILITY


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 26. pro 2007 14:54:00 
Offline
čtenář
Uživatelský avatar

Registrován: úte 25. pro 2007 01:00:00
Příspěvky: 9
tady sem zatim udělal video ze startu


tady video z menu, složka Bands


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 26. pro 2007 15:19:00 
cus kamo, taky jsem z Kobylis, koukal jsem a podle me nejakou verzi, kterou jsem jeste nevidel... V ka podle ma moznost Ka Intr, takze by to melo byt zuzeny... KOukni na moje tetsovani na Cimicky a porovnej si detekce, lehko poznas jestli je to US nebo Cz verze, ale prijde mi to jako dobry paskvil.... :|x


Nahoru
  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 26. pro 2007 15:22:00 
Offline
štamgast
Uživatelský avatar

Registrován: pát 16. úno 2007 01:00:00
Příspěvky: 1598
Bydliště: Bezdomovec
gebič píše:
cus kamo, taky jsem z Kobylis, koukal jsem a podle me nejakou verzi, kterou jsem jeste nevidel... V ka podle ma moznost Ka Intr, takze by to melo byt zuzeny... KOukni na moje tetsovani na Cimicky a porovnej si detekce, lehko poznas jestli je to US nebo Cz verze, ale prijde mi to jako dobry paskvil.... :|x

Podle detekci by to mozna i CZ verze byt mohla, ale ten pocet FP je az ohromujici :D Paskvil, takhle AR nemuze a nesmi fungovat. Ja hlasuju pro vratit, snad to Jezisek pochopi, a koupit jinej/jinde jinej.

_________________
Vše, co píšu, jsou výmysly, které se nezakládají na pravdě.

Protected by Protector 950M CZ + AL Priority

F*CK THE STRICT LIABILITY


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 26. pro 2007 17:28:00 
Jeste by me zajimala cena za jakou jsi ho poridil, nebo spise Ti ho prinesl jezisek, me to prijde, jako jem ja koupil svuj prvni antak 995 US, ale nastasti jenom za 4000 a prodal sem ho pak za 8000 a koupil od Roberta spolehliveho Tageta 550 Euro... :D


Nahoru
  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 26. pro 2007 18:50:00 
Offline
čtenář
Uživatelský avatar

Registrován: úte 25. pro 2007 01:00:00
Příspěvky: 9
udělal jsem pár videí, je tam vidět jak mi to detekuje 34.599 ( to na hrozně moc místech po celé praze ) pak taky 34.635 a 34.672

magistrála Wilsonova směrem na Muzeum ( tam je to uplně ?ílený 34.559 pak laser a vefinále 34.635 )


Čimická dolu pozdní detekce !!!!


34.672 u Hradčanský


34.599 Letná


na ?tefánikově mostě směr Revoluční 34.599



podle mě ztoho teda opravdu vyplývá to že ten detektor je levej,, přece neni možný aby to dělalo takovýhle věci nebo se pletu? :|x
ježí?ek ho údajně koupil za +- 15000


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 26. pro 2007 18:58:00 
Offline
štamgast
Uživatelský avatar

Registrován: pát 16. úno 2007 01:00:00
Příspěvky: 1598
Bydliště: Bezdomovec
No ta cimicka je uplne mimo realitu upravenych verzi. Nemas ho nakrivo - doprava? Tezko srovnavat, kdyz ho mas horizontalne, vetsina nas tu jezdi na vertikal, ma to lepsi vysledky.
Na Letny, Hradcansky, Wilsonove i Stefanikove moste jezdim s RX65E taky a zadny FP. To bude tim, ze mam tyhle frekvence vyply :)

_________________
Vše, co píšu, jsou výmysly, které se nezakládají na pravdě.

Protected by Protector 950M CZ + AL Priority

F*CK THE STRICT LIABILITY


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 26. pro 2007 19:27:00 
No tak podle me jasna reklamace, pokud od nej mas doklady, nevahal bych ani minutu... :|x :|x . Tohle je fakt detektor na pic.... :off:

Ps: Ale mam obavy, ze prachy z toho kdo Ti to prodal nedostanes, jelikoz tyhle smejdy prodava urcite zamerne!! :!:

Pss: Prozradis kdo byl pan prodejce? :lol:


Naposledy upravil gebič dne stř 26. pro 2007 19:36:00, celkově upraveno 1

Nahoru
  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 26. pro 2007 19:28:00 
Offline
člen
Uživatelský avatar

Registrován: ned 05. srp 2007 00:00:00
Příspěvky: 311
Bydliště: KV
komaar píše:
udělal jsem pár videí, ...

Vítám tě na fóru. Detekci každopádně zlepší? převrácením na vertikál (buď dej do držáku na PDA s husím krkem, nebo kup od Roberta vertikál originál) i kdyby to byla US verze, ale s těma bláznivejma detekceme je to divný. Při startu sice ukazuje RX65, ale mám pocit , že nastavení frekvencí u klasickýho RX65 vypadá jinak... to by mohl popsat (natočit na video) Shwaara
edit: zde je video od Roberta jak vypadá skutečný mód pro nastavení u RX65, takže to co má? je nějaká softwarová splácanina
http://www.antiradary.net/video/bel-rx65-euro.wmv

_________________
Výbava v mém autě: □□□□□□
(kdo nemá čisté svědomí vidí bohužel jen čtverečky)


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 26. pro 2007 19:37:00 
Offline
štamgast
Uživatelský avatar

Registrován: pát 16. úno 2007 01:00:00
Příspěvky: 1598
Bydliště: Bezdomovec
Pri startu se ukaze RX65e :)
Jinak nastaveni opsane z brozury rx65e: K OFF (24,15GHz), X OFF (10,525GHz), Ka N4 OFF (35,5GHz), Ku OFF (13,4GHz), Ka N1 ON (34,0GHz), Ka N2 ON (34,3GHz), Ka N3 OFF (34,7GHz)...
Rezim highway.
Edit: Ha, tak uz nemusim nic natacet.

_________________
Vše, co píšu, jsou výmysly, které se nezakládají na pravdě.

Protected by Protector 950M CZ + AL Priority

F*CK THE STRICT LIABILITY


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 26. pro 2007 19:42:00 
Offline
štamgast
Uživatelský avatar

Registrován: pát 16. úno 2007 01:00:00
Příspěvky: 1598
Bydliště: Bezdomovec
Mozna budes mit zaply Ka N3 a Ka N4, to by odpovidalo...
Ale stejne mi prijde divny, ze se ukazuje rx65 (bez E) v obalu 995 z roku 04..

_________________
Vše, co píšu, jsou výmysly, které se nezakládají na pravdě.

Protected by Protector 950M CZ + AL Priority

F*CK THE STRICT LIABILITY


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 31 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 18 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
POWERED_BY
Český překlad – phpBB.cz