Právě je čtv 28. bře 2024 18:00:58

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 33 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: RX65 versus V1
PříspěvekNapsal: pon 04. úno 2008 20:27:00 
Offline
čtenář

Registrován: čtv 17. led 2008 01:00:00
Příspěvky: 8
Přenechal jsem svoji starou V1 a nahradil ji RX65 a jsem docela zklamanej. Čimická, Mrázovka (počítadlo aut) se s detekcí V1 nedá srovnat. Buď jsem tedy měl extrémně citlivou V1 nebo RX65 není nic moc - co? trochu kontrastuje s ostatníma tady na fóru. Změřím ještě GPSkou pozici, kde mi začíná detekce, abych nezůstal jenom u dojmů a pocitů.

Další problém s RX65 je poměrně dost falešných laser poplach. V1 mě ?tvala detekcí MHD krabic a množstvím falešných poplachů obecně - RX65 kromě laseru žadný FP nemá. Ale rozhodně jsem teda čekal něco víc, ne? ta krabice zatim předvádí. Používám samozřejmě vertikální držák.


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 04. úno 2008 21:02:00 
Na Cimicke jsem delal hodne testu a V1 nikdy nebyla lepsi nez RX 65 EURO, jak na prijezdu tak na odjezdu (tedka beru V1 horizontalne), pri prohozeni V1 na vertikal, tak na prijezdu bya nejlepsi detektorem na Cimicke ulici, ale na odjezdu ani omylem, spousta falesnaku a kdyz jsem videl nedetekci na POdebradske, proste pro me je nej Bel, nerikam V1, ze je spatny detektror, ale bohuzel na RX 65 EURO nema....

Ps: Koukni na muj megatest na Cimicke a porovnej detekce... :D


Nahoru
  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 04. úno 2008 21:08:00 
Offline
čtenář

Registrován: čtv 17. led 2008 01:00:00
Příspěvky: 8
Pokud jsou vsichni tak spokojeny tak mam asi spatnej kousek - ostatne tady ve foru snad nikdo nemel laserovej FP a ja dneska po Praze asi 4 zcela nahodne na ruznych mistech.


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 04. úno 2008 21:13:00 
rob píše:
Pokud jsou vsichni tak spokojeny tak mam asi spatnej kousek - ostatne tady ve foru snad nikdo nemel laserovej FP a ja dneska po Praze asi 4 zcela nahodne na ruznych mistech.


Tak to je opravdu zvlastni, zkus vypnout laser a testuj dale... Ale s tema falesnakama na laser opravdu cucim, jen se te zeptam, nemas blizko detektoru mobil ci navigaci? Jelikoz kdyz jsem mel drive 995 CZ a mel jsem kousek od nej PDA s navigaci a mobilem mel jsem falesnak na laser cca kazdych 15 minut...


Nahoru
  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 04. úno 2008 21:23:00 
Offline
štamgast
Uživatelský avatar

Registrován: pát 16. úno 2007 01:00:00
Příspěvky: 1598
Bydliště: Bezdomovec
Mne teda PDA s navi funguje v kombinaci s RX v pohode. Navi mam na skle dole, RX primo nad ni u stropu. Zadny falesnak. A vubec s RX65E je FP spis vyjimka. A co se cisltivosti tyce, zadny problem.. Nekde tu jsou i moje vysledky na cimicky a myslim, ze zadna ostuda. Vcera jsem jel z Krkonos a v jedny vesnici, kde pry merivaj docela casto, jsem mel detekci na prijezdu temer 1km!!! (jeste pred predchozi vesnici) Byl hustej provoz, tak se to asi pekne odrazelo, ale uz to bylo trochu moc :) Taky me napadlo, jestli tomu treba pomhla sklopena slunecni clona u spolujezdce, pred niz byl detektor. Ze by treba nejak pomahala zachytavat odrazy...

_________________
Vše, co píšu, jsou výmysly, které se nezakládají na pravdě.

Protected by Protector 950M CZ + AL Priority

F*CK THE STRICT LIABILITY


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 04. úno 2008 21:28:00 
Jak rikam me to delal 995 CZ, ale tedy nebylo to PDA,a le to jsem jeste mel N70 s navigaci a pridavnym modulem... Pro upresneni, tam mi to hazelo laser fakt hodne casto, pak jsem vymenil za PDA, ale menil jsem i dtektor takze pohoda... Jinak souhlasim se shwaarou, ze RX 65 EURO detekci ma opravdu dobrou, ale 1km detekce, to uz fakt mazec... :D


Nahoru
  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 04. úno 2008 21:32:00 
Offline
štamgast
Uživatelský avatar

Registrován: pát 16. úno 2007 01:00:00
Příspěvky: 1598
Bydliště: Bezdomovec
Jasny, 1km je bezne nerealny, slusna detekce je i 4x mensi, ale hodil jsem to sem jako perlicku :) Me to potesilo... Vsichni na me stejne blikali jako sileny uz 2km predem, diky za dobrou vuli, nicmene jsem o nich vedel i tak. Tak jsem jim aspon zamaval :)

_________________
Vše, co píšu, jsou výmysly, které se nezakládají na pravdě.

Protected by Protector 950M CZ + AL Priority

F*CK THE STRICT LIABILITY


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 04. úno 2008 21:36:00 
a kde to chytali? Jelikoz ja jedu ve stredu kousek od Krkonos, tak bych treba taky rad testoval a zkusil bych rad i lestenku Horsta Fuchse proti tem jejich laserum... :D :D. Jinak 1km to muselo hodnekrate pipat, ale taky bych rad mel nekdy takovy extremni detekci,a le to uz pak clovek otupi, me staci okolo 200m to i tak clovek muze jeste telefonovat, jist a jeste sizpivat u radia... :D :D


Nahoru
  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 04. úno 2008 21:40:00 
Offline
štamgast
Uživatelský avatar

Registrován: pát 16. úno 2007 01:00:00
Příspěvky: 1598
Bydliště: Bezdomovec
Smerem do Prahy 1. nebo 2. vesnice za Novou Pakou.. zkusim to najit. A kasirovali cca o 300m dal.

_________________
Vše, co píšu, jsou výmysly, které se nezakládají na pravdě.

Protected by Protector 950M CZ + AL Priority

F*CK THE STRICT LIABILITY


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 04. úno 2008 21:44:00 
Sakra ja uz nepotkal hlidku s ramerem cca 2 tydny a jsem nejak nesvuj, s laserem jsem mel 3x behem dvou dni tam se mi osvedcila lestenka, takze uz se moc tesim az bude pekne a flojdici vyrazi do terenu, jako tenkrate behem cesty na Prahu 4 3 radary, tak by to melo byt... :D :D

Ps: Diky za tu vesnici jestli mi zjistis, jelikoz neni nad to vedet, ze tam casto meri, ale pocitam, ze to bude urcite znama vesnice, jako treba Vlkov pod Oskobrhem, tam stali flojdi kdyz jsem jel 1.1. s radarem taky... :D


Nahoru
  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 04. úno 2008 21:59:00 
Offline
štamgast
Uživatelský avatar

Registrován: pát 16. úno 2007 01:00:00
Příspěvky: 1598
Bydliště: Bezdomovec
Kunburský Újezd: Loc: 50°28'12.535"N, 15°29'56.003"E
Takze brutal!! Zmerena detekce necely 2km!!! Vzhledem k tomu, ze mi detekce zacala jeste pred vyjezdem z Paky a ze mi detektor pipal v kuse cca 2-3minuty, tak to i sedi. Takze to vypada, ze vyssi provoz detekci prospiva. Ten 1km byl odhad, vetsi detekce mi pripadala nerealna, ale zmeril jsem to a je to tak. Piskalo to uz davno pred Vlkovem.
A kupodivu nebyli vubec videt. Kdybych nemel detektor, vsiml bych si jich az na posledni chvili. Meli feldu kombi v barvach PCR.

_________________
Vše, co píšu, jsou výmysly, které se nezakládají na pravdě.

Protected by Protector 950M CZ + AL Priority

F*CK THE STRICT LIABILITY


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 04. úno 2008 22:05:00 
Offline
čtenář

Registrován: čtv 17. led 2008 01:00:00
Příspěvky: 8
Uz trochu utikate panove od tematu tohodle threadu;)
Kazdopadne udelam par videi a pak budu rad, kdyz mi tady zhodnotite s vasima rx65e, jestli mam zmetka nebo ne ;)


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 04. úno 2008 22:08:00 
Omluva, jsem se nechal unest... Diky shwaaro za vesnicku, doufam, ze tam taky budou az tam pojedu.. :D. Jinak shwaara jako uzivatel RX 65 EURO jiste rad porovna detekce... :p. Ja mel zatim RX 14 dni v aute a musim rici strasne malo falesnaku a detekce moc dobra...


Nahoru
  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 04. úno 2008 22:09:00 
Offline
štamgast
Uživatelský avatar

Registrován: pát 16. úno 2007 01:00:00
Příspěvky: 1598
Bydliště: Bezdomovec
OK. Mozna staci, kdyz pridas svoje detekce na Cimicky do mapy s nasima detekcema a zverejnis.
A 1 radar detektor nedela.. Treba Ti to jen odstinil bus. I kdyz ty laser alerty jsou divny...

_________________
Vše, co píšu, jsou výmysly, které se nezakládají na pravdě.

Protected by Protector 950M CZ + AL Priority

F*CK THE STRICT LIABILITY


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: RX65 versus V1
PříspěvekNapsal: úte 05. úno 2008 00:16:00 
Offline
moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: stř 25. říj 2006 00:00:00
Příspěvky: 6232
Bydliště: Praha
rob píše:
Přenechal jsem svoji starou V1 a nahradil ji RX65 a jsem docela zklamanej. Čimická, Mrázovka (počítadlo aut) se s detekcí V1 nedá srovnat. .... Další problém s RX65 je poměrně dost falešných laser poplach. V1 mě ?tvala detekcí MHD krabic a množstvím falešných poplachů obecně - .... Používám samozřejmě vertikální držák.


Jelikož jsem měl postupně mimo jíné 965CZ (Ka EUR), 995CZ (Ka CZ), rx65e1, rx65e2 a několik různých V1, tak přidám pár postřehů.

a) V1 obecně vykazuje největší vyrovnanost výsledků. To platí pro stacionární radary, falešné poplachy i nedetekce. Postě opakovatelnost je vynikající. Například na Čimické bude detekce vždy na stejném místě, faležňák bude vždy na stejném místě a nedetekce radaru 33,929 bude při každém průjezdu. (no flame, pls)

b) V1 vykazuje v Praze extrémní množství falešných poplachů v Ka (ažsi Josef říká co chce, je to tak) a také extrémní náchylnost na falešné laser poplachy od krabiček MHD, zapadajícího slunce nebo infra hlídání automatických garážových vrat. Nové verze firmware mají výrazně ni??í monžství FP, ale za cenu horší citlivosti a/nebo nedetekcí.

c) Mrázovka (počítadlo aut) je téměř jistě horozontálně polarizovaná a umístěná u stropu tunelu, takže to jsou jiné podmínky, které je potřeba při porovníní zhodnotit. Zde V1 umístěná horozontálně na cloně spolujezdce udělá super výslede, který ale v praxi nic neznamená.

d) falešné Laser poplachy u Belů mají často 965/995 původní série "S7" (konec FCC ID, pokud máte elektoniku zabalenou v originální krabici; tj. ten hardware, který upravoval Cyber_dyne). Ale není to pravidlem. Měl jsem 965CZ (Ka EUR), která na to netrpěla, ale druhá 995CZ (Ka CZ) měla několik Laser FP od mobilu denně. U rx65e1 a rx65e2 jsem nikdy falsežný Laser neměl. U horizontálně umístěné rx65e2 nemám téměř zádné FP obecně. Je tedy otázka, co za rx65e vlastně má?, kde jsi ji koupil a zda je to opravdu nová verze serie "M4".

e) výsledky detekcí rx65e jsou dost závislé na správně "trefené" polarizaci radaru. Co? je vidět na horizontálním umístění proti radarům PČR (výborná detekce) nebo opačně horizontálním umístěním třeba v Mrázovce (slabží detekce)

No a to je asi tak všechno. Závěr? Ideální detektor neexistuje. Co používám? V jednom autě mám 975Euro vertikálně venku + rx65e2 vertikálně uvnitř. Když pípají oba, je potřeba opravdu brzdit. V dalším 965CZ (Ka EUR) vertikálně a v dalším Target 550 5.2 horozontálně.

_________________
Podporuji férový elektronický boj!


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 33 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 19 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
POWERED_BY
Český překlad – phpBB.cz