Právě je čtv 28. bře 2024 22:48:20

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 94 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned 24. úno 2008 23:51:00 
Antiradary BEL píše:
I kdyz BEL RX65 reagoval drive, coz je pochopitelne, protoze byl vys a "videl" za horizont lepe, tak mi reakce BEL 975 prisla takova prirozenejsi a vystiznejsi.


Plně souhlasím... RX65e se spíš podobalo nějakému FP ne? reakci na radar, kdežto 975tka měla pěknou, zvyžující se intenzitu - typická reakce na sílící vlnění!
Pro férovost musím dodat, že 975tka mi "pískala" ž na ?tefánikově mostě, kde FP není... Pak přestala a znovu se ozvala v ulici Nové Mlýny a tak jsem kouknul nalevo, do Dvořákova nábřeží a VW byl přítomen 8)
Jinak VW tady: Loc: 50°5'36.055"N, 14°25'36.749"E
kasa tady: Loc: 50°5'35.281"N, 14°25'24.302"E


Nahoru
  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 14. dub 2008 17:29:00 
gebič píše:
PS: Piratsky styl, takze minimalne o 20km/h vice, aby se jim vyplatilo ho vubec stavet?


Viděl jsem kasírovat nějakou OII RS, MB, BMW a tak...takže předpokládám, že má? pravdu...ažto stojí za to 8)


Nahoru
  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 01. kvě 2008 19:27:00 
Tak jsem jel dneska ráno cca v 8,30 do práce a u Hiltonu ž hoži kouřili z vokýnka - jejich vyružení by asi bylo drahé... Přítomné detektory: 975e v přední masce a RX65e na Snaila:


Nahoru
  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 01. kvě 2008 19:40:00 
...a odpoledne jsem měl taky ?těstí... Bylo to stejné auto, ale překvapila mne o hodně horší detekce RX65e :roll:
příjezd...
odjezd...


Nahoru
  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 01. kvě 2008 20:00:00 
Offline
štamgast
Uživatelský avatar

Registrován: pát 16. úno 2007 01:00:00
Příspěvky: 1598
Bydliště: Bezdomovec
hm, to je prusvih.
Na odjezdu 975 excelovala, ale RX byl totalni propadak!! Uz parkrat se stalo, ze RX byla na odjezdu nic moc. Ale tohle je sila. Cim to? To je takovy rozdil v umisteni cidel? RX byla vertikalne?

_________________
Vše, co píšu, jsou výmysly, které se nezakládají na pravdě.

Protected by Protector 950M CZ + AL Priority

F*CK THE STRICT LIABILITY


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 01. kvě 2008 20:23:00 
Offline
štamgast
Uživatelský avatar

Registrován: pát 16. úno 2007 01:00:00
Příspěvky: 1598
Bydliště: Bezdomovec
ragamix píše:
ako je detektor umiestneny? sponou castou smerom na pravo alebo nalavo? ked vychadzame z tvaru anteny skus ho otocit spodnou stranou smerom na stranu vodica (len uvazujem neviem ci to pomoze..)

Pokud by se RX65E na standartnim vertikalnim drzaku otocil displejem OD ridice (vodica), tak by drzak zastinil skoro cely predni cidlo. Tzn. musel by se pouzit PDA drzak. ;)

_________________
Vše, co píšu, jsou výmysly, které se nezakládají na pravdě.

Protected by Protector 950M CZ + AL Priority

F*CK THE STRICT LIABILITY


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 01. kvě 2008 20:36:00 
Offline
štamgast
Uživatelský avatar

Registrován: pát 16. úno 2007 01:00:00
Příspěvky: 1598
Bydliště: Bezdomovec
To je dobre, ja jen ze zvyku, vcera jsem byl ve meste s kamosem z blavy a musel jsem delat prekladatele, holky v klubu mu moc nerozumely... :D
Jinak ten Snail me nenapadl, to je fakt.

_________________
Vše, co píšu, jsou výmysly, které se nezakládají na pravdě.

Protected by Protector 950M CZ + AL Priority

F*CK THE STRICT LIABILITY


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 01. kvě 2008 21:05:00 
Offline
moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: stř 25. říj 2006 00:00:00
Příspěvky: 6232
Bydliště: Praha
975e je prostě kvalitka. jen nechápu, co tam vlastně u Belů dovnitř zavřeli, že je to o tolik lepší......

_________________
Podporuji férový elektronický boj!


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 02. kvě 2008 13:49:00 
Offline
moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: stř 25. říj 2006 00:00:00
Příspěvky: 6232
Bydliště: Praha
Antiradary BEL píše:
x2005 píše:
975e je prostě kvalitka. jen nechápu, co tam vlastně u Belů dovnitř zavřeli, že je to o tolik lepší......


Klasickou elektroniku z RX65 EURO + maleho turbotrpajzlika (TT), ktery "tlakuje" zachyceny signal do anteny detektoru, tzv. turbotrpajzlici efekt (TTE)!
Mimochodem, prave kvuli absenci TT a tim padem i TTE, jsou 975 USA tak spatne. :D


A nebo je tam prostě jenom malý policajtík s mapou vysílačkou, který poslouchá a ví všechno předem. :D :off:

_________________
Podporuji férový elektronický boj!


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 02. kvě 2008 15:11:00 
RX65e vozím na Snaila pořád stejně: mezi sedadlem a opěrkou u spolujezdce - míří přímo dopředu a není natočen do žádné strany...
Turbocajta s vysílačkou v přední masce ale nevylučuju :lol:


Nahoru
  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 02. kvě 2008 15:18:00 
ragamix píše:
ok ale ktorym smerom je spodok detektoru? na strane vodica alebo spolujazdca?


Spodok detektoru je natočený smerom od vodiča 8)


Nahoru
  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 02. kvě 2008 16:29:00 
Bob: Koukam, ze si beres lekce slovenctiny.. Jinak ta detekce je fakt zarazejici... :|x :|x


Nahoru
  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 05. kvě 2008 20:29:00 
gebič píše:
Bob: Koukam, ze si beres lekce slovenctiny.. Jinak ta detekce je fakt zarazejici... :|x :|x


Já su multilingvista :lol:


Nahoru
  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 13. kvě 2008 22:10:00 
Offline
guru
Uživatelský avatar

Registrován: pon 12. kvě 2008 00:00:00
Příspěvky: 4503
řidič BOB píše:
tohle je taktika okopírovaná od kolegů, kteří takhle stávaj u Hiltonu... Divil by ses, kolik lidí kolem nich prolítne...říkaj si toti?, že tam jenom tak parkujou nebo se zažívaj...u Hiltonu je často vidět i kouř z okna, jak tam uvnitř hulej - tím ještě zdůrazňují, že vlastně o nic nejde... Jakmile kolem nich někdo projede pirátským stylem, tak vystartují...mají vždy nastartováno a AD9 ready! 8)


Nedavno jsem je tam u Hiltonu celkem dlouho pozoroval. Jel sem od palmovky po te nove ctyrproudovce a uz nekde v pulce toho noveho useku sem mel detekci. Celou dobu sem koukal kde jsou a kdyz sem je nasel az u te OMV, tak sem byl docela prekvapenej. Meril jsem to na mape a je to nejakych 800m! Je to hezky rovny usek a jak stali v te zatacce na zacatku s vykonenou bradavici, tak zrejme paprsek smeroval presne celou ulici az dozadu.

Vyuzil jsem situace a zkusil si okolo nich nekolik prujezdu, takze sem tam stravil aspon pul hodiny. Oni tam zas tak moc vlastne nestali, protoze sotva tam zaparkovali, tak hned behem chvilicky zas za nekym vystartovali. Nerek bych, ze chytali jen lidi s "piratskym stylem". Nektery ty auta podle me jeli opravdu malo pres padesat. Brali vsecko. Navic tam casto stavaj busy a trochu se za ne pak schovaj.


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 14. kvě 2008 20:34:00 
Offline
člen
Uživatelský avatar

Registrován: pon 25. čer 2007 00:00:00
Příspěvky: 443
Bydliště: KV
:off:
řidič BOB píše:
Miluju MP Lázně Bohdaneč http://tn.nova.cz/zpravy/krimi/zbesila-honicka-2-1-pro-uprchliky.html
*není nad silný americký vůz*

Nechápu k čemu tam ten MP machroval s tou pistolí, když jí neumí použít a raději se schovává za auto... A nakonec jim ten zloděj stejně ujede... :|x


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 94 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
POWERED_BY
Český překlad – phpBB.cz