Právě je čtv 28. bře 2024 21:35:56

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 10 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: stanovisko radaru
PříspěvekNapsal: ned 30. zář 2007 17:23:00 
Offline
nováček

Registrován: úte 24. črc 2007 00:00:00
Příspěvky: 41
Bydliště: Vranov nad Topžou
prosim pozrite si prilozene video. na konci obce ked zastavim s autom na mieste kde teraz stoji fabia combi, stal za zivym plotom skryty golf s ramerom odstaveny dnu v dvore a hlavu mal nastavenu na prijazd. viem ze ramer musi stat pod urcitym uhlom k ceste. skuste sa vyjadrit ci meranie s tak postavenym ramkerom bolo kosher a v sulade s navodom na obsluhu, samozrejme aj ci bolo vierohodne a presne

http://rapidshare.com/files/59319771/P9300281.MOV

http://www.megaupload.com/?d=4EL0DHH5

_________________
V1 3.863 (uz mi ho ukradli)
novy 3.872

LI team :)


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: stanovisko radaru
PříspěvekNapsal: ned 30. zář 2007 18:03:00 
Offline
člen
Uživatelský avatar

Registrován: ned 05. srp 2007 00:00:00
Příspěvky: 311
Bydliště: KV
stahovanie: no možná by byl i někdo ochotný kouknout na video a okomentovat tvůj dotaz, ale drtivá většina lidí včetně mě nebude stahovat 10 mb video z placených serverů. Myslím, že není potřeba dál komentovat výhody a nevýhody těchto upload serverů, takže buď se někdo najde kdo vydrží čekat na stažení, nebo má premium a nebo to hodí? na freeserver a koukne se na tvůj problém mnohem více lidí.

_________________
Výbava v mém autě: □□□□□□
(kdo nemá čisté svědomí vidí bohužel jen čtverečky)


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned 30. zář 2007 18:28:00 
Offline
člen
Uživatelský avatar

Registrován: ned 05. srp 2007 00:00:00
Příspěvky: 311
Bydliště: KV
ragamix píše:
rapidshare ide stahovat aj bezplatne.. okrem toho co je to dnes 10MB? co mas za net? ved je to stiahnute skoro hned..

co sa tyka merania ak stal radar rovnobezne s cestou zda sa mi to ok

No nejde o rychlost stahování (10mb mám stažený za minutu), ale o to, že když má? sdílenou IP adresu, tak se ke stahování zadarmo nedostane? třeba za celej den. Pokud má? unikátní IP adresu, tak může? stahovat free jednou za dvě hodiny nebo možná ještě dýl...a ty si myslí?, že kvúli tomu někdo bude třeba ty dvě hodiny čekat? No zrovna mi to ale vyžlo tak, že mi končil odpočet, tak jsem byl tak hodnej a stáhl jsem to a upnul jsem to na freeserver leteckaposta.cz kde není žádnej problém to stánout....
http://leteckaposta.cz/817781713
P.S. soubor z leteckaposta.cz jsem odstranil z důvodu drzého jednání dotazovatele. Jestli mu chcete pomoct, tak stahujte z rapidu

_________________
Výbava v mém autě: □□□□□□
(kdo nemá čisté svědomí vidí bohužel jen čtverečky)


Naposledy upravil LUB dne ned 14. říj 2007 12:01:00, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned 30. zář 2007 19:05:00 
Offline
člen
Uživatelský avatar

Registrován: ned 05. srp 2007 00:00:00
Příspěvky: 311
Bydliště: KV
ragamix: No já bych to asi na tipy a triky na fóru neviděl...nejlepší co asi je, tak dávat videa přímo na youtube.com jako to dává spoustu lidí třeba při testech detektorů. Nemusí se nic stahovat a rovou se to v přehrává. No ale je to vlákno pro stahovanie kde chtěl poradit s radarem, tak to nebudeme zahlcovat diskusí o stahování ;) Takovou diskusi jsem opravdu nechtěl rozpoutat a za to se omlouvám.
Nicméně moje stanovisko k radaru je, že pokud jim to měřilo auta, tak byli v dobrém úhlu a tudí? měření proběhlo OK. A pokud stáli špatně, tak se odrazi nevraceli zpět k radaru a třeba tam jen tak odpočívali. Navíc by těžko někoho vyfotili ze předu, ale spíš by jim to cvakalo auta z boku kdyby byli čumákem auta kolmo k silnici a pak by asi moc fotek s pokutou rozeslat nemohli :D :D :D Pokud stali ale podel cesty a ne jako ta Fabie, tak určitě vše změřili a určitě i vše vyfotili. A jestli ti ?lo o otázku zda je to morální či etické takhle se schovávat, tak takové výrazy u cajtů rozhodně neznají :(

_________________
Výbava v mém autě: □□□□□□
(kdo nemá čisté svědomí vidí bohužel jen čtverečky)


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned 30. zář 2007 20:24:00 
Offline
moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: stř 25. říj 2006 00:00:00
Příspěvky: 2191
Bydliště: Praha
Těžko říct, zda hlava radaru má sklon 22° k rovině silnice, to by musela být k dispozici fotka radarové hlavy.

_________________
V1 + Genevo Max


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: :-)
PříspěvekNapsal: ned 07. říj 2007 17:41:00 
Offline
nováček

Registrován: úte 24. črc 2007 00:00:00
Příspěvky: 41
Bydliště: Vranov nad Topžou
Josef píše:
Těžko říct, zda hlava radaru má sklon 22° k rovině silnice, to by musela být k dispozici fotka radarové hlavy.

tvoja odpoved je najkvalifikovanejsia! vdaka!
ostatne debatky okolo stahovania z rapidu nie velmi :-)
to je problem dokazat, ako bola postavena hlava radaru k ceste.ramer by mal mat nejaky autotest, ktory vyhodnoti spravnost merania. Zaujimalo by ma, ci dokaze vyhodnotit SPRAVNOST merania aj vtedy, pokial je hlava mimo povoleneho uhla.

_________________
V1 3.863 (uz mi ho ukradli)
novy 3.872

LI team :)


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: :-)
PříspěvekNapsal: ned 07. říj 2007 19:18:00 
Offline
člen
Uživatelský avatar

Registrován: ned 05. srp 2007 00:00:00
Příspěvky: 311
Bydliště: KV
stahovanie píše:
ostatne debatky okolo stahovania z rapidu nie velmi :-)

TO JE FAKT SÍLA!!! (původně tu byla horší reakce, ale upravil jsem to...za rozčilování mi to nestojí)
Člověk se ti snaží pomoct a ty to otočí? proti němu. Kolik lidí si myslí?, že si to stáhlo z rapidu??? Na leteckeposte mas pocitadlo, tak se mrkni, ale asi ti stejne moc lidi nechtelo pomoct i když si to stáhli. Přížtě tvoje dotazy budu naprosto ignorovat a věř tomu že ne jen já.
P.S. soubor z leteckaposta.cz jsem odstranil z důvodu drzého jednání dotazovatele. Jestli mu chcete pomoct, tak stahujte z rapidu

_________________
Výbava v mém autě: □□□□□□
(kdo nemá čisté svědomí vidí bohužel jen čtverečky)


Naposledy upravil LUB dne ned 14. říj 2007 12:00:00, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: :-)
PříspěvekNapsal: ned 07. říj 2007 20:11:00 
Offline
moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: stř 25. říj 2006 00:00:00
Příspěvky: 2191
Bydliště: Praha
stahovanie píše:
Josef píše:
Těžko říct, zda hlava radaru má sklon 22° k rovině silnice, to by musela být k dispozici fotka radarové hlavy.

tvoja odpoved je najkvalifikovanejsia! vdaka!
ostatne debatky okolo stahovania z rapidu nie velmi :-)
to je problem dokazat, ako bola postavena hlava radaru k ceste.ramer by mal mat nejaky autotest, ktory vyhodnoti spravnost merania. Zaujimalo by ma, ci dokaze vyhodnotit SPRAVNOST merania aj vtedy, pokial je hlava mimo povoleneho uhla.


Pokud je hlava mimo povolený úhel, tak radar neměří správně a při větším úhlu naměří menší rychlost, pokud si to pamatuju správně.

_________________
V1 + Genevo Max


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned 07. říj 2007 20:12:00 
Offline
člen

Registrován: pát 02. bře 2007 01:00:00
Příspěvky: 305
Můj názor . Lepší je nenechat se změřit , příp. zastavit apod. ne? potom teoretizovat jestli stáli dobře nebo ne . V dnešní době kdy je 9 mrtvých za víkend je veřejné mínění atd. nakloněno k jakémukoliv postihu řidičů až ž má smysl nebo ne .


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 08. říj 2007 08:24:00 
pavelostr píše:
Můj názor . Lepší je nenechat se změřit , příp. zastavit apod. ne? potom teoretizovat jestli stáli dobře nebo ne . V dnešní době kdy je 9 mrtvých za víkend je veřejné mínění atd. nakloněno k jakémukoliv postihu řidičů až ž má smysl nebo ne .


Svatá pravda! 9 mrtvých je málo! Asi zabrala ta Dopravně Bezpečnostní Akce na olomoucku, kterou jsem viděl v TV: "pane řidiči, tady vám nesvítí ?árovčička v osvětlení SPZ" :lol: :lol: :lol: :lol: Na to ž toti? umřelo tolik lidí... :roll:


Nahoru
  
Odpovědět s citací  
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 10 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
POWERED_BY
Český překlad – phpBB.cz