Právě je čtv 28. bře 2024 20:34:51

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 7 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Brno Sportovní ulice
PříspěvekNapsal: sob 01. pro 2007 22:55:00 
Offline
čtenář

Registrován: sob 01. pro 2007 01:00:00
Příspěvky: 1
Chtěl bych dát info že v Brně na křižovatce Sportovní a Pionýrská /u starého zimáku/ je čerstvě nainstalováno asi 12 kamer.Takže to tam bude asi hodně nebezpečný.Zatím to asi nefunguje. Kdo ví víc? :|x


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Brno Sportovní ulice
PříspěvekNapsal: ned 02. pro 2007 12:14:00 
Offline
čekatel
Uživatelský avatar

Registrován: úte 07. srp 2007 00:00:00
Příspěvky: 172
Bydliště: Zlín, Brno
Karel píše:
Chtěl bych dát info že v Brně na křižovatce Sportovní a Pionýrská /u starého zimáku/ je čerstvě nainstalováno asi 12 kamer.Takže to tam bude asi hodně nebezpečný.Zatím to asi nefunguje. Kdo ví víc? :|x


Byl to hodne kritickej usek co se tyka prujezdu na cervenou, stavalo se tam taky hodne dopravnich nehod pri odbocovani. Takze bych to tipoval na lepsi sledovani provozu, mozna i nejaka dopravni situace...
A kdyby dali krizovatku jako usekovku, casto tam z vrchu proletim docela rychle, abych to stih :-)

_________________
No pain no gain.


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned 02. pro 2007 13:12:00 
Offline
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: pon 30. říj 2006 01:00:00
Příspěvky: 5050
Bydliště: Praha
Na to by byl optimální TraffiPhot III-SR - http://www.czechradar.cz/cs/products/traffi_phot_iii_sr.html

Zařízení TraffiPhot III-SR umožňuje kontrolu průjezdu na červené světlo, tak i rychlosti průjezdu světelnou křižovatkou


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned 02. pro 2007 15:33:00 
Offline
čekatel
Uživatelský avatar

Registrován: úte 07. srp 2007 00:00:00
Příspěvky: 172
Bydliště: Zlín, Brno
snail píše:
Na to by byl optimální TraffiPhot III-SR - http://www.czechradar.cz/cs/products/traffi_phot_iii_sr.html

Zařízení TraffiPhot III-SR umožňuje kontrolu průjezdu na červené světlo, tak i rychlosti průjezdu světelnou křižovatkou


Jak pojedu okolo, kouknu se a zkusim udelat foto, co to je zac...

_________________
No pain no gain.


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned 02. pro 2007 20:28:00 
snail píše:
Na to by byl optimální TraffiPhot III-SR - http://www.czechradar.cz/cs/products/traffi_phot_iii_sr.html


Tohle na mne blikalo jednou v noci v jedné malebné německé vesničce! Brr, to oranžové světlo bylo ale nepříjemné...málem jsem se v tom kilu třicet vyflákal do echt německého plůtku :lol: :lol: :lol:
A druhý den hurá na úřad na výměnu SPZ 8)


Nahoru
  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 10. pro 2007 17:43:00 
Offline
nováček
Uživatelský avatar

Registrován: ned 24. pro 2006 01:00:00
Příspěvky: 61
Bydliště: Brno
Začal jsem to zkoumat, ž když se tam objevily jenom holý ráhna na sloupech. Vše nasvědčovalo tomu, že to bude detekce průjezdu na červenou. V zápisu z RMB ze dne 2.10.2007, bod č. 9, je to potvrzeno http://www.brno.cz/main/dokumenty/rmb/20071002-rmbR5_39.htm
Ale je tam ještě jedna věc. Asi před necelými dvěma měsíci se vedle koncových kamer starého úsekového měření na Sportovní u Kociánky objevily vlevo dvě nové kamery. Vypadalo to buď na systém sledování odcizených vozidel, nebo na začátek nového úsekového měření. Přestože jsem tam v noci za dopravního klidu slídil jak ohař, žádné další koncové kamery jsem nenažel ani ve směru nahoru směr Husovice, ani u Boby centra. Až někdy minulý týden se objevily za Boby centrem, asi 150 m před křižovatkou Sportovní-Pionýrská-Drobného na silnici v obou jízdních pruzích čáry značící konec úsekového měření a za nimi na sloupu kamera s infra přisvícením. Kamera je pouze jedna, ale sleduje evidentně oba pruhy a je umístěna přesně nad bílou čárou, dělící pravý a levý jízdní pruh.
Staré úsekové měření provozuje PČR a zřejmě klesla výtěžnost, tak firma CAMEA vyžla policii vstříc a jsou teď dvě úsekovky za sebou.
Pokud by si toto nové ÚM objednalo město, bylo by odhlasováno někde v letožních zápisech z RMB. Nikde jsem to však nenažel.
Pokud by někdo měl možnost to přes den nafotit, tak sem potom fota přidejte. Já se bohužel přes den do Brna vůbec nedostávám a v noci je focení o ničem :-(

_________________
Valentine 1 v.1.8 POP2, fw. 3.858


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 14. úno 2008 17:34:00 
Offline
nováček
Uživatelský avatar

Registrován: ned 24. pro 2006 01:00:00
Příspěvky: 61
Bydliště: Brno
Tak je tu nové úsekové měření na příjezdu do křižovatky od Boby centra. Komu skočí v dálce zelená a podvědomě ?lápne na plyn aby ji stihl, má smůlu. A to ještě aby více vydělali, osadili zde minulý týden na posledních 200 metrů značku 50. Bývalo tam 60, ale takhle parchanti víc vydělají :evil: .
A křižovatka je navíc kompletně osázená záznamovým zařízením průjezdu na červenou, jak ž jsem psal výše.

_________________
Valentine 1 v.1.8 POP2, fw. 3.858


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 7 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
POWERED_BY
Český překlad – phpBB.cz