Právě je čtv 28. bře 2024 21:56:53

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 23 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Tak jaký? (RX65 EURO vs. V1)
PříspěvekNapsal: stř 16. dub 2008 12:57:00 
Offline
čekatel

Registrován: stř 16. dub 2008 00:00:00
Příspěvky: 109
Ahoj všem, omlouvám se, jestli ž tohle téma tady někde je, ale pročítal jsem forum dneska skoro do rána a nějak jsem konkrétní odpovědi na to, co bych zrovna potřeboval vědět, nenažel.

K věci- chci si koupit antiradar a momentálně se rozhoduji mezi Bell RX65 EURO a V1.
Názory ostatních jsou 50/50, půlka lidí doporučuje V1, půlka Bella a já ž jsem z toho fakt ne??astnej. Tak co myslíte?
A k tomuhle mám ještě pár otázek:

- poznám u V1, když detekuje laser, myslím, jestli změní tón jako Bell?
- citlivost detekce laseru mají oba přibližně stejnou?
- V1 jsem zatím viděl jen na obrázcích, ale zdá se mi to, nebo je opravdu větší ne? ten RX65? Podle obrázků mi přijde jako docela krabice, co? se mi ale moc nezdá
- co jsem tak vyčetl, tak V1 má asi trožku více planých poplachů, je to tak?
- pak mě hodně zarazil ten topic, kde řežíte občasnou ,,nedetekci" u V1, to bych nechtěl, máte s tím nějaký výraznější problém?
- citlivost obecně mají skoro stejnou?
- pak jsem viděl, že u RX65E vyžla nějaká verze 2.0, v čem by měla být lepší?
- pokud V1, tak alespoň s FW 3.863?
- a poslední- umí některý z nich detekovat přisvícení průjezdových kamer? Tužím, že některý Bell to uměl

Tak prosím, zkuste mé dilema nějak rozhřežit, předem moc díky :)
Jinak prosím, neřežím cenu, jde mi čistě o to, který by tak mohl být lepší. Jezdím po celé ČR, občas Praha, ale hlavně vesnice, městečka a silnice mezi nimi :) Jo, a rušičku nebo AR napevno nechci.


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 16. dub 2008 13:10:00 
Offline
štamgast
Uživatelský avatar

Registrován: pát 16. úno 2007 01:00:00
Příspěvky: 1598
Bydliště: Bezdomovec
Tak si pocti jeste tady: http://garaz.autorevue.cz/viewtopic.php?f=815&t=807112&sid=8574e1262f7a2f67ea378d23fa2897f9

- V1 ton zmeni
- V1 ma detekci laseru asi trochu lepsi, ale je to k nicemu, pac jsi uz zmeren.
- V1 je ve skutecnosti docela mala, asi jako Bel. Obrazky klamou.
- Ano, V1 ma vice FP
- Ano, nektere verze V1 maji problem s hodne rozladenymi radary
- citlivost imho stejne, ale co uzivatel, to jiny nazor:)
- verze 2.0 ma uzsi rozptyl skenovaneho pasma, aby zbytecne neprohledaval mista, kam by se ramer uz nemel dostat. Vysledkem je jeste mene FP a detekce podle mych zkusenosti stejna nebo nepatrne lepsi.
- s firmware at Ti radeji poradi nejaky prodejce, ci uzivatel V1, ja mam Bel.

_________________
Vše, co píšu, jsou výmysly, které se nezakládají na pravdě.

Protected by Protector 950M CZ + AL Priority

F*CK THE STRICT LIABILITY


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 16. dub 2008 13:47:00 
Offline
čekatel

Registrován: stř 16. dub 2008 00:00:00
Příspěvky: 109
U nás teď PČR hodně dělá to, že si laser postaví na trojnožku za auto, stoupnou si kousek dál a on jim proměřuje jedno místo (není problém 300 metrů vzdálené). Pokud ho projede? rychle, jen ti vstoupí do cesty a smůla. Opravdu, sám jsem viděl a i jsem s nima potom mluvil.
Docela by mě zajímalo, jak dlouho, jestli vůbec tedy, by AR reagovaly.
Jinak díky za odpověď, i kdy?, fakt pořád nevím, no... :? :)


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 16. dub 2008 13:50:00 
Offline
štamgast
Uživatelský avatar

Registrován: pát 16. úno 2007 01:00:00
Příspěvky: 1598
Bydliště: Bezdomovec
AR Ti jen oznami, ze jsi byl zemeren, nekdy ani to ne. Proste je uz pozde. Proti laseru existuje ochrana, ale sam jsi psal, ze rusicku nechces. AR je super vec na mikrovlny, ale na lasery s nim nevyzrajes. Vzhledem k tomu, ze jsi psal, ze jezdis i do Prahy, doporucil bych Ti Bel RX65E.
EDIT: Starsi bely umely detekovat cca v polovine pripadu infraprisviceni kamer, v soucasnosti RX65E upozorni jen vyjimecne (muj cca 10%), V1 netusim, ale asi na tom nebude lip.

_________________
Vše, co píšu, jsou výmysly, které se nezakládají na pravdě.

Protected by Protector 950M CZ + AL Priority

F*CK THE STRICT LIABILITY


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 16. dub 2008 13:56:00 
Offline
čekatel

Registrován: stř 16. dub 2008 00:00:00
Příspěvky: 109
shwaara píše:
AR Ti jen oznami, ze jsi byl zemeren, nekdy ani to ne. Proste je uz pozde. Vzhledem k tomu, ze jsi psal, ze jezdis i do Prahy, doporucil bych Ti Bel RX65E.

Jasně, vím, že pokud na tebe přímo míří a měří tě, šance není v případě detektoru žádná, ?lo mi spíš o to, jestli AR dokáží zapípat alespoň o trožku dřív, pokud laser proměřuje jedno místo pořád, jak jsem psal výše. Vim, že s tím zkušenosti zatím moc nejsou, ?lo spíš o takovou úvahu.
Každopádně díky díky, asi přeci jen sáhnu po RX65E :)


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 16. dub 2008 13:59:00 
Offline
štamgast
Uživatelský avatar

Registrován: pát 16. úno 2007 01:00:00
Příspěvky: 1598
Bydliště: Bezdomovec
Rika se, ze vyjimecne se muze stat, ze Te upozorni, pokud meri auto pred Tebou. Nicmene pokud promeruji jedno misto, AR Te na 99% neupozorni, protoze se laserovy paprsek neodrazi jako radarove vlny. Z mych zkusenosti se AR ozval cca v 70% pripadu, kdy mi laser miril primo na cumak auta. Pri mereni zazadu se neozval ani jednou. Zkouseno cca 12x..

_________________
Vše, co píšu, jsou výmysly, které se nezakládají na pravdě.

Protected by Protector 950M CZ + AL Priority

F*CK THE STRICT LIABILITY


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 16. dub 2008 15:28:00 
Offline
nováček
Uživatelský avatar

Registrován: úte 26. čer 2007 00:00:00
Příspěvky: 92
mě měřil LASEREM tak určitě 10krát a detekce ani jednou,je pravda ,že jsem o nich věděl.Meselo by fakt jít o náhodu.Jinak i s AR není v dnešní době ochrana,protože Laserů hodně přibývá.Nedávno jsem jel Přelouč tam stál maník s Laser.a bylo to za 2000tis.Tak ,že to musí? brát rozumě..

_________________
V1 3.863 Rx65e
http://www.plysove-hracky-eshop.cz/ Členové fora sleva 10%


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 16. dub 2008 15:31:00 
Offline
štamgast
Uživatelský avatar

Registrován: pát 16. úno 2007 01:00:00
Příspěvky: 1598
Bydliště: Bezdomovec
ota píše:
Takže to musí? brát rozumě..

..nebo dukladne ;)

_________________
Vše, co píšu, jsou výmysly, které se nezakládají na pravdě.

Protected by Protector 950M CZ + AL Priority

F*CK THE STRICT LIABILITY


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 16. dub 2008 17:10:00 
Offline
moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: stř 25. říj 2006 00:00:00
Příspěvky: 6232
Bydliště: Praha
- Laser Alert má vlastní zvuk u obou detektorů.

- V1 má výrazně lepší detekci laseru (za cenu falešných laser poplachů od slunce nebo IR zařízení).

- rozměry budou někde na webu výrobce nebo ti to tvůj dodavatel ochontě přeměří. Není to nijak zásadní rozdíl.

- V1 má hodně falešných poplachů v Ka-pásmu ve velkých městech. V Praze bude? jezdit furt podle předpisů :-(

- stalalo se to a je to pravděpodobně "vlastnost", protože V1 má 34,0 +/- 0,040 ale Ramer je 34,0 +/- 0,100. U Belů by tento problém neměl být.

- citlivost srovnatelná, mohou nastat nějaké výkyvy při specifických podmínkách

- rx65 2.0 má u??í pásmo v Ka Narrow = méně falešných poplachů (oproti rx65 1.0)

- 3.858 a 3.856 mají lepší citlivost za cenu většího počtu falešných poplachů. Vy??í verze eliminovali část falešných poplachů, ale ztratily i trochu citlivosti.

- "detekce úsekovek": rx téměř nikdy, V1 občas

Jestli bude? jezdit převážně po vesnicích nebo okreskách a chce? se uklidňovat falešnou jistotou, že tě samotná detekce laseru zachrání, tak si kup V1. Jinak pro všechny ostatní případy ber rx65 2.0.

P.S.: pokud by jsi opustil myžlenku, že nechce? pevnou sadu, tak si vem 975e. Když jí dá? na vertikál do přední masky, bude? mít velmi kvalitní detekci, pár falešných poplachů a dvě laser čidla, které si může? rozmístit jak chce?. Třeba jedno do masky na detekci laseru a druhé na okno na "detekci" úsekovek.

P.P.S.: Samozřejmě samotná detekce laseru je pro podmínky v ČR na 98% neúčinná.

_________________
Podporuji férový elektronický boj!


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 16. dub 2008 18:51:00 
Offline
nováček
Uživatelský avatar

Registrován: pon 05. lis 2007 01:00:00
Příspěvky: 95
Bydliště: Praha
x2005 píše:
-

- stalalo se to a je to pravděpodobně "vlastnost", protože V1 má 34,0 +/- 0,040 ale Ramer je 34,0 +/- 0,100. U Belů by tento problém neměl být.

[/i]


Nejnovejsi verze 3.864 (ktera by u prodejcu uz byt mela, teda uz jsem i takove videl inzerovat) ma pasmo kolem 34,0 GHz rozsirene na +-100MHz, kolem 34,3 (ramer MP a nove nemecke multanovy) ma +-140MHz, takze az lehce zbytecne moc.. ale zas tak by to nevadilo, ale zkouma jeste 33,8 GHz a 34,6 GHz, coz je u nas zbytecne... A ve vysledku ma podstatne vic FP, navic to vypada, ze po zahrati muze ,,uplavat" (to neni jen z tohoto fora, ale da se to najit i na hodne cizojazycnych forech). Pokud budes travit hodne casu v cizine, tak V1 3.684 je pouzitelna, vlastne bych ji i docela bral, uz jenom, ze se mi designem libi vic nez bel. Ale momentalne mam Bel RX65e2, najel jsem s nim pres 2500km a zatim pouze 2 FP (a to na tom samem miste) a detekce stabilne hezka.

Takze do Cech jednoznacne doporucuji Bela.

P.S. Laser nema cenu resit, jediny rozdil je, ze V1 ti narozdil od bela rekne, ze jsi byl zmeren... Bel pokud nedostane zasah primo tak mlci.

_________________
RX65e2, V1 3.863 minuly


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 16. dub 2008 19:54:00 
Offline
nováček
Uživatelský avatar

Registrován: úte 26. čer 2007 00:00:00
Příspěvky: 92
V1. Pokud nedostane zásah taky mlčí.

_________________
V1 3.863 Rx65e
http://www.plysove-hracky-eshop.cz/ Členové fora sleva 10%


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 16. dub 2008 20:45:00 
Offline
člen
Uživatelský avatar

Registrován: ned 05. srp 2007 00:00:00
Příspěvky: 311
Bydliště: KV
Áaaaaaaaaaaaaaa koukám téma laser a detektor je opět tady :D
Já měl akorát jednou jedinkrát laser alert od laserové pistolky a to díky tomu, že bylo měřeno auto přede mnou a paprsek se odrazil někudy k mému detektoru a díky tomu jsem stihl z bezpečné 110km/h zpomalit na nebezpečných 80km/h :D

_________________
Výbava v mém autě: □□□□□□
(kdo nemá čisté svědomí vidí bohužel jen čtverečky)


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 16. dub 2008 21:42:00 
Offline
moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: stř 25. říj 2006 00:00:00
Příspěvky: 6232
Bydliště: Praha
LUB píše:
Áaaaaaaaaaaaaaa koukám téma laser a detektor je opět tady :D
Já měl akorát jednou jedinkrát laser alert od laserové pistolky a to díky tomu, že bylo měřeno auto přede mnou a paprsek se odrazil někudy k mému detektoru a díky tomu jsem stihl z bezpečné 110km/h zpomalit na nebezpečných 80km/h :D


Tohle přesně spadá do těch 2% možné účinné detekce. Ještě se může stát, že má obsluha Lidaru epileptický záchvat. Jinak je to v praxi bezvýznamné.

_________________
Podporuji férový elektronický boj!


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 17. dub 2008 20:09:00 
Offline
nováček
Uživatelský avatar

Registrován: úte 26. čer 2007 00:00:00
Příspěvky: 92
jooo.je to tak.Mám natočeno opravdu bravůrní video jak mě zaměřil Laserem a V1 se pěkně ozval,bylo to na začátku právě Říčan-doporučuji vždy předpisově a hlavě míti čisté auto a dobře vyležtěný lak. Máme tu rádi čisto. :idea: :lol:

_________________
V1 3.863 Rx65e
http://www.plysove-hracky-eshop.cz/ Členové fora sleva 10%


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 18. dub 2008 07:11:00 
ota píše:
jooo.je to tak.Mám natočeno opravdu bravůrní video jak mě zaměřil Laserem a V1 se pěkně ozval,bylo to na začátku právě Říčan-doporučuji vždy předpisově a hlavě míti čisté auto a dobře vyležtěný lak. Máme tu rádi čisto. :idea: :lol:


Já mám taky takové video s V1 ze ?atce... Dlouhodobé zkušenosti jsou ale takové, že z 98% se pasivní detektor neozve... 8)


Nahoru
  
Odpovědět s citací  
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 23 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
POWERED_BY
Český překlad – phpBB.cz