Právě je čtv 28. bře 2024 14:44:57

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 70 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 12. čer 2008 22:44:00 
Offline
člen

Registrován: pát 02. bře 2007 01:00:00
Příspěvky: 305
Ice píše:
ale aspon je o čem psát a čím se bavit.


A ty ICE má? nějaké vlastní skuženosti s nějakou rušičkou ? Co se týče ceny , vždy platí poměr cena-výkon a z toho bych řekl vychází nejlíp LI . Ten AL pozná např. vadné čidlo (odpojené) když si myslí? že stačí jedno ? Je ale pravda že M25-45 kromě vy??í ceny proti M20-40 nepřinesl žádné zlapžení , co? mně mrzí , protože bych si radži koupil stejnou kvalitu (pokud by byla) od Blinderu ne? od Made in Croatia .


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 12. čer 2008 22:49:00 
Offline
nováček

Registrován: stř 21. kvě 2008 00:00:00
Příspěvky: 45
Bydliště: Praha
Ano, montá? dělá hodně. Ale dvě čidla AL se dají s trochou snahy proměřit také. To jsem si fakt zkusil sám a povedlo se mi ;-) Ale je samozřejmě pravda, že málokterej policajt se bude tak moc a tolikrát snažit. Takže chránit by to mělo. (proti Ultralyte)

Ano, souhlas. Je to všechno nanic, chce to jezdit pomalu. (oficiální info :D )

_________________
Jezdím jako beránek ;-)

Beltronics RX 65
Blaupunkt Travel Pilot EX-V


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 12. čer 2008 22:53:00 
Offline
nováček

Registrován: stř 21. kvě 2008 00:00:00
Příspěvky: 45
Bydliště: Praha
Já tu socku nemusím ;-) Neříkám občas se svézt, když je ta jízdenka přes SMS, tak ty dvě tři zastávky dám. Ale když já najedu cca. 100 km v průměru denně po Praze a fakt nemám na MHD čas :D

_________________
Jezdím jako beránek ;-)

Beltronics RX 65
Blaupunkt Travel Pilot EX-V


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 12. čer 2008 22:59:00 
Offline
nováček

Registrován: stř 21. kvě 2008 00:00:00
Příspěvky: 45
Bydliště: Praha
Neužetřil, neužetřil. Blinder taky nemám v autě. Jako já tebe nepřesvědčím o výhodách Blindera, tak ty mě nepřesvědčí? o výhodách MHD: :lol: :lol: :lol:

_________________
Jezdím jako beránek ;-)

Beltronics RX 65
Blaupunkt Travel Pilot EX-V


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 12. čer 2008 23:01:00 
Offline
nováček

Registrován: stř 21. kvě 2008 00:00:00
Příspěvky: 45
Bydliště: Praha
Ice píše:
nejsem tak bohatý abych kupoval levné věci a ještě když nefungují jak mají.


Hele, tohle přesně sedí na pražskou MHD :D

_________________
Jezdím jako beránek ;-)

Beltronics RX 65
Blaupunkt Travel Pilot EX-V


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 12. čer 2008 23:03:00 
Offline
nováček

Registrován: stř 21. kvě 2008 00:00:00
Příspěvky: 45
Bydliště: Praha
Ice píše:
kdyžne MHD tak, jezdi na kole. a aspon udělá? něco pro svoje tělo. a dostane? se tam po Praze i mnohem dřív ne? autem.


Dnes 140 km po Praze. To bych na kole fakt nedal :( Ale je fakt, že motorka do kolony je lepší. Zítra vemu tedy moto.

_________________
Jezdím jako beránek ;-)

Beltronics RX 65
Blaupunkt Travel Pilot EX-V


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 12. čer 2008 23:06:00 
Offline
nováček

Registrován: stř 21. kvě 2008 00:00:00
Příspěvky: 45
Bydliště: Praha
Já musím jezdit pracovně po okrajovejch částích Prahy a třeba i vícekrát na to samé místo za den. Navíc jako na potvoru to je skoro vždycky na druhém konci Prahy :D . Já ž metrem jezdím jen, když otevřou novej úsek a pozvou mě na slavností otevření s pohožtěním ;-) A když mám alkohol v krvi, tak to jistí taxi AAA.

_________________
Jezdím jako beránek ;-)

Beltronics RX 65
Blaupunkt Travel Pilot EX-V


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 12. čer 2008 23:10:00 
Offline
nováček

Registrován: stř 21. kvě 2008 00:00:00
Příspěvky: 45
Bydliště: Praha
Ice píše:
navíc nebude? mít problém s parkováním v Pha. A nějaké zony ti budou moct být ukradené. i do rychlostních limitů by ses měl vlézt.


Problém s parkováním fakt nemám. Bud zaplatím pár korun za gará?, když jedu soukromě nebo když jedu pracovně - tak můžu parkovat i na zákazech - mám na to speciální povolení. Takže zóny mi jsou fakt ukradený ;-) Rychlostní limity jsou problém až když mě změří ;-)

_________________
Jezdím jako beránek ;-)

Beltronics RX 65
Blaupunkt Travel Pilot EX-V


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 12. čer 2008 23:13:00 
Offline
nováček

Registrován: stř 21. kvě 2008 00:00:00
Příspěvky: 45
Bydliště: Praha
Ice píše:
si ty cesty líp nalánuj a nebude? muset tolik jezdit a užetší?. jj jak je možnost si někde zadarmo nacpat pupek a ožrat se tak tam nesmí? chybět.


Jezdím jak je potřeba. Kde mě potřebují, tam jedu. Plánovat se to dá minimálně. Ale je dobrý si na to koupit pořádný a pohodlný auto s výbavičkou ;-)

Ale tak zas moc tam ž nežeru ž je to na jedno brdo. Raději pokecám se zástupci města neformálně. To bys nevěřil jak je třebas takovej Bém pržavej ;-)

_________________
Jezdím jako beránek ;-)

Beltronics RX 65
Blaupunkt Travel Pilot EX-V


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 12. čer 2008 23:15:00 
Offline
člen

Registrován: pát 02. bře 2007 01:00:00
Příspěvky: 305
Ice píše:
nejsem tak bohatý abych kupoval levné věci a ještě když nefungují jak mají.


S těmahle řečma tě prodejci Blinderu asi nebudou mít rádi . Tvrdit o něčem že nefunguje , když to bylo úspěžně vyzkouženo v čr ! ž se těžím , až příjde AL G9 , jak začne? psát jak předchozí verze nestojí za nic . Jinak má? pravdu , že na autobus kterým jezdí? budou dvě čidla fakt málo .


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 12. čer 2008 23:17:00 
Offline
nováček

Registrován: stř 21. kvě 2008 00:00:00
Příspěvky: 45
Bydliště: Praha
Ice píše:
Lapat píše:
Ice píše:
kdyžne MHD tak, jezdi na kole. a aspon udělá? něco pro svoje tělo. a dostane? se tam po Praze i mnohem dřív ne? autem.


Dnes 140 km po Praze. To bych na kole fakt nedal :( Ale je fakt, že motorka do kolony je lepší. Zítra vemu tedy moto.


jj když veme? moto tak jak? tak? tě tam ochrání M45 co nabízí?. ale taky tě když budou chtít proměří.

na moto pro svoje tělo moc neudělá?. to je lepší to kolo.


Ale kolo je fajn, to jezdím až po práci podél Vltavy. Ale pracovně tu stovku km denně fakt nedám. Nevím jak jsi na tom ty s fyzičkou. Zlín je o trochu menší a navíc v podstatě rovina, ne?

_________________
Jezdím jako beránek ;-)

Beltronics RX 65
Blaupunkt Travel Pilot EX-V


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 12. čer 2008 23:18:00 
Offline
nováček

Registrován: stř 21. kvě 2008 00:00:00
Příspěvky: 45
Bydliště: Praha
Ice píše:
Lapat píše:
Ice píše:
si ty cesty líp nalánuj a nebude? muset tolik jezdit a užetší?. jj jak je možnost si někde zadarmo nacpat pupek a ožrat se tak tam nesmí? chybět.


Jezdím jak je potřeba. Kde mě potřebují, tam jedu. Plánovat se to dá minimálně. Ale je dobrý si na to koupit pořádný a pohodlný auto s výbavičkou ;-)

Ale tak zas moc tam ž nežeru ž je to na jedno brdo. Raději pokecám se zástupci města neformálně. To bys nevěřil jak je třebas takovej Bém pržavej ;-)


tak nám prolobuj lasery a jiné věci at jsou legální a mají homologaci.


U Béma? U toho s prominutím požuka? Navíc ten do tohpo fakt nemůže mluvit ;-) Proloboval jsem například parkování pro motorky a povolení vjezdu do Letenského tunelu pro motorky (byl tam jeden čas zákaz vjezdu).

_________________
Jezdím jako beránek ;-)

Beltronics RX 65
Blaupunkt Travel Pilot EX-V


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 12. čer 2008 23:26:00 
Offline
nováček

Registrován: stř 21. kvě 2008 00:00:00
Příspěvky: 45
Bydliště: Praha
Ice píše:
Lapat píše:
Ice píše:
Lapat píše:
Ice píše:
kdyžne MHD tak, jezdi na kole. a aspon udělá? něco pro svoje tělo. a dostane? se tam po Praze i mnohem dřív ne? autem.


Dnes 140 km po Praze. To bych na kole fakt nedal :( Ale je fakt, že motorka do kolony je lepší. Zítra vemu tedy moto.


jj když veme? moto tak jak? tak? tě tam ochrání M45 co nabízí?. ale taky tě když budou chtít proměří.

na moto pro svoje tělo moc neudělá?. to je lepší to kolo.


Ale kolo je fajn, to jezdím až po práci podél Vltavy. Ale pracovně tu stovku km denně fakt nedám. Nevím jak jsi na tom ty s fyzičkou. Zlín je o trochu menší a navíc v podstatě rovina, ne?


Fyzička je potřeba pořád zlepžovat. Zlín rovina není, rest jen v jednom směru. V druhém jsou to kopce jak prase. Vykažlat se na všechny auta a vypadnout někam do přírody na kole a odpočinoust si. to je teprve relak.


Moje ideální dovolená je na motorce v Alpách nebo i autem, ale to si chodím půjčovat předváděčky do Autecu.

_________________
Jezdím jako beránek ;-)

Beltronics RX 65
Blaupunkt Travel Pilot EX-V


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 12. čer 2008 23:29:00 
Offline
nováček

Registrován: stř 21. kvě 2008 00:00:00
Příspěvky: 45
Bydliště: Praha
Ice píše:
Lapat píše:
Ice píše:
Lapat píše:
Ice píše:
si ty cesty líp nalánuj a nebude? muset tolik jezdit a užetší?. jj jak je možnost si někde zadarmo nacpat pupek a ožrat se tak tam nesmí? chybět.


Jezdím jak je potřeba. Kde mě potřebují, tam jedu. Plánovat se to dá minimálně. Ale je dobrý si na to koupit pořádný a pohodlný auto s výbavičkou ;-)

Ale tak zas moc tam ž nežeru ž je to na jedno brdo. Raději pokecám se zástupci města neformálně. To bys nevěřil jak je třebas takovej Bém pržavej ;-)


tak nám prolobuj lasery a jiné věci at jsou legální a mají homologaci.


U Béma? U toho s prominutím požuka? Navíc ten do tohpo fakt nemůže mluvit ;-) Proloboval jsem například parkování pro motorky a povolení vjezdu do Letenského tunelu pro motorky (byl tam jeden čas zákaz vjezdu).


nemyslím přímo u něho ale obecně mezi papaláži.


Když oni tyhle věci fakt neřežej. Když jednou šf uvízl v zácpě na Evropské směrem z letiště (těsně po povodních, to Praha byla špatně průjezdná), tak zavolal známému a ten mu poslal dopraváka na motorce, který ho protáhl na majáky přes celé centrum ;-) Oni to dělají takhle. :D Na co pak rušičky.

_________________
Jezdím jako beránek ;-)

Beltronics RX 65
Blaupunkt Travel Pilot EX-V


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 12. čer 2008 23:30:00 
Offline
nováček

Registrován: stř 21. kvě 2008 00:00:00
Příspěvky: 45
Bydliště: Praha
Ice píše:
tak jak dneska jsem se tu ž dlouho nepobavil a nezasmál.

doba pokročila a tak je čas jít spát

GN :D


Nápodobně :D Půjdu raději pracovat :D

_________________
Jezdím jako beránek ;-)

Beltronics RX 65
Blaupunkt Travel Pilot EX-V


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 70 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 21 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
POWERED_BY
Český překlad – phpBB.cz