Právě je čtv 28. bře 2024 23:42:01

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 70 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 12. čer 2008 21:30:00 
Kdo neuvidi ten zaplati... :D


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 12. čer 2008 21:34:00 
Offline
nováček

Registrován: stř 21. kvě 2008 00:00:00
Příspěvky: 45
Bydliště: Praha
gebič píše:
tak nebudu Ti brat iluze, ale ten typ co inzerujes stezi dosahuje parametru 1 cidlove lestenky

A to mas tri cidla jako krava a vyda to za 1 od antilaseru... Prozrad mi, proc to prodavas a nenachas si tuhle "super veciciku" na aute? Ze by ztrata bodu?


1. Proč to prodávám má? napsáno nahoře.

2. Zeptej se svého šfa jak dopadlo měření laserem proti važemu Antilaseru zhruba před dvěma týdny. Trochu ti to rozžíří obzory... Ono nic nefunguje na 100 procent.

3. Nauč se číst. Nikde jsem nepsal, že Blinder je lepší, či nejlepší. Jen, že narozdíl od Antilaseru dokáže vyružovat i jiné lasery.

_________________
Jezdím jako beránek ;-)

Beltronics RX 65
Blaupunkt Travel Pilot EX-V


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 12. čer 2008 21:35:00 
Offline
nováček

Registrován: stř 21. kvě 2008 00:00:00
Příspěvky: 45
Bydliště: Praha
gebič píše:
Ice píše:
ale se ta debata tady rozjela :D

se snaží něco prodat a takové reakce na to :-o


Kdyz chces prodat neco co je proste spatny, tak ja jsem samaritan a musim to lidem rozmluvit... :D :D Kdyby prodaval neco jineho ani nehlesnu... A pry je Blinder lepsi, to jsem se zasmal... :D :D


A když je Blinder takovej shit, tak proč ho sami prodáváte??? To jste teda pěkní samaritáni :D

_________________
Jezdím jako beránek ;-)

Beltronics RX 65
Blaupunkt Travel Pilot EX-V


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: RE:
PříspěvekNapsal: čtv 12. čer 2008 21:41:00 
Offline
nováček

Registrován: stř 21. kvě 2008 00:00:00
Příspěvky: 45
Bydliště: Praha
x2005 píše:
Lapat píše:
Nevím za co? že existuje určitý typ, který Blinder zaruží a jiní výrobci nedokážou? Osobní zkušenost - testování. že ružení mají ti jiní výrobci lepší je věc jiná. Ale když narazí? na ten zmiňovaný typ laseru, tak bude? za Blindera rád.


Který typ Lidaru používaný v ČR ruží Blinder a ostaní ne? Ale předevžím, pokud tvůj Blinder není série J15 (nebo vy??í), tak neruží nové modely Unicam Lidar. Myslím, že jsi si vybral nevhodný server na prodej špatného zboží. Zkus třeba "?ena a život OnLine". Tam se na M45 někdo chytí. :D


[i]P.S.: Za 2000,- Kč si ho vezmu na pokusy. Pokud je k tomu originální doklad na uznání případné reklamace v ČR.[/i]

P.P.S.: Vzdálenost je ve stopách. LTI se používá v ČR. Obsluze Lidaru se klepou ruce. Čidla jsou zcela nezakrytě namontována.





1. Já jsem nepsal, že neumí vyružit laser používaný v ČR, ale v Evropě.

2. Dobrej pokus, přidej nulu a je tvůj. :D

3. Na kratží vzdálenost ti klidně prostřelím i Antilaser s dvěma čidly. Sám jsem si to zkusil :D (pomocí Ultralyte)

_________________
Jezdím jako beránek ;-)

Beltronics RX 65
Blaupunkt Travel Pilot EX-V


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 12. čer 2008 21:41:00 
Offline
čekatel

Registrován: úte 24. říj 2006 00:00:00
Příspěvky: 128
pepek píše:
dort píše:
a co koupě na "IČO"?


A to je co za koupiš Tam je nějak zákonem specifikovaná záruční doba na 12 měsíců?
btw. Tohle je jen malé rýpnutí, protože celá tahle transakce a její záruky je na stejné úrovni, jako koupě na e-bay.


no, zrovinka e-bay bych nehanel :-), pokud clovek vylozene nesetri ( a hleda seriozni prodejce - pravda jen nasledne postovne je "krasna" raketa, tak funguje i zaruka :-)

jinak to ICO bylo takztez jen porypnuti, byt si i celem "nakupu" a predesim prodeji myslim sve :off:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: RE:
PříspěvekNapsal: čtv 12. čer 2008 21:42:00 
Offline
nováček

Registrován: stř 21. kvě 2008 00:00:00
Příspěvky: 45
Bydliště: Praha
pepek píše:
Lapat píše:
Doklad a záruku 11 měsíců (necelý 1 měsíc to mám já) je k tomu samozřejmě taky. že je M40 lepší ne? M45 tvrdí? ty.


Ono je na něco nového, koupeného dle OZ v ČR záruka 12 měsíců? že by mi užla nějaká novela OZ? :?:


Záruka je na to samozřejmě 24 měsíců od data prodeje. Jsem se přepsal.

_________________
Jezdím jako beránek ;-)

Beltronics RX 65
Blaupunkt Travel Pilot EX-V


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 12. čer 2008 21:46:00 
Offline
nováček

Registrován: stř 21. kvě 2008 00:00:00
Příspěvky: 45
Bydliště: Praha
Antiradary BEL píše:
Lapat píše:
A když je Blinder takovej shit, tak proč ho sami prodáváte??? To jste teda pěkní samaritáni :D


Blinder shit neni, porad je to vyrazne lepsi nez nic, ovsem za cenu, za kterou se M25/M45 v CR bezne nabizi, se takova koupe tvrde nevyplati.
Smysl ma spise M20/M40, ktery se v doprodeji da vetsinou sehnat za 1/2 ceny a nektera vozidla uplne postacuje. Ovsem dat vic nez 7-8 tisic za dvoucidlovy a 10 - 12 tisic za ctyrcidlovy Blinder je blbost, za takovou cenu se daji sehnat mensi a vykonnejsi zarizeni.


No podle toho co píše Gebič to snad vypadá, že nic horšího ani být nemůže. :lol:

Ale furt by mě zajímalo co levnějšího se dá koupit???

_________________
Jezdím jako beránek ;-)

Beltronics RX 65
Blaupunkt Travel Pilot EX-V


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 12. čer 2008 21:56:00 
Nerikam uplny shit, ale shit to je... Co jsem videl, tak dve cidla na 250m nebyl problem promerit... Nema cenu se hadat, myslim, ze vsichni do toho trochu zasveceni do toho vidi... A ze jsi se prepsal s tou zarukou, tomu neveris ani sam ty, vid? :D Dale se k blinderu nebudu vyjadrovat, jinak bych musel pouzit trochu jiny slovnik... Good luck... :p

Ps: Kdyz se poradne podivas na stranky co mam dole v podpisu, uvidis, Blinder vyprodej... Posledni kus...


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 12. čer 2008 21:57:00 
Offline
nováček

Registrován: stř 21. kvě 2008 00:00:00
Příspěvky: 45
Bydliště: Praha
Ale to je pořád ten Blinder. Já myslel, že máte na mysli něco jiného. To bych si podle reakcí tady stejně nepomohl.

_________________
Jezdím jako beránek ;-)

Beltronics RX 65
Blaupunkt Travel Pilot EX-V


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 12. čer 2008 22:00:00 
Offline
nováček

Registrován: stř 21. kvě 2008 00:00:00
Příspěvky: 45
Bydliště: Praha
gebič píše:
Nerikam uplny shit, ale shit to je... Co jsem videl, tak dve cidla na 250m nebyl problem promerit... Nema cenu se hadat, myslim, ze vsichni do toho trochu zasveceni do toho vidi... A ze jsi se prepsal s tou zarukou, tomu neveris ani sam ty, vid? :D Dale se k blinderu nebudu vyjadrovat, jinak bych musel pouzit trochu jiny slovnik... Good luck... :p

Ps: Kdyz se poradne podivas na stranky co mam dole v podpisu, uvidis, Blinder vyprodej... Posledni kus...



Zeptej se radži šfa ;-) Dobrou noc.

_________________
Jezdím jako beránek ;-)

Beltronics RX 65
Blaupunkt Travel Pilot EX-V


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 12. čer 2008 22:04:00 
Offline
nováček

Registrován: stř 21. kvě 2008 00:00:00
Příspěvky: 45
Bydliště: Praha
Ice píše:
Lapat píše:
gebič píše:
Ice píše:
ale se ta debata tady rozjela :D

se snaží něco prodat a takové reakce na to :-o


Kdyz chces prodat neco co je proste spatny, tak ja jsem samaritan a musim to lidem rozmluvit... :D :D Kdyby prodaval neco jineho ani nehlesnu... A pry je Blinder lepsi, to jsem se zasmal... :D :D


A když je Blinder takovej shit, tak proč ho sami prodáváte??? To jste teda pěkní samaritáni :D


Já ho neprodávám a ani jsem nikdy neprodával a ani nikdy prodávat nebudu.


To byla reakce na gebiče a firmu ve které pracuje.

_________________
Jezdím jako beránek ;-)

Beltronics RX 65
Blaupunkt Travel Pilot EX-V


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: RE:
PříspěvekNapsal: čtv 12. čer 2008 22:12:00 
Offline
nováček

Registrován: stř 21. kvě 2008 00:00:00
Příspěvky: 45
Bydliště: Praha
Ice píše:
Lapat píše:
x2005 píše:
Lapat píše:
Nevím za co? že existuje určitý typ, který Blinder zaruží a jiní výrobci nedokážou? Osobní zkušenost - testování. že ružení mají ti jiní výrobci lepší je věc jiná. Ale když narazí? na ten zmiňovaný typ laseru, tak bude? za Blindera rád.



[i]P.S.: Za 2000,- Kč si ho vezmu na pokusy. Pokud je k tomu originální doklad na uznání případné reklamace v ČR.[/i]


Teď teda nevím o čem píše?? Ale myslí?, že výhradní dovozce to má v autě namontováno špatně? A ukazuje to zákazníkům? Prostě ani AL není 100 procentní. Já ž se tady spíš bavím. Myslíte si, že znáte o rušičkách všechno a přitom máte ještě drobné mezírky ve znalostech.

P.P.S.: Vzdálenost je ve stopách. LTI se používá v ČR. Obsluze Lidaru se klepou ruce. Čidla jsou zcela nezakrytě namontována.





1. Já jsem nepsal, že neumí vyružit laser používaný v ČR, ale v Evropě.

2. Dobrej pokus, přidej nulu a je tvůj. :D

3. Na kratží vzdálenost ti klidně prostřelím i Antilaser s dvěma čidly. Sám jsem si to zkusil :D (pomocí Ultralyte)


problém nebyl v AL ale v montáži či umístění. ale to je věc jiná. sis fakt vybral špatné forum na prodej a nabízení věcí co byly aktuelní několik let zpět kdy nic jiného nebylo. být tebou tak bych to tady s prodejem tohoto výrobku zabalil :D



Teď teda nevím přesně o čem píše?. Ale myslí?, že výhradní dovozce to má v autě namontováno špatně? A ukazuje to zákazníkům? Prostě ani AL není 100 procentní. Já ž se tady spíš bavím. Myslíte si, že znáte o rušičkách všechno a přitom máte ještě drobné mezírky ve znalostech o nich. A neumíte si to přiznat :lol:

Já vím, že Blinder není nej na trhu, ale taky vím, že i ta jednička na trhu má mezery v ružení. Když to prodávaj firmy, jeji? zástupci zde přispívají tak je vše ok, ale když to chcě někde prodat, tak se do něj navážíte.

_________________
Jezdím jako beránek ;-)

Beltronics RX 65
Blaupunkt Travel Pilot EX-V


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 12. čer 2008 22:24:00 
Offline
nováček

Registrován: stř 21. kvě 2008 00:00:00
Příspěvky: 45
Bydliště: Praha
Ice píše:
ale aspon je o čem psát a čím se bavit.


Tak to každopáně ;-)

_________________
Jezdím jako beránek ;-)

Beltronics RX 65
Blaupunkt Travel Pilot EX-V


Naposledy upravil Lapat dne čtv 12. čer 2008 22:27:00, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 12. čer 2008 22:26:00 
Offline
nováček

Registrován: stř 21. kvě 2008 00:00:00
Příspěvky: 45
Bydliště: Praha
Ice píše:
o tom to není se do někoho navážet, a tito prodejci o tom ví víc ne? si myslí? a ví co prodávají a jak to montovat a otestovat. ty na to má? nějaké vybavení a testy, požli videa at se pokocháme. A co a jak funguje či nefunguje zasvěcení ví moc dobře. A at si každý koupí co chce. Problém je v tom že toto není mobil kde ti může jít o cenu. Ale funkčnost je u všech stejná. si zavolá? a požle? i sms. ale u tohoto druhu zboží je to o něčem jiném. mít a nevím řidičák a i když by si cenu slevnil pod 10 tis. kč tak to tady na foru, dovoduji si odhadnou, nikdo nekoupí. protože ví o čem je řeč a co funguje a nefunguje a jak.


Já to testoval s několika prodejci a sami přiznali, že to není 100procetní a ukázali, jak se to dá změřit i s rušičkou. Ano, já na to mám i vybavení. Videa ?ířit nebudu, co bych z toho jako měl. Ale může? se jich zeptat sám, jak to dopadlo ;-)

_________________
Jezdím jako beránek ;-)

Beltronics RX 65
Blaupunkt Travel Pilot EX-V


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 12. čer 2008 22:38:00 
Offline
nováček

Registrován: stř 21. kvě 2008 00:00:00
Příspěvky: 45
Bydliště: Praha
Já pouze konstatuji, že i jiné výrobky mají svoje mouchy. A to to tady vůbec nepíšu ted proto, aby jsi si to ode mě koupil. Takové iluze si fakt nedělám.

V reálném provozu jsem je samozřejmě viděl, videa youtube fakt nejsou můj zdroj info. Co jsem si sám neodzkoužel, o tom bych tady nepsal.

_________________
Jezdím jako beránek ;-)

Beltronics RX 65
Blaupunkt Travel Pilot EX-V


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 70 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
POWERED_BY
Český překlad – phpBB.cz