Právě je čtv 28. bře 2024 11:38:58

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 73 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Reportaze a diskuse na autosalonu o AR
PříspěvekNapsal: sob 12. led 2008 12:55:00 
Offline
štamgast
Uživatelský avatar

Registrován: pát 16. úno 2007 01:00:00
Příspěvky: 1598
Bydliště: Bezdomovec
http://www.motortv.cz/index.php?stranka=novinky_diskuse-cs-79&novinka=421 Velice plodna diskuse, dozvedel jsem se, ze V1 umi upozornovat na kamery, atp. :) Skoda jen, ze mam u pritelky pomaly pripojeni a nezkouknu ty reportaze..
btw. nehodil to sem uz nekdo? :)[/list]

_________________
Vše, co píšu, jsou výmysly, které se nezakládají na pravdě.

Protected by Protector 950M CZ + AL Priority

F*CK THE STRICT LIABILITY


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob 12. led 2008 22:00:00 
Offline
nováček

Registrován: sob 08. pro 2007 01:00:00
Příspěvky: 32
Pokud bys koukal dnes na autosalon v TV, dozvedel by ses mj., že RX 65 ( jaký nevíme :? ) vertikálně má mnohem lepší detekci ne? cokoli horizontálně - srovnáváno s v1 a nějakým korejským AR. Výsledek - RX 65 = 1900 metrů, v1 = 300 metrů, korea = 280 m :D

_________________
Stealth ...


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob 12. led 2008 23:01:00 
Offline
štamgast
Uživatelský avatar

Registrován: pát 16. úno 2007 01:00:00
Příspěvky: 1598
Bydliště: Bezdomovec
Jo, nakonec jsem je zkoukl v formatu pro PDA v nejhorsi kvalite a i tak se mi to sekalo :D Prinos reportaze pro me zadny, ale chapu, ze plno lidem to prineslo mnoho novych informaci. Jen se mi nelibilo, ze bylo v reportazi zmineno, ze na MP se v zakone nepamatuje a ze se vse kolem AR tak moc rozmazava... Chapu, ze ucelem firmy je zvysovat sve zisky, na druhou stranu mame zkusenosti, ze kdyz se zacne neco v mediich rozmazavat, skonci to zakazem a tvrdymi postihy techto aktivit. Cimz mohou byt ve vysledku zisky prodejcu nizsi nez nyni, ale co me zajima vic, nastane buzerace ze strany policie. O jammerech a jejich dalsich funkcich!! bych se vubec nezminoval. Doted byly doplnkove funkce AL dobrou zasterkou, jenze ted vi cely narod, ze muze fungovat i jinak a kdyz hlidce reknu, ze je to park. asistent, zacnou se v tom stourat. Jasne, jsou i dalsi cesty, jak je odpalkovat, ale prijde mi, ze si takhle sami sobe zbytecne zuzujeme prostor pro manevrovani.
EDIT: S prihlednutim k tomu, ze jsem tam zahledl Roberta, ze byl kladen duraz na upravene CZ verze a k vysledku, dam ruku do ohne, ze to byla Euro verze.

_________________
Vše, co píšu, jsou výmysly, které se nezakládají na pravdě.

Protected by Protector 950M CZ + AL Priority

F*CK THE STRICT LIABILITY


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned 13. led 2008 10:11:00 
Offline
nováček

Registrován: pát 05. říj 2007 00:00:00
Příspěvky: 58
K zmíněné reportáži bych řekl, že byla rozhodně super pro podporu prodeje antiradaru, tedy ale jen jednoho. Zřejmě pro objektivitu nebo něco na ten způsob tam ale padnulo příli? mnoho informací, obzvlážtě těch citlivějších. Test, který tam proběhnul, by měl katapultovat prodej RX65 EURO asi hodně vysoko, V1 byla téměř srovnána s největším ?mejdem za pár tisíc. Nakonec bylo demonstrováno, že proti laseru není šance, pokud si tedy nepořídíte nelegální laserovou rušičku, tu na druhou stranu seženete pod zástěrkou parkovacích senzoru.

_________________
STI-R+ / Genevo One / G9 RX2


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned 13. led 2008 11:12:00 
Offline
moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: stř 25. říj 2006 00:00:00
Příspěvky: 6232
Bydliště: Praha
Doufám, že se dívali i pánové z expertní komise pro novelu silničního zákona. Aspoň mají argumenty pro úplný zákaz hezky pohromadě a nemusí nic složitě hledat na internetu. Navíc propagace nespecifikované rx65 udělá velkou radost individuálním dovozcům US verzí. O parkovacích zařízením ani nemluvit. Takže "WELL DONE". :x

_________________
Podporuji férový elektronický boj!


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned 13. led 2008 11:16:00 
Offline
moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: stř 25. říj 2006 00:00:00
Příspěvky: 2191
Bydliště: Praha
Taky si myslím, že reportá? byla spíš sabotá? a laciná reklama, která se vymstí, i když myslím že tohle způsobili samotní novináři. Robert teď ž taky ví, že nemá sdělovat novinářům nic ani bez mikrofonu, protože ti použijí vše, co kde slyží....

_________________
V1 + Genevo Max


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned 13. led 2008 13:31:00 
Offline
nováček

Registrován: sob 08. pro 2007 01:00:00
Příspěvky: 32
Ice píše:
reportáže mi přižla spíš velmi učelová a skvělá reklama pro prodejce. Ale zminovat se o možnosti obrany proti policii a parkovací asistenty se mi nezdá moc rozumná. Uvidíme jakou to bude mít odezvu u nažich zákonodárců. Jinak ta super detekce mě překvapila a dost zklamala detekce V1 téměř srovnatelná s čínou.


Detekce v1 v horizontálu, na to, že to bylo na letišti čili bez odrazů mi z vlastní zkušenosti přižla reálná. U té Číny je otázkou, jak by reagovala v reálném provozu, o FP nemluvě.

Podle mého názoru tato reportá? rapidně zvýží kžefty prodejcům RX 65 Pro na Aukru apod..., kde stojí kolem ?esti tis. :roll:

_________________
Stealth ...


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned 13. led 2008 13:51:00 
Offline
štamgast
Uživatelský avatar

Registrován: pát 16. úno 2007 01:00:00
Příspěvky: 1598
Bydliště: Bezdomovec
To srovnani detekce mi prijde jako nejmensi zlo a chapu to. Jestli je detekce na letisti 1900m, nebo 300m, je uplne jedno, protoze takhle se nemeri. Je jasne, ze prodejce chce ukazat jako jednicku model, ktery prodava jako jeden z mala prodejcu na trhu a objektivne je z prenosnych detektoru opravdu nejlepsi (pomer citlivost, cena, spolehlivost). Proc by mel prodejce propagovat V1, ktery si muze dovezt kazdy ze zahranici? RX65E si jen tak bokem lide nesezenou... A ze to zvysi trzby kseftmanu s neupravenou RX65? No až To mi vubec nevadi, budiz jim to prano. Aspon policie uvidi, ze neni treba AR zakazovat, protoze zmeri i lidi s AR... Blby na tom je, ze lidi zblbly reportazi budou chtit taky detekce 2km, ale to je uz na prodejcich, aby jim rozumne vysvetlili, ze v provozu nikdy nedosahnou tak idelanich podminek a ze v realu je citlivost V1 srovnatelna s RX65E, nekdy i lepsi, coz testu na letisti taky neodpovida..

_________________
Vše, co píšu, jsou výmysly, které se nezakládají na pravdě.

Protected by Protector 950M CZ + AL Priority

F*CK THE STRICT LIABILITY


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned 13. led 2008 14:49:00 
Reportaz uplne na picu, presne tedka ty cepicovany palice zase vedi to co nevideli... Merunko, nakopak bych Ti prdel... :|x :|x . Snad to nevidelo moc lidi... :?

Ps: I ty detekce jsou hodne hodne mimo realitu... A proc nebylo srovnani V1 na vertikal? :D


Nahoru
  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned 13. led 2008 16:32:00 
Více podobných reportáží a začne se kriminalizovat i držení :? Domnívám se, že takto pojatá reklama je velmi kontraproduktivní a možná na pár týdnů zvýží prodejnost, ale je to velmi krátkozraké :|x Celá reportá? byla prostě blbost :roll:


Nahoru
  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned 13. led 2008 22:46:00 
Offline
čekatel
Uživatelský avatar

Registrován: úte 07. srp 2007 00:00:00
Příspěvky: 172
Bydliště: Zlín, Brno
Uprimne jsem taky trochu hledel...
RX65 jako jediny na vertikal, to bylo hodne slabe...bez odrazu, srovnat V1 s cinskym smejdem. Vitejte v mediich a PRku panove, takhle se hybe s nazorem davu!

Cekam, kdy prijde zakaz AR. Ale hlavne cekam, ze ted kazdej policajt bude presne vedet, jak AL vypada a kde ho tak asi hledat. Bravo, tohle se vam opravdu povedlo.

_________________
No pain no gain.


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned 13. led 2008 22:57:00 
Offline
štamgast
Uživatelský avatar

Registrován: pát 16. úno 2007 01:00:00
Příspěvky: 1598
Bydliště: Bezdomovec
Ted bychom meli premyslet, jak to lze napravit, pokud vubec...
Kdo mel o AR zajem a potreboval ho, ten si potrebne informace nasel i bez medii, jako my vsichni tady. Kdo o nej zajem nemel, toho Prima asi nepresvedci, protoze 15.000Kc je dost. Nejvetsi prinos ma tedy nas nepritel. Shrnuto: Cernoknezniky zatim muzete klidne rusit, hlidce reknete, ze AL je p.a., AR jsou zatim stale legalni... Tady mate shrnuty nedostatny zakonu a ted to rychle napravte :|x

_________________
Vše, co píšu, jsou výmysly, které se nezakládají na pravdě.

Protected by Protector 950M CZ + AL Priority

F*CK THE STRICT LIABILITY


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 14. led 2008 21:26:00 
Offline
štamgast
Uživatelský avatar

Registrován: pát 16. úno 2007 01:00:00
Příspěvky: 1598
Bydliště: Bezdomovec
Koukam, ze lide sledovali Autosalon opravdu peclive. Utrzek prispevku z oficialniho fora autosalonu:
[i] A jaké že plyne poučení od ?Karlíka?? Kup i ANTILASER a nehraj si na ?etřílka. A že pokutu 100 tisíc pak ti může dát i on?, ne, ne, ne, na ?měšťáky? zapomněl ten nový zákon. [/i]
Presne tohle nam chybelo...

_________________
Vše, co píšu, jsou výmysly, které se nezakládají na pravdě.

Protected by Protector 950M CZ + AL Priority

F*CK THE STRICT LIABILITY


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 14. led 2008 23:59:00 
Offline
nováček

Registrován: sob 08. pro 2007 01:00:00
Příspěvky: 32
shwaara: pěkně se tam bije?, já se tou diskuzí prokousal a až na cca 2 lidi tam vžichni blejou nesmysly bez evidentní znalosti problematiky. Jako ostatně na většině veřejných netových diskuzích :roll:

_________________
Stealth ...


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 15. led 2008 00:06:00 
Offline
štamgast
Uživatelský avatar

Registrován: pát 16. úno 2007 01:00:00
Příspěvky: 1598
Bydliště: Bezdomovec
Heh, dik :) Treba vyhraju dalsi antak :D Stacilo by mi, kdyby moje prispevky mely za nasledek snizeni emoci pro zakazani AR. Ted musime vyuzit vsech moznosti, aby zustaly AR legalizovany, aby vysilana fakta o AL a MP byla co nejvice relativizovana a bagatelizovana, popr. naoko zpochybnena a aby legislativni uprava AR a AL zustala pri nejlepsim na soucasnem stavu.

_________________
Vše, co píšu, jsou výmysly, které se nezakládají na pravdě.

Protected by Protector 950M CZ + AL Priority

F*CK THE STRICT LIABILITY


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 73 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 32 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
POWERED_BY
Český překlad – phpBB.cz