Právě je pát 29. bře 2024 00:20:25

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 37 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 03. bře 2008 21:21:00 
Offline
nováček

Registrován: pát 05. říj 2007 00:00:00
Příspěvky: 58
Musím říci že beru jako proměnou značku cedule kupříkladu od Zlíchovského tunelu přes Mrazovku atd. Které se mění na základě nějakého vyhodnocení situace.

Možná tou proměnou je myžleno to, že cedule ukazující rychlost se mění na tabuli ukazující rychlosti a bleskem, to bude zřejmě ta změna, blýskne se. :lol:

_________________
STI-R+ / Genevo One / G9 RX2


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Lubenec
PříspěvekNapsal: pon 14. dub 2008 08:13:00 
Offline
čtenář

Registrován: pon 14. dub 2008 00:00:00
Příspěvky: 1
Chtel bych se zeptat tech, co je 'blejskla' kamera v Lubenci smer KV-Praha, jestli dostali nejake predvolani nebo platili pokutu za prestupek. Vcera jsem taky jen dojizdel a oslnil me blesk, skutecne tam nejake zarizeni namontovane je. Je to jen "bubu" efekt na ridice nebo je to opravdovy radar?

Viz str. 4 nize
http://www.lubenec.cz/zparavodaj%20a%20hlas/hlas%201-2008.pdf


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 17. zář 2008 09:56:00 
Offline
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: pon 30. říj 2006 01:00:00
Příspěvky: 5050
Bydliště: Praha
http://denik.obce.cz/go/clanek.asp?id=6332615

:D
Citace:
Nové radary v Praze 8 upozorní řidiče na překročení rychlosti. V provozu jsou od dnešního dne. ČTK to sdělila mluvčí Prahy 8 Helena ?mídová. Za deset radarů zaplatila radnice osmé pražské části milion korun. I když radary mohou zaznamenat vozidla, která jela příli? rychle, zatím budou neukázněné řidiče pouze varovat. :lol:


Až si o tom nejdříve novináři něco přečtou


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 17. zář 2008 10:29:00 
Doufam, ze to bude vysilat v KA, at muzu testovat.. Podle clanku to mam pekne kolem bydliste... :D :D


Nahoru
  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 17. zář 2008 20:44:00 
Offline
člen
Uživatelský avatar

Registrován: pon 25. čer 2007 00:00:00
Příspěvky: 443
Bydliště: KV
snail píše:
Citace:
I když radary mohou zaznamenat vozidla, která jela příli? rychle, zatím budou neukázněné řidiče pouze varovat.

Až si o tom nejdříve novináři něco přečtou

Nebo je to záměrně napsáno takto, aby řidiči na těch cedulích opravdu snížili rychlost.
Pokud by napsali, že jsou to jen info cedule a že zde pokuta NIKDY nebude hrozit, bude jim celá investice k ho... ničemu.

Si pamatuju, jak jsem kdysi projel kolem jedné cedule asi o 25 víc a jak mě polilo horko, když na mě bliklo to vysoké číslo. Měli to nastavené jen na krátkou vzdálenost a hned ta cedule nebyla vidět... Pokud to takhle má více řidičů, bude v obcích bezpečněji i bez pokut. A to si myslím, že je pozitivní...
Takže já s takto napsaným textem souhlasím.

Pokud se o to konkrétní řidič bude více zajímat, doví se víc. Ale takovejch je málo, myslím < 5%.


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Lubenec
PříspěvekNapsal: pát 16. bře 2012 21:25:11 
Offline
člen
Uživatelský avatar

Registrován: ned 05. srp 2007 00:00:00
Příspěvky: 311
Bydliště: KV
lasy píše:
Chtel bych se zeptat tech, co je 'blejskla' kamera v Lubenci smer KV-Praha, jestli dostali nejake predvolani nebo platili pokutu za prestupek. Vcera jsem taky jen dojizdel a oslnil me blesk, skutecne tam nejake zarizeni namontovane je. Je to jen "bubu" efekt na ridice nebo je to opravdovy radar?


Uz se nekomu dostalo do ruky predvolani na vyslech a naslednou popravu za prekroceni rychlosti v Lubenci? Znameho to blejsklo a ma obavu o svou bodovou nevinnost :D

_________________
Výbava v mém autě: □□□□□□
(kdo nemá čisté svědomí vidí bohužel jen čtverečky)


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Info tabule s bleskem
PříspěvekNapsal: pát 16. bře 2012 22:32:16 
Na mne blikal asi 3x v úterý...resp. na mého řidiče ;-) Měl by to někdo zakázat, protože to zbytečně stresuje řidiče, kteří mají pak tendenci brzdit!


Nahoru
  
Odpovědět s citací  
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 37 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
POWERED_BY
Český překlad – phpBB.cz