Právě je čtv 28. bře 2024 15:04:17

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 18 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: antiradary - stav 12/2008
PříspěvekNapsal: stř 10. pro 2008 15:21:00 
Offline
čtenář

Registrován: stř 10. pro 2008 01:00:00
Příspěvky: 3
V diskuzích jsou spousty informací o antiradarech - který je lepší apod. a je těžké se v nich vyznat. Např. dle měření v r. 2006 byl Beltronics RX65 nepoužitelný, nyní ve verzi EURO2 je doporučován jako jeden z nejlepších. Je vidět, že nejvíce záleží na aktuální verzi HW a SW. Takže jaký je aktuální stav?

Valentine V1 měl ve staržích verzích problémy s detekcí kolem kmitočtu 34.0GHz (+-40Mhz), takže nezachytil rozladěné radary. V nové HW QJAV18A a SW verzi 3.872 má být toto pásmo rozžířeno na +-100MHz. Je to pravda nebo ne? Zkoužel někdo tuto verzi, nebo je to jen trik prodejců? V1 má více falešných poplachů, co? pokud by jinak detekoval spolehlivě, až tak nevadí, je o něco citlivější ne? RX65. (nyní je levnější ne? RX65E)

Beltronic RX65 EURO2, dle některých uživatelů, má zase problém s detekcí signálu, který přichází z pod spodní strany antény. Pro dobrou detekci musí být natočen vertikálně, problém je, pokud ho natočíte ne přesně dopředu, ale lehce do strany. Pak prý reaguje velmi pozdě nebo vůbec. Má s tím někdo zkušenosti, je to opravdu tak? Jinak má méně FP ne? V1, je dra??í ne? V1.

Myslím, že u antiradaru je klíčová spolehlivost detekce, ostatní až tak důležité není.

Díky za info.

P.S: O jiných antiradarech asi nemá cenu ani uvažovat.


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: antiradary - stav 12/2008
PříspěvekNapsal: stř 10. pro 2008 15:57:00 
Offline
člen

Registrován: pát 08. čer 2007 00:00:00
Příspěvky: 366
Bydliště: Zlínský kraj
vondr píše:
V diskuzích jsou spousty informací o antiradarech - který je lepší apod. a je těžké se v nich vyznat. Např. dle měření v r. 2006 byl Beltronics RX65 nepoužitelný, nyní ve verzi EURO2 je doporučován jako jeden z nejlepších. Je vidět, že nejvíce záleží na aktuální verzi HW a SW. Takže jaký je aktuální stav?

Valentine V1 měl ve staržích verzích problémy s detekcí kolem kmitočtu 34.0GHz (+-40Mhz), takže nezachytil rozladěné radary. V nové HW QJAV18A a SW verzi 3.872 má být toto pásmo rozžířeno na +-100MHz. Je to pravda nebo ne? Zkoužel někdo tuto verzi, nebo je to jen trik prodejců? V1 má více falešných poplachů, co? pokud by jinak detekoval spolehlivě, až tak nevadí, je o něco citlivější ne? RX65. (nyní je levnější ne? RX65E)

Beltronic RX65 EURO2, dle některých uživatelů, má zase problém s detekcí signálu, který přichází z pod spodní strany antény. Pro dobrou detekci musí být natočen vertikálně, problém je, pokud ho natočíte ne přesně dopředu, ale lehce do strany. Pak prý reaguje velmi pozdě nebo vůbec. Má s tím někdo zkušenosti, je to opravdu tak? Jinak má méně FP ne? V1, je dra??í ne? V1.

Myslím, že u antiradaru je klíčová spolehlivost detekce, ostatní až tak důležité není.

Díky za info.

P.S: O jiných antiradarech asi nemá cenu ani uvažovat.



Tak moje zkušenost:
V1 3.872 hrozně mooooc f.p. na laser musí se to vypnout(pípací krabička)
RX65e tam si myslím že je to vše ok.Citlivost a hlavně spolehlivost.Co? u V1 (vlastní zkušenost 3.861 nedetekce!!!!)se nedá říct.Nová verze nemůžu zatím moc soudit,mám krátce.Ale mám pocit že Gegič měl problém.
Jinak ještě taková poznámka já bych ?el jednoznačně do 975E!!!!!!!!!!

_________________
:-)


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 10. pro 2008 19:58:00 
jsem zvědaff, kdo se vyklube z uživatele vondr ;)


Nahoru
  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 10. pro 2008 20:44:00 
ragamix: přijde mi to jako pitomý PR dotaz 8)


Nahoru
  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 10. pro 2008 22:50:00 
Offline
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: pon 30. říj 2006 01:00:00
Příspěvky: 5050
Bydliště: Praha
pokud to myslí? váš ně, tak hledej, ?mudlo.


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 11. pro 2008 17:14:00 
Take jsem zvedavej co nam rekne Zibby, aby to nebyla stejna IP jako u Lubose u toho kluciny podnikavyho, Condora tusim, ze?


Nahoru
  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 11. pro 2008 20:36:00 
Offline
čtenář

Registrován: stř 10. pro 2008 01:00:00
Příspěvky: 3
Asi jsem byl naivní, když jsem od některých uživatelů očekával odpověd - je to tak a tak, nebo ne, to a to je blbost apod.
Ale stejně všem Děkuji.
Jinak z reakcí je vidět, že peníze vládnou světu a tomuto fóru také. Jako by se někdo bál, co kdyby náhodou ten jeho detektor nebyl ten nejlepší.
Strávil jsem dost času pročítáním fóra, udělal jsem si aspoň trochu představu kdo je kdo a snažil se jen shrnout vyčtené poznatky a dát k nim dotazy. Samozřejmě každý prodejce bude vychvalovat jen to své zboží, ale pokud zde nebudou diskutovat uživatelé, pak toto fórum trochu ztrácí smysl. Sice chvíli je docela zábava pozorovat boj klika-Bell versus klika-V1, ale myslím, že ostatní zajímají opravdu jen fakta.
Nebylo by vůbec špatné, pokud někdo shání antiradar, kliknout do fóra, podívat se co se momentálně vyplatí koupit, jaké jsou nedostatky, na co si dát pozor, a ne procházet tisíce starých příspěvků a složitě hledat informace.

Myslím že mé původní dotazy byly jasné, ale pozor, má smysl se bavit opravdu jen o aktuálních verzích detektorů, že nějaká stará verze neuměla něco apod. nemá smysl.
Zatím se zdá být nejlepší volbou mezi přenosnými detektory pro ČR RX65E. Pokud by se ale podařilo pro ČR "vyladit" V1, tak pak bude asi pořadí jiné.?

P.S. Když čtu některé reakce, tak nevím jestli mám být nažtvaný nebo to nechat být, snažím se, co to dá, zformulovat dotaz a pak toto. :D
A pokud někoho zajímá ip, tak nemůžu reagovat ne? - hledej, ?mudlo. :D


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 11. pro 2008 23:39:00 
Offline
člen
Uživatelský avatar

Registrován: pon 25. čer 2007 00:00:00
Příspěvky: 443
Bydliště: KV
vondr,

se nediv. Fórum je okupováno individui jako VPE, Lubo?, aj., kteří účelově lžou a klamou zákazníky, aby kupovali to zboží, ze kterého je větší vejvar bez ohledu na jeho reálnou použitelnost a spolehlivost.

Nezlob se, ale pokud zná? verzi HW i SW, ?ířky pásma i problématiku, pak na neznalého kolemjdoucího vypadá? přinejmenším podezřele...

Fakt je ten, že V1 má problém (občasná" onclick="window.open(this.href);return false;" class="postlink">http://antiradary-forum.com/viewtopic.php?t=950]občasná nedetekce radaru), který ani s novějšími verzemi neustal - nebylo to spolehlivě prokázáno v delžím časovém horizontu. Naopak ještě přibyl další problém, V1 teď v 3.872 hlásí tolik falešných laser poplachů, že je nejlépe dát "4-down".

emc píše:
Doporučuji:
1. 975e (továrně vyráběná pevná sada)
2. RX65e (přenosný detektor)

Funkční s problémy:
3. V1 (přenosný detektor)

Nedoporučuji:
4. V1R (home-made pevná sada)
5. Condor by Lubo? (home-made parodie na V1R)


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 12. pro 2008 09:04:00 
Offline
člen

Registrován: pát 08. čer 2007 00:00:00
Příspěvky: 366
Bydliště: Zlínský kraj
emc píše:
vondr,

se nediv. Fórum je okupováno individui jako VPE, Lubo?, aj., kteří účelově lžou a klamou zákazníky, aby kupovali to zboží, ze kterého je větší vejvar bez ohledu na jeho reálnou použitelnost a spolehlivost.

Nezlob se, ale pokud zná? verzi HW i SW, ?ířky pásma i problématiku, pak na neznalého kolemjdoucího vypadá? přinejmenším podezřele...

Fakt je ten, že V1 má problém (občasná" onclick="window.open(this.href);return false;" class="postlink">http://antiradary-forum.com/viewtopic.php?t=950]občasná nedetekce radaru), který ani s novějšími verzemi neustal - nebylo to spolehlivě prokázáno v delžím časovém horizontu. Naopak ještě přibyl další problém, V1 teď v 3.872 hlásí tolik falešných laser poplachů, že je nejlépe dát "4-down".

emc píše:
Doporučuji:
1. 975e (továrně vyráběná pevná sada)
2. RX65e (přenosný detektor)

Funkční s problémy:
3. V1 (přenosný detektor)

Nedoporučuji:
4. V1R (home-made pevná sada)
5. Condor by Lubo? (home-made parodie na V1R)



úplný souhlas s emc!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ;)

_________________
:-)


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 12. pro 2008 21:08:00 
vondr píše:
Strávil jsem dost času pročítáním fóra, udělal jsem si aspoň trochu představu kdo je kdo a snažil se jen shrnout vyčtené poznatky a dát k nim dotazy.

Tak, pokud jsi opravdu poctivě pročítal toto fórum, tak by jsi zjistil, že na Tvé dotazy je tady 1000 a jedna odpověď...A to nejenom od prodejců - třeba já k prodejcům nepatřím a AR jsem začal používat v době, kdy někteří z prodejců ani něměli ŘP :D

vondr píše:
Nebylo by vůbec špatné, pokud někdo shání antiradar, kliknout do fóra, podívat se co se momentálně vyplatí koupit, jaké jsou nedostatky, na co si dát pozor, a ne procházet tisíce starých příspěvků a složitě hledat informace.

Ano, ale shrnout se to jednoduže nedá...někomu vyhovuje to, jiném ono... A vyvolalo by to opět jenom zbytečný a nekonečný flame. Osobně (fuj) si myslím, že to také byl Tvůj záměr...

vondr píše:
Myslím že mé původní dotazy byly jasné, ale pozor, má smysl se bavit opravdu jen o aktuálních verzích detektorů, že nějaká stará verze neuměla něco apod. nemá smysl.

Ne, má smysl se bavit i o historii... Za dobu, co používám výrobky BELTRONICSU, mě tento detektor nikdy nezklamal!!! A to je pro mne docela zásadní fakt... Tím nemyslím jenom jeho spolehlivost, ale také to, že jsem jej nikdy nemusel reklamovat. Zatím, co s V1 jsem měl vždy nějaký problém - od 1. verze až po tu poslední...a detektoru V1 prostě nevěřím a jako s jediným detektorem v autě bych se s ním na cesty nevydal. Takže i historie má smysl - je to o přístupu jednotlivých firem - Bel dělá léta kvalitu, kdežto Mike dělá slátaniny, kde SW verze vycházejí snad častěji ne? u NOKIE :D


Nahoru
  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob 13. pro 2008 17:28:00 
Offline
člen
Uživatelský avatar

Registrován: pon 25. čer 2007 00:00:00
Příspěvky: 443
Bydliště: KV
Ice píše:
není co dodat souhlasím.
No, vlastně je ještě co dodat.

Celá kategorie detektorů, jejich? technické parametry neumožňují detekci českých radarů.
emc píše:
Beltronics RX75 (top produkt VPE; nemá evropské Ka Narrow)
Beltronics RX65 (produkt VPE; původní neupravená verze bez EU Ka Narrow)
Beltronics 975R (top produkt ALZA; původní neupravená verze bez EU Ka Narrow)
Beltronics 995 (top produkt ALZA; nemá evropské Ka Narrow, CZ modifikace této verze se již nevyrábí)
Whistler - všechny produkty
Cobra - všechny produkty


Detektory umožňující uspokojivou detekci radarů.
emc píše:
Beltronics STi-R (top produkt VPE; Ka Narrow má, ale je podstatně dra??í ne? 975e)
Více info:
http://antiradary-forum.com/viewtopic.php?p=6621#6621
http://antiradary-forum.com/viewtopic.php?p=6635#6635


Detektory určené pro EU/CZ/SK jsou jmenovány o několik příspěvků výše.
http://antiradary-forum.com/viewtopic.php?p=17208#17208


Proč neupravené detektory nefungují:
http://www.antiradary-kv.cz/porovnani/
http://www.antiradar.com/novinky/ka.htm
http://www.antiradary.net/levne-antiradary-ka-narrow-cz/
http://ar.kalenda.eu/


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 16. pro 2008 16:09:00 
Offline
čtenář

Registrován: stř 10. pro 2008 01:00:00
Příspěvky: 3
Díky za super přehled. A jenom ještě malou poznámku, prostě mi trožku připadalo, jako by se nesmělo napsat, že by Bel mohl mít nějaký problém. A jelikož o něm uvažuji, rád bych opravdu věděl na co si dát pozor. Na to s tím špatným nasměrováním RX65e si stěžoval na fóru nějaký uživatel, tak mne zajímalo jestli to byla jen vyjímka nebo je potřeba na to dávat pozor.
Proč to vlastně řežím. Ukradli mi z auta starou 945cz, byla schovaná, jen na předním skle byl držák a to jim stačilo, aby zkusili prohledat auto. Takže pozor na to, raději v autě nenechávat opravdu nic, ani někde schované v kastlíku.

Ještě mě zajímá, dá se u RX65e poznat podle výrobního čísla nebo datumu výroby, zda je to opravdu verze EURO2 (s 34.0GHz) a ne EURO "v.1" (s 33.8GHz), a jaká je poslední aktuální verze firmware?
RX65e se v e-shopech dá momentálně sehnat kolem 12800Kč, např. na GSMTelefony.cz, antiradary.org, antiradar-shop.cz, 9000.cz. Na antiradary.cz je za 14800 a na antiradary.net dokonce 15895Kč, co? je docela dost rozdíl a nějak nerozumím tomu proč? Kde je dobré ji koupit?


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 16. pro 2008 16:16:00 
Offline
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: pon 30. říj 2006 01:00:00
Příspěvky: 5050
Bydliště: Praha
Kup kde chce?, tvoje volba. Nejsem prodejce, pouze cca 8letý uživatel různých AR a kupuji u ABELa (antiradary.cz) a Roberta (antiradary.net) - když se mi něco rozbilo, měl jsem ihned "bez keců" výměnu za nový kus, takže preferuji vy??í cenu za lepší služby. Tyhle dva ti můžeme zde na fóru garantovat, protože od nich bere většina a většina účastníků se zde i osobně zná.


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 17. pro 2008 17:17:00 
Vondr: stejně se nemůžu ubránit dojmu, že Tvůj záměr je pořád stejný... 8)


Nahoru
  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 18. pro 2008 19:39:00 
Offline
člen
Uživatelský avatar

Registrován: pon 25. čer 2007 00:00:00
Příspěvky: 443
Bydliště: KV
Dnes mi volal "pán", který kupoval komplet antiradar V1R + ležtěnka někde ve Zlíně s instalací v Brně a volal si pro informace do Karlových Varů. :|x
Já bych to tipoval na tzv. MAX PROTECTOR M25 ze shopu v 5. patře .
Pán jel něde v Prostějově a "něco" ho tam prý vyfotilo. Stražně se divil, že mu technika mlčela.
Jo, to je tak, když je zákazníkům doporučena a prodána ta "nejlepší" technika a nejsou poskytnuty všechny potřebné informace i o jiných způsobech měření a obrany před nimi... :(


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 18 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
POWERED_BY
Český překlad – phpBB.cz