Právě je čtv 28. bře 2024 14:01:08

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 583 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 39  Další

Jakou platformu používáte?
Symbian 11%  11%  [ 5 ]
Android <4.0 20%  20%  [ 9 ]
Android 4.0 32%  32%  [ 14 ]
IOS 27%  27%  [ 12 ]
BlackBerry 2%  2%  [ 1 ]
WM 7%  7%  [ 3 ]
jiné 0%  0%  [ 0 ]
Celkem hlasů : 44
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Waze
PříspěvekNapsal: čtv 12. led 2012 16:27:37 
zatím jsem nalezl jenom dvě, které mi vadí: doručenky u sms a nemožnost vložit přílohu do rozepsaného mailu.


Nahoru
  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Waze
PříspěvekNapsal: čtv 12. led 2012 16:34:46 
Offline
guru
Uživatelský avatar

Registrován: pon 12. kvě 2008 00:00:00
Příspěvky: 4503
:-)

Sem te jenom zkousel esli se chytnes na flame. Vetsina jabkaru je dost militantni.

Ale nemyslel jsem ani tak tyhle drobnosti. Me vadi celkove pojeti toho systemu a jeho uzavrenost. Proste se clovek musi naucit pouzivat to tak jak chteji oni a musi se zarizeni prizpusobit zarizeni misto toho, aby si zarizeni prizpusobil sobe.


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Waze
PříspěvekNapsal: čtv 12. led 2012 16:39:41 
Nejsem jabkář...telefon měním tak 8-10x do roka ;-)
Mě zase vadí hračky, kde si člověk musí hledat vhodnou aplikaci...a pak každý den provádět nějaké aktualizace... Na GalaxyTab mi vyskakují každý den tak 2-3 aktualizace na nějaké instalované programy. Ale každému, co mu vyhovuje ;-)
TeĎ se chystám na Galaxy Nexus... Mám jej v krabici na stole, ale děsím se to zapnout :-)


Nahoru
  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Waze
PříspěvekNapsal: čtv 12. led 2012 16:49:39 
Offline
moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: stř 25. říj 2006 00:00:00
Příspěvky: 6232
Bydliště: Praha
snail píše:
Zkoušels tyhle betaverze? Já ne úplně rád testuji věci, které mi dosud fungují

Zkouším je postupně, jak to sem píšu. Zatím žádný zádrhel.

_________________
Podporuji férový elektronický boj!


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Waze
PříspěvekNapsal: čtv 12. led 2012 16:50:34 
Offline
moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: stř 25. říj 2006 00:00:00
Příspěvky: 6232
Bydliště: Praha
x-father píše:
Co me na androidu na te ofiko verzi stve je, ze me to nahlasi treba semafor kameru a jakmile zmacknu na zde ne, tak se waze ukonci, nebo spis minimalizuje a musi znovu pustit. Jakmile se pusti, tak tam zas vici ta sama hlaska a zas nejde dat zde ne.

Stará 2.x pro zmáčknutá "Zde ne" na nějakou kameru nebo semafor spadla a musela se pusti znova.

_________________
Podporuji férový elektronický boj!


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Waze
PříspěvekNapsal: čtv 12. led 2012 16:51:36 
BTW: včera i dneska jsem posílal na waze radary a ani jeden se tam neobjevil...když jsem ale poslal překážku na silnici, tak tam byla hned :-(
Neprovozuje to jeden Ing. a CSc. - že bych byl zabanovanej? :D


Nahoru
  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Waze
PříspěvekNapsal: čtv 12. led 2012 16:52:47 
Offline
guru
Uživatelský avatar

Registrován: pon 12. kvě 2008 00:00:00
Příspěvky: 4503
Me uz to stridani tolik neba. Ted sem mel skoro dva roky jeden stejnej.

Co se na androidu ma a co nema aktualizovat se da nastavit. Je pravda, ze to automaticky navhuje aktualizaci kazde aplikace kde vyjde nova varze a v drtive vetsine pripadu v nove verzi apliace nic zajimaveho neni.

jabko me stve tou nesvobodou. Na Androidu si proste nakopirujes do tel jaky fotky chces a kam chces a z kolika PC chces. Taky je muzes mit na PC kde chces. Treba v x ruznejch adresarich. Na iTelefonu musis vsechno natahat do jednoho uloziste v debilnich iTunes a pak to tam syncnout. Nemuzes nekomu rict - Jeee ty mas v NB fotky z parby, hod me to na tel. To by si kamos nejdriv musel nainstalovat itunes a zacit to sychnronizovat s tvym telefonem, cimz zas prijdes o to cos tam natahal od sebe. Videa tam taky nedas. Musis je nejdriv prekonvertovat do jejich formatu, pac jinej neberou. Vsechny convertory jsou samo placeny, pac kdyz si vyvalil prachy za iVěc, tak přece kápneš i tady. Pomer placenych/free apliaci je pro jabka zasadne jinej nez v Appstore na androida. Zase se predpoklada, ze kdyz platis Applum, tak zaplatis za kazdou kravinu treti strany atd...


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Waze
PříspěvekNapsal: čtv 12. led 2012 16:54:39 
Offline
guru
Uživatelský avatar

Registrován: pon 12. kvě 2008 00:00:00
Příspěvky: 4503
x2005 píše:
Stará 2.x pro zmáčknutá "Zde ne" na nějakou kameru nebo semafor spadla a musela se pusti znova.


Pekne me to stve, pac objekt semaforova kamera je snad u kazdejch svetel, pac tam lidi reportujou i ty malicky kamerky co cumi do zeme a jen ridi semafory a ja nemuzu davat zde ne...


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Waze
PříspěvekNapsal: čtv 12. led 2012 17:03:37 
x-father píše:
jabko me stve tou nesvobodou. Na Androidu si proste nakopirujes do tel jaky fotky chces a kam chces a z kolika PC chces. Taky je muzes mit na PC kde chces. Treba v x ruznejch adresarich. Na iTelefonu musis vsechno natahat do jednoho uloziste v debilnich iTunes a pak to tam syncnout. Nemuzes nekomu rict - Jeee ty mas v NB fotky z parby, hod me to na tel. To by si kamos nejdriv musel nainstalovat itunes a zacit to sychnronizovat s tvym telefonem, cimz zas prijdes o to cos tam natahal od sebe. Videa tam taky nedas. Musis je nejdriv prekonvertovat do jejich formatu, pac jinej neberou. Vsechny convertory jsou samo placeny, pac kdyz si vyvalil prachy za iVěc, tak přece kápneš i tady. Pomer placenych/free apliaci je pro jabka zasadne jinej nez v Appstore na androida. Zase se predpoklada, ze kdyz platis Applum, tak zaplatis za kazdou kravinu treti strany atd...

Výměna fotek funguje přes jiné aplikace..není potřeba iČunek. Jak říkám - každému, co mu vyhovuje. Já třeba nerozumím lidem, co si do telefonů nahrávají filmy. Já neuznávám sledování na ničem menším než 47" a bez Dolby Surround...takže asi tak.


Nahoru
  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Waze
PříspěvekNapsal: čtv 12. led 2012 17:08:14 
Offline
guru
Uživatelský avatar

Registrován: pon 12. kvě 2008 00:00:00
Příspěvky: 4503
47" ???

A neni to malo?

Ja mam doma uhlopricku asi 3 metry, takze me vsechny telky prijdou katastroficky maly.

Ucel videa v telefonu poznas, az si poridic decko ;)

Jinac mam tel na Androidu a taky mam iPad a rozdil v prakticnosti me prijde propastnej.


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Waze
PříspěvekNapsal: čtv 12. led 2012 17:14:47 
Nepoznám...opravdu nebudu na 4" uhlopříčce rozeznávat postavy - to fakt ne ;-)
Android je pro děcka na hraní a sraní se BM, custom ROM a podobnýma hovadinama... Já potřebuju tlf funkční na to, k čemu byl prapůvodně stvořen.
Nakonec - i Waze potvrzuje fakt, že když už někdo něco na Apple vytvoří, tak to funguje....žádná Beta verze a podobný testování na uživatelích...


Nahoru
  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Waze
PříspěvekNapsal: čtv 12. led 2012 17:21:56 
Offline
guru
Uživatelský avatar

Registrován: pon 12. kvě 2008 00:00:00
Příspěvky: 4503
No kdyz des treba s drahou polovickou na veceri a mas sebou dvoulety dite, tak par nahranej pohadek v AVIcku v telefonu je to jedine, co udrzi dite aspon nachvilku na zidli, abys za nim nemusel celej vecer vecer behat po restauraci zatimco ti stydne steak na taliri ;)


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Waze
PříspěvekNapsal: čtv 12. led 2012 17:32:54 
od tohoto bude chůva.


Nahoru
  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Waze
PříspěvekNapsal: čtv 12. led 2012 17:46:32 
Offline
guru
Uživatelský avatar

Registrován: stř 06. dub 2011 00:00:00
Příspěvky: 8877
Bydliště: Zlínský kraj
Malý bob bude mít na hraní prolaser a bude měřit rychlost číšníka...

_________________
:star PROTECTOR II 950Mcz AL PRIORITY :star
*** Genevo One S ***

TrueCam A6


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Waze
PříspěvekNapsal: čtv 12. led 2012 18:15:55 
Prd...udela mu po place nekolik usekovek :-)


Nahoru
  
Odpovědět s citací  
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 583 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 39  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 25 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
POWERED_BY
Český překlad – phpBB.cz