Právě je čtv 28. bře 2024 23:18:46

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 38 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 03. dub 2007 20:31:00 
Offline
moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: stř 25. říj 2006 00:00:00
Příspěvky: 2191
Bydliště: Praha
No nevím, ale myslí? je zdravé nasvítit si obličej infra paprsky tak, že to přesytí kameru, tj. výkonem cca 15W??

_________________
V1 + Genevo Max


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 03. dub 2007 20:39:00 
Offline
štamgast
Uživatelský avatar

Registrován: pát 16. úno 2007 01:00:00
Příspěvky: 1598
Bydliště: Bezdomovec
To bych si uz asi radsi nasadil kuklu... coz ostatne neni vubec spatne reseni, pac pri pripadnem zastavovani policii si ji hned sundate, navic muzete rict, ze nevite, kde se zapina topoeni a byla vam zima :D a at vam dokazou, ze to tak nebylo! To je bohuzel pro me nepouzitelne, pac moje auto je porad psany na tatu a kdyby mu prisel domu pozdrav, ze nekdo v jeho aute prekrocil ryclost o 50km/h a videl me na fotce v kukle (nikdo jiny to auto nepouziva, takze by tatovi driv nez brzo doslo, ze jsem to ja), tak by me na ni asi uskrtil... Kdyby ale bylo psany na me a ja nemel trvale bydliste u nasich a nevadilo by mi, ze mam zaparenou hlavu, snizeny pohodli a tuzidlo prilepeny ke kukle, tak bych do toho hned sel! :-)

_________________
Vše, co píšu, jsou výmysly, které se nezakládají na pravdě.

Protected by Protector 950M CZ + AL Priority

F*CK THE STRICT LIABILITY


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 03. dub 2007 21:05:00 
Offline
štamgast
Uživatelský avatar

Registrován: pát 16. úno 2007 01:00:00
Příspěvky: 1598
Bydliště: Bezdomovec
S cim, ze si poradi? Kdyby mi to nasi nekomplikovali, tak je mi jedno, ze zaberou RZ, proste ta osoba v kukle nebudu ja, ale osoba blizka :-) Ale protoze mam problemy s rodici, musim maskovat rovnou RZ. Ze uvidi muj oblicej mi uz tak nevadi, pac myslim a doufam, ze bez RZ me nevypatraji (ale nevim, jak to funguje, kdyz mam uz novy OP s biometrickymi udaji)
EDIT: myslels tim, ze si poradi s temi diodami? tot otazka.... kazdopadne bych radeji neriskoval.

_________________
Vše, co píšu, jsou výmysly, které se nezakládají na pravdě.

Protected by Protector 950M CZ + AL Priority

F*CK THE STRICT LIABILITY


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 03. dub 2007 23:24:00 
Offline
nováček

Registrován: pát 05. led 2007 01:00:00
Příspěvky: 65
Bydliště: Praha
Tak mě po prvním dežti částečně zmizelo blátíčko, tak jsem se rozhodl přelepit kvalitní černou páskou, cca o ?ířce číslice na SPZ, jedno číslo a jedno písmeno a to tak, aby to vypadalo, že jsem tam upadlou SPZ na dvou místech přilepil, po tom co mě upadla..tak jsem zvědavej, jak se na ten argument budou tvářit..


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 04. dub 2007 19:42:00 
Offline
člen
Uživatelský avatar

Registrován: pát 27. říj 2006 00:00:00
Příspěvky: 561
Bydliště: Prahe vid
Josef píše:
No nevím, ale myslí? je zdravé nasvítit si obličej infra paprsky tak, že to přesytí kameru, tj. výkonem cca 15W??


no psal jsem o svícení ven, ne do obličeje... nechat si tím trvale přisvěcovat obličej by bylo hodně střelený...

_________________
it is not about money... it is about sending a message


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 04. dub 2007 20:29:00 
Offline
moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: stř 25. říj 2006 00:00:00
Příspěvky: 2191
Bydliště: Praha
mikicz píše:
Josef píše:
No nevím, ale myslí? je zdravé nasvítit si obličej infra paprsky tak, že to přesytí kameru, tj. výkonem cca 15W??


no psal jsem o svícení ven, ne do obličeje... nechat si tím trvale přisvěcovat obličej by bylo hodně střelený...


Chápu, ale pak nebude přesvětlený obličej, ale kamera. Ovšem ten výkon by musel být značný, aby jsi na 25 metrů přesvítil kameru, to nebudou desítky ale stovky W.

_________________
V1 + Genevo Max


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 05. dub 2007 14:59:00 
Offline
čtenář

Registrován: úte 20. úno 2007 01:00:00
Příspěvky: 8
No taky bych se přikláněl k otáčecí SPZ jako ve filmu Kurýr :D


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 06. dub 2007 22:42:00 
Offline
štamgast
Uživatelský avatar

Registrován: pát 16. úno 2007 01:00:00
Příspěvky: 1598
Bydliště: Bezdomovec
Zajimavy by bylo, kdyby se to rozbilo a v jednom kuse odklapelo a vracelo, presne jako na tom videu. Asi bych se pak musel zacit smat, kdybych videl ty napul tazavy a napul nechapavy pohledy policajtu :D :D

_________________
Vše, co píšu, jsou výmysly, které se nezakládají na pravdě.

Protected by Protector 950M CZ + AL Priority

F*CK THE STRICT LIABILITY


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 26. dub 2007 09:54:00 
Offline
nováček

Registrován: pát 05. led 2007 01:00:00
Příspěvky: 65
Bydliště: Praha
Tak mám zase nový způsob, jak ukrýt přední SPZ. Blátíčko a igelitky ž nepoužívám, přeci jen si myslím, že na sebe zbytečně člověk upozornuje a můžou ho zastavit jen kvůli tomu..Před pár dny jsem nažel na parkovižti docela hezkou SPZ, kterou jsem si nasadil na místo té původní,tu jsem schoval do kufru. Úsekové měření je tak vyřeženo a na první pohled nikdo nic nepozná, dokonce se těžím na první dopravní kontrolu, já si toti? myslím, že ani policista neporovnává přední a zadní SPZ,alespon podlé mé zkušenosti, vždcky si vezmou doklady a dívají se na zadní SPZ, kde jsou známky STK a emise.Doufám, že mě to projde, v případě, že si toho vžimne, budu dělat blbce, že o otm nevím, že mě to jako někdo asi na parkovižti vyměnil. Těžko mě uvěří,ale budu trvat na svém, nic nepodepíšu a nezaplatím.Tím by se mohlo vyřežit i měření laserovou pistolí. detektor mě na něj upozotní a snad budu mít čas na to se otočit a jet jinam, kdyby o kus dál vybírali..ale pokud vím, tak většinou snad jen fotí a nevybírají,že?
Pokud změní zákon a za zakrytí, či jinou SPZ, ne? má být, budou brát řidičáky,jak to navrhují, tak se na věci nic nemění, jistě bych o řidičák přižel dříve kvůli úsekovému měření,kudy jezdím denně, ne? při kontole, když mě staví v průměru cca 2x ročně.


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 30. dub 2007 00:11:00 
Offline
štamgast
Uživatelský avatar

Registrován: pát 16. úno 2007 01:00:00
Příspěvky: 1598
Bydliště: Bezdomovec
No super! A pokud puvodni majitel nenahlasil ztratu, budou chodit Tvoje pokuty jemu.
btw. nebylo to znacka CBP 92-32?:) Ja ji pred 2tydny ztratil (nekdo ukrad) i s plastovym rameckem. Prave kvuli takovym chytrolinum jsem ztratu hned nahlasil. Ja jezdim uz tretim tydnem bez predni RZ, nemam tam ani plastovy ramecek a vypada to lip, radarum ukazuju, ze jsou jednicky a policajti to ale vubec neresi! Najel jsem tak asi 1500km, z toho tak 200po Praze, divalo se mi na to uz asi 15policejnich hlidek, vcetne mestskych, a vsem to bylo burt. Pro jistotu mam v kastliku papir, ze znacka byla odcizena...

_________________
Vše, co píšu, jsou výmysly, které se nezakládají na pravdě.

Protected by Protector 950M CZ + AL Priority

F*CK THE STRICT LIABILITY


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 17. kvě 2007 14:30:00 
Offline
štamgast
Uživatelský avatar

Registrován: pát 16. úno 2007 01:00:00
Příspěvky: 1598
Bydliště: Bezdomovec
Ha! Napadla me jedna snad vychytavka. Ale vzhledem k tomu, ze nejsem technicky typ, prosil bych zdatnejsi jedince o komentar, popr. tipy... Uvazoval jsem nad tim, jak pripevnit predni SPZ, aby byla snadno a rychle sundavatelna/nandavatelna. A napadlo me, ze kdybych dal dovnitr predniho narazniku nejaky opravdu silny magnet, mohl bych predni SPZ vzdy jen jednoduse nasadit a sundat bez nutnosti mit u sebe sroubovak, nebo riskovat zlomeni plast. ramecku. Aby SPZ opravdu drzela, plastovy ramecek bych vynechal a prikladal SPZ rovnou na naraznik, z jehoz druhe strany by byl "neviditelny" silny magnet, ktery by ji drzel... Existuje vubec takhle silny magnet?:-)

_________________
Vše, co píšu, jsou výmysly, které se nezakládají na pravdě.

Protected by Protector 950M CZ + AL Priority

F*CK THE STRICT LIABILITY


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 17. kvě 2007 18:02:00 
Offline
nováček
Uživatelský avatar

Registrován: pon 20. lis 2006 01:00:00
Příspěvky: 71
Bydliště: Policejní stát
Myslím,že třeba suchý zip,by byl lepší ne?!

_________________
Target 550 Euro
Nokia N82 s TomTom 6 a Poi
SMS s radary a Radio


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 17. kvě 2007 18:06:00 
Offline
štamgast
Uživatelský avatar

Registrován: pát 16. úno 2007 01:00:00
Příspěvky: 1598
Bydliště: Bezdomovec
Rullez píše:
Myslím,že třeba suchý zip,by byl lepší ne?!
Myslim, ze ne. Zastavi Te policie bez SPZ a co jim reknes? Ze Ti behem cesty upadla? A co ten suchy zip, ktery zustala nalepen na narazniku? Ten jim vysvetlis jak?:-)Nehlede na to, ze se suchy zip za par tydnu zaspini, zmokne a prestane fungovat, takze budes muset lepit dalsi a dalsi a davat si bacha, aby byl ten jiz opotrebovany natolik funkcni, aby Ti jeste udrzel SPZ a neztratil jsi ji..

_________________
Vše, co píšu, jsou výmysly, které se nezakládají na pravdě.

Protected by Protector 950M CZ + AL Priority

F*CK THE STRICT LIABILITY


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 17. kvě 2007 21:33:00 
Offline
štamgast
Uživatelský avatar

Registrován: pát 16. úno 2007 01:00:00
Příspěvky: 1598
Bydliště: Bezdomovec
Ze je z hliniku, to je uz jen nepodstatnej detail, staci na ni(=na SPZ) zezadu prilepit tenky magnety a vysledek bude mozna jeste lepsi nez kdyby byla zelezna a nebude nic videt:)

_________________
Vše, co píšu, jsou výmysly, které se nezakládají na pravdě.

Protected by Protector 950M CZ + AL Priority

F*CK THE STRICT LIABILITY


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 17. kvě 2007 22:02:00 
Offline
štamgast
Uživatelský avatar

Registrován: pát 16. úno 2007 01:00:00
Příspěvky: 1598
Bydliště: Bezdomovec
Ice píše:
a co si ji nechat vyrobit na zakázku? jak jsou na bok auta ty reklamy na magnetické folii či co to je pvc který se je sloupne. a zezadu narazniku by jsi dal jen ?elezný plát a bude to držet jedna radost.
Ale kdyz Te zastavi PCR, asi pozna, ze ta znacka je z PVC a ne origo.. O to mi hlavne jde. Ze mimo mesto a pres hranice muzu jezdit se znackou, pac tam nejsou zadny usekovky, meri minimalne a kdyz, tak me stejne hned zastavi a navic to musi pred tatou vypadat tak, ze je vse OK:D A ve meste si ji takhle kdykoli v pohode a rychle nandam/sundam. Proto mi zatim porad prijdou nejlepsi ty magnety, jen nevim, kde sehnat tak silny magnet, aby to udrzel pres naraznik. A jestli by byl lepsi normalni magnet (asi jo, pac bude zaplej furt) nebo elektromagnet (asi ne, pac kdyz vypnu motor, magnet se vypne a znacka upadne a navic je to uz zasah do elektroinstalace a to nechci).

_________________
Vše, co píšu, jsou výmysly, které se nezakládají na pravdě.

Protected by Protector 950M CZ + AL Priority

F*CK THE STRICT LIABILITY


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 38 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 37 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
POWERED_BY
Český překlad – phpBB.cz