Právě je sob 15. čer 2024 22:14:59

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 722 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 49  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Stinger DSI Computer
PříspěvekNapsal: čtv 09. úno 2012 21:57:14 
řidič BOB píše:
Tak dneska jsem měl celkově v Ka pásmu 6 FP a to jsem najel po Pze nějakých 100km. Tady jsou dva z nich.



Presne jako v kaclu.. Kazdou cca hodku jeden pip a KA band... To je umyslne, kvuli tomu aby jsi neusnul, apropo, nebyly tam nejake cedule v K pasmu, co to umi detekovat a samozrejme je to velke +... .)


Nahoru
  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Stinger DSI Computer
PříspěvekNapsal: čtv 09. úno 2012 22:04:21 
K pásmo je samostatná kapitola...samozřejmě, že ho mám zapnuté, abych viděl, jak funguje oříznutí K pásma.
Mám to nastavené přesně podle návodu pána z Telerána (+1 a +6). Po Pze jsem měl snad 100FP v K pásmu. Všechny rychlostní cedule, některé rychlostní cedule, na JS téměř všechny benzínky, atd. Určitě to oříznutí FP v Káčku eliminuje mraky falešňáků, ale stejně je to woser jako prase. Prostě i v tom zúženém segmentu je těch poplachů hrozně moc... V Ka se všichni výrobci snaží přiblížit počet FP k nule, takže zapnuté K pásmo je pro uživatele kvalitních detektorů tak jako tak otravné.


Nahoru
  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Stinger DSI Computer
PříspěvekNapsal: čtv 09. úno 2012 22:09:31 
Offline
nováček

Registrován: pát 05. říj 2007 00:00:00
Příspěvky: 58
Bobe a když jsi měl ty FP jak ukazuje video, měl jsi zapnuté v tu chvíli K pásmo?


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Stinger DSI Computer
PříspěvekNapsal: čtv 09. úno 2012 22:10:50 
neměl...to jsem vyjel z tunelu, kde jsem testoval.
Ale v podstatě by to mělo být jedno...alespoň 975tka nebo STičko tohle neřešilo.


Nahoru
  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Stinger DSI Computer
PříspěvekNapsal: čtv 09. úno 2012 22:19:24 
Offline
nováček

Registrován: pát 05. říj 2007 00:00:00
Příspěvky: 58
Mě se stalo, že když jsem nechal zapnuté K pásmo.

Tak mimo zmíněné hromady FP. To dělalo to, že pípnul poplach v Ka a pak to přehodnotil na K aby následně poplach zcela ukončil.

_________________
STI-R+ / Genevo One / G9 RX2


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Stinger DSI Computer
PříspěvekNapsal: čtv 09. úno 2012 22:21:22 
Tak tohle nepozoruji. Poplach v Ka je v Ka a v K je K. Tohle displej zobrazuje v pořádku a souhlasí to i s mluveným slovem.


Nahoru
  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Stinger DSI Computer
PříspěvekNapsal: čtv 09. úno 2012 22:27:09 
Offline
člen

Registrován: pát 08. čer 2007 00:00:00
Příspěvky: 366
Bydliště: Zlínský kraj
ten zvuk je naprosto šílený!!!!!!!!!!!

_________________
:-)


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Stinger DSI Computer
PříspěvekNapsal: čtv 09. úno 2012 22:28:42 
myslím, že zvuk je to nejmenší, co bych za svých utracených 50t Kč řešil...


Nahoru
  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Stinger DSI Computer
PříspěvekNapsal: čtv 09. úno 2012 22:42:23 
Offline
nováček
Uživatelský avatar

Registrován: pon 16. led 2012 00:09:59
Příspěvky: 62
řidič BOB píše:
v tom případě používají alobal bp i bambulák ;-)



Jen bych se chtěl zeptat k čemu bych měl použít alobal na Stingeru??? To nějak nechápu. Můžete to nějak vysvětlit??

_________________
Nově STINGER CARD


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Stinger DSI Computer
PříspěvekNapsal: čtv 09. úno 2012 22:50:55 
Na zakrytí hlavy detektoru, abys měl horší detekci než srovnávací detektor ;-)
Kdybych tady to video postul jenom já, tak jsem obratem obviněn, že je zmanipulované...ale když mají dva další (Vy a bp) se Stingerem téměř identickou detekci, tak buď používají alobal také nebo je to prostě skutečná detekce tohoto zařízení. A to i Ing. Csc. ví, že to je detekce mizerná...resp. úplně jiná než kterou se chlubil on.


Nahoru
  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Stinger DSI Computer
PříspěvekNapsal: čtv 09. úno 2012 23:14:13 
Offline
nováček
Uživatelský avatar

Registrován: pon 16. led 2012 00:09:59
Příspěvky: 62
řidič BOB píše:
Na zakrytí hlavy detektoru, abys měl horší detekci než srovnávací detektor ;-)
Kdybych tady to video postul jenom já, tak jsem obratem obviněn, že je zmanipulované...ale když mají dva další (Vy a bp) se Stingerem téměř identickou detekci, tak buď používají alobal také nebo je to prostě skutečná detekce tohoto zařízení. A to i Ing. Csc. ví, že to je detekce mizerná...resp. úplně jiná než kterou se chlubil on.



Aha. tak to chápu. Jenomže proč to reaguje pokaždé na jinou vzdálenost?? Jednou jsem měl detekci skoro až u vjeydu do tunelu a podruhé zase ještě před tou budkou co je po levé straně. Může hrát roli provoz, počasí, pruh ve kterém jedu????

Docela mě to zajímá.

_________________
Nově STINGER CARD


Naposledy upravil bambulak01 dne čtv 09. úno 2012 23:16:43, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Stinger DSI Computer
PříspěvekNapsal: čtv 09. úno 2012 23:21:05 
Já to měl dneska úplně stejně...někdy stejně, jako na Vašem videu a jindy u vjezdu do tunelu.
Důležitý závěr pro mne je ten, že nikdy ne lepší, resp. dřívější.

Ice: 950tka ještě není úplně odladěná - je pořád ve fázi testů a není v prodeji, takže testy až když to bude ve finální fázi. 850tku teď v autě nemám, protože mám 950tku.
Hlavu jsem otáčel a vliv to nemá. Tedy alespoň ne tady (34,004 mi to ukazovalo na STi; kmitočet Stingeru snad psát ani nemusím ;-) ). Ale psal to tady už i bp, že otáčení hlavy nemá na detekci vliv.


Nahoru
  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Stinger DSI Computer
PříspěvekNapsal: čtv 09. úno 2012 23:22:31 
Offline
nováček
Uživatelský avatar

Registrován: pon 16. led 2012 00:09:59
Příspěvky: 62
Ice píše:
to jsem rád že se potvrdila detekce Stingru vs StiR+ a výsledek je na plné čáře lepší STiR+ i co se týče FP. takže nemusíme házet do koše co máme v autě a utíkat kupovat Stingra od výhradního. jetě jsme zvědavý na srovnání STiR+ a protector 950 CZ či 850 CZ. myslím se že tam to bude srovnatelné. jsem zvědavý i na konečnou podobnu a funkce 950 CZ či možnost upgrade. super práce díky. bobe krásné testy. zkoušel jsi otočit hlavu u stingru o 90 stupnu? či víc s ní laborovat?


Jen dotaz.
Jak se můžou srovnávat dva antiradary, když jeden je v opěrce spolujezdce jak píše Bob že tam má Stigera a druhý je STI-r které má namontováno???? Alespon jsem to tak pochopil z diskuse. Přece něco co je za sklem může být utlumemo zvlášt když je sklo pokoveno, tak jako je to u přenosných detektorů viz můj případ se starým detektorem.

_________________
Nově STINGER CARD


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Stinger DSI Computer
PříspěvekNapsal: čtv 09. úno 2012 23:25:48 
bambu: Srovnávat se to může jednoduše - Vy máte Stinger pevně zabudován a já v opěrce - a přes to máme úplně stejné detekce.
Stačí to takhle?

Ice: já tunel dnes projel 4x tam a 4x zpět. Všechny detekce téměř stejné (+/- 5 m)


Nahoru
  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Stinger DSI Computer
PříspěvekNapsal: čtv 09. úno 2012 23:28:26 
Offline
štamgast
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 23. čer 2011 00:00:00
Příspěvky: 1216
Bydliště: Praha
bambulak01 píše:
Ice píše:
to jsem rád že se potvrdila detekce Stingru vs StiR+ a výsledek je na plné čáře lepší STiR+ i co se týče FP. takže nemusíme házet do koše co máme v autě a utíkat kupovat Stingra od výhradního. jetě jsme zvědavý na srovnání STiR+ a protector 950 CZ či 850 CZ. myslím se že tam to bude srovnatelné. jsem zvědavý i na konečnou podobnu a funkce 950 CZ či možnost upgrade. super práce díky. bobe krásné testy. zkoušel jsi otočit hlavu u stingru o 90 stupnu? či víc s ní laborovat?


Jen dotaz.
Jak se můžou srovnávat dva antiradary, když jeden je v opěrce spolujezdce jak píše Bob že tam má Stigera a druhý je STI-r které má namontováno???? Alespon jsem to tak pochopil z diskuse. Přece něco co je za sklem může být utlumemo zvlášt když je sklo pokoveno, tak jako je to u přenosných detektorů viz můj případ se starým detektorem.


Myslím že BOB by si nedovolil testovat detektor přes pokovené okno. Jednou už to tady bylo od Ragamixe a podruhé by to neprošlo. Notabene nejde tady o degradaci Stingera ale o to zjistit jak na tom stinger skutečně je. Jak tak vidím, moc dobře na tom není.

_________________
poslední stádium chronické Lebedózy


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 722 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 49  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
POWERED_BY
Český překlad – phpBB.cz