| Antiradary-Forum.NET https://www.antiradary-forum.net/ |
|
| Ka jammer Scorpion https://www.antiradary-forum.net/viewtopic.php?f=5&t=488 |
Stránka 1 z 1 |
| Autor: | Josef [ úte 20. úno 2007 02:10:00 ] |
| Předmět příspěvku: | Ka jammer Scorpion |
Nažel jsem zajímavý produkt, který dle testů funguje - Ka jammer. Bohužel funguje pouze v pásmech 33.8, 34.7 as 35.5, nicmémě berme to alespoň jako zajímavost ![]() http://www.jammersstore.com/p_scorpion_ka.htm |
|
| Stránka 1 z 1 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ] |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group https://www.phpbb.com/ |
|