Právě je úte 19. bře 2024 10:31:35

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvek: 1 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: VAROVÁNÍ
PříspěvekNapsal: čtv 21. pro 2006 15:38:00 
Offline
nováček
Uživatelský avatar

Registrován: stř 20. pro 2006 01:00:00
Příspěvky: 11
Je mi líto, že muj první přízpěvek do tohodle fora je tohodle ražení, ale třeba tim někomu pomůžu.

Chci tady varovat před případným nákupem V1 na Ebay od prodejce nicknycusa. Před měsícem sem od něj koupil V1, zaplatil přes Paypal a čekal a čekal. V1 ale nedorazil. Když sem maníka prudil, co se děje, nedostávalo se mi odpovědí. Po tom co sem mu napsal, že du tendle kejs reklamovat na paypal tak napsal že to požle a zároveň na mě dal stížnost na Ebay, že sem údajně nezaplatil (ebay stížnost zružila, protože sem snadno dokázal že platba před měsícem proběhla). Jinak maník neposlal nic. Tak sem to vyreklamoval na paypalu, paypal reklamaci uznal a refundoval mi platbu. Maník se mi pomstil tim, že mi napsal negativní feedback ve smyslu že sem podvodník... Co? sem mu samozřejmě oplatil taky, ale bohužel ž mám místo 100% pozitivního feedbacku na ebay jen 94.7%...
Link na onu nepodařenou transakci : http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dllžViewItem&ih=006&sspagename=STRK%3AMEWN%3AIT&viewitem=&item=160053878580&rd=1&rd=1

V1 sem mezitim koupil od jinýho prodejce na ebay, se kterým nebyl žádnej problém, do 5 dnů sem ho tu měl. Kdo by měl zájem o kontakt na něj, tak požlu přes SZ.

_________________
V1 1.8, Blinder M20. Dříve Bel 965 US, Bel RX65 old a RX65 new.


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvek: 1 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
POWERED_BY
Český překlad – phpBB.cz