Právě je pát 19. dub 2024 17:19:26

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 8 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Laser za ?atcem směr Praha
PříspěvekNapsal: sob 06. říj 2007 16:39:00 
Offline
člen
Uživatelský avatar

Registrován: ned 05. srp 2007 00:00:00
Příspěvky: 311
Bydliště: KV
Tak dnes se mi OPĚT potvrdilo, že při měření jde opravdu o to jak nachytat co nejvíce řidičů. Samozřejmě dlouhá rovinka za ?atcem která svádí trožku přižlápnout plyn, ale opravdu hezká a rozhodně ne nebezpečná silnice....jedu si to takhle za Superbem kterej to uhání 120km/h....?ádná rychlá a zběsilá jízda... když se blíží křižovatka, tak zpomalíme pod 90 pak zase rovinka, tak zase cca 110-120km/h a nejdnou LASER ALERT....stáhl jsem to na 80, ale Superb uhání dál a já během 200m projel kolem černé Fabie zaparkované čumákem do pole a na zadní sedačce seděl trouba co měl stažený okýnko a hrál si s laserovou pistolkou. No asi jsem měl ?těstí, že jsem byl v zákrytu a paprsek prožel skrze Superba až k mojemu detektoru. No musím prozradit, že se takhle v poslední době docela rád chytám do háku za auta který jedou takovou pohodovou svižnou jízdu... vyplatí se to věřte mi!!!
Akorát by mě zajímalo zda to byla spádová oblast ještě pro ?atec a tamní MP má novou hračku, nebo zda se ž činí PČR.

_________________
Výbava v mém autě: □□□□□□
(kdo nemá čisté svědomí vidí bohužel jen čtverečky)


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned 07. říj 2007 09:01:00 
Offline
moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: stř 25. říj 2006 00:00:00
Příspěvky: 6232
Bydliště: Praha
Byla tam i kasa nebo jenom laser?

A s čím měřil?

PL3/PL-DOK1 http://www.lavet.cz/xindex.php?rub=2&sub=2
nebo
LTI&MicroCam http://www.lasertech.com/Speed_Enforcement/Speed/PhotoEvedance/MicroDigi-Cam.htm

_________________
Podporuji férový elektronický boj!


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: http://www.ewrc.cz/ewrc/smilies/ad.gif
PříspěvekNapsal: ned 07. říj 2007 09:57:00 
Offline
člen
Uživatelský avatar

Registrován: ned 05. srp 2007 00:00:00
Příspěvky: 311
Bydliště: KV
x2005 píše:

Popravdě jsem v tom "?oku" :) ani moc nestihl koukat co přesně to bylo a z důvodu časové tísně se mi to otáčet nechtělo, ale každopádně to vypadalo na první pohled docela velký a fožák na tom tutově byl nahoře, takže to nejspíš vypadá na PL3 se záznamem...?e???. Kasa rozhodně nikde nebyla. Ještě mě napadlo, že to mohl být jen test nějakýho soukromníka, ale fakt nevím. Označení auta nápisem jsem si taky nevžiml. Leda že by na černém autě byl černej nápis policie...u monocajtů je všechno možný.

ragamix píše:
hovori sa tomu rabbit (zajac).. vacsinou sa tato taktika pouziva proti instant-ON radarom ale je to super aj na laser a nase radary s nizkym vykonom :)

Díky za info...teď ž aspoň vím co že to provádím...

_________________
Výbava v mém autě: □□□□□□
(kdo nemá čisté svědomí vidí bohužel jen čtverečky)


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned 07. říj 2007 16:12:00 
Pokud to byla MP ?atec, tak by bylo lepší to projet a těžit se pak na správní řízení... Ovšem za podmínek, že bezprostředně po změření se vrátí?, pořídí? fotografie, požádá? dotyčného měřiče o identifikaci příslužnosti k Policii nebo MP a pokud by prokázal příslužnost k MP, tak oznámit protiprávní jednání na 158... ;) Ke správnímu řízení by Tě pak tutově ani nikdo nezval :lol:


Nahoru
  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned 07. říj 2007 16:39:00 
Offline
člen
Uživatelský avatar

Registrován: ned 05. srp 2007 00:00:00
Příspěvky: 311
Bydliště: KV
řidič BOB: JJ to má? naprostou pravdu, ale v mém případě jsem si naprosto jistý, že v době měření na mé auto (na značku a můj xicht) rozhodně dobrý výhled díky Superbu přede mnou nebyl 8) . Natuty to schytal on, takže snad se nespokojí s tím, že mu řeknou zapla? a on bude cálovat, ale že se bude případně bránit. ;)

_________________
Výbava v mém autě: □□□□□□
(kdo nemá čisté svědomí vidí bohužel jen čtverečky)


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 08. říj 2007 08:31:00 
Městské cajty je potřeba učit zákonům! ;) Já bych se vrátil a přestupek řádně zadokumentoval... Mám toti? zkušenost (teď čerstvou), že pokud se člověk při stížnosti nenechá odradit první odpovědí, že vše bylo v souladu se zákonem a "poradí" úředníkům, jak postupovat při získání důkazů proti svým zaměstnancům, tak to funguje :lol: Dokonce i v Pze... ;)


Nahoru
  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 08. říj 2007 15:51:00 
Offline
člen
Uživatelský avatar

Registrován: ned 05. srp 2007 00:00:00
Příspěvky: 311
Bydliště: KV
řidič BOB píše:
Mám toti? zkušenost (teď čerstvou)...

Tak se BOBe pochlub ;) Nebo jestli jsi ž o tom psal v jiném vláknu fóra, tak mi prosím hoď odkaz :)

_________________
Výbava v mém autě: □□□□□□
(kdo nemá čisté svědomí vidí bohužel jen čtverečky)


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 08. říj 2007 20:36:00 
LUB píše:
Tak se BOBe pochlub ;) Nebo jestli jsi ž o tom psal v jiném vláknu fóra, tak mi prosím hoď odkaz :)

Netýkalo se to provozu na pozemních komunikacích, tak jsem to se nedával... ;)


Nahoru
  
Odpovědět s citací  
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 8 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
POWERED_BY
Český překlad – phpBB.cz