Právě je čtv 28. bře 2024 22:23:47

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 20 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: MP Praha a Ramer v VW Transporter :-(
PříspěvekNapsal: pon 09. črc 2007 12:02:00 
Offline
čekatel

Registrován: úte 24. říj 2006 00:00:00
Příspěvky: 128
no jak vidno nebojí se toho ani maličko - i když na druhou stranu kdo by ho tam čekal :-(

dneska jsem potkal VW Transporter s ožklivou bradavici ve spodní mřížce nárazníku :-(, tomu říkám "vychytávka" - neb v tomhle autě ho 99% lidí rozhodně čekat nebude :-(, jo jo je potřeba "výchovně" a "preventivně" působit na peněženky daňového poplatníka :(


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 09. črc 2007 12:30:00 
Jenom takova hloupa otazecka, ktera jiste nikoho zajimat nebude, kde prosimte stala ta dodavka (transporter)? :D Jen abych vedel, jelikoz mas Recht, ze i kdyz by pipal antak, asi bych hledal osobaka, nebo nekde trojnozku, ale dodavka, to urcite ne, zase jsem o neco chytrejsi... :-)


Nahoru
  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 09. črc 2007 13:03:00 
Offline
čekatel

Registrován: úte 24. říj 2006 00:00:00
Příspěvky: 128
gebič píše:
Jenom takova hloupa otazecka, ktera jiste nikoho zajimat nebude, kde prosimte stala ta dodavka (transporter)? :D Jen abych vedel, jelikoz mas Recht, ze i kdyz by pipal antak, asi bych hledal osobaka, nebo nekde trojnozku, ale dodavka, to urcite ne, zase jsem o neco chytrejsi... :-)


tak no to Ti neodpovím, neb jsem ji potkal na Balabence v protisměru a neměl jsem svoje auto, takže ani nevím, zda byl radar aktivní, nebo ne :-(


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 09. črc 2007 15:14:00 
to se nekdo ma... Ja tedka jako na potvoru nikde zadnou hlidku nemuzu dohledat... Vzdy meri kdyz jsem v praci a po 17h nikde nic... :-(. A ani rano pred 10h nikde nic...


Nahoru
  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 09. črc 2007 16:54:00 
Offline
moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: stř 25. říj 2006 00:00:00
Příspěvky: 6232
Bydliště: Praha
Antiradary BEL píše:
.... potkal WW Transporter Mestske policie na Praze 4 - Haje, na spojeni Vystavni a Miroveho hnuti, presne tady" onclick="window.open(this.href);return false;" class="postlink">http://www.firmy.cz/detail/454747-obvodni-reditelstvi-mp-praha-11-praha-haje.html]tady, akorat tam jenom neparkovali, ale ostre merili a o kousek dal to vybirali!


Myslím, že tam je dokonce 30 km/h. Je tam omezení podél celé délky toho lesíka. Asi před rokem jsem tam potkal večer PCŘ, které měřila z protiměru na příjezdu.

_________________
Podporuji férový elektronický boj!


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 09. črc 2007 16:56:00 
Offline
štamgast

Registrován: úte 24. říj 2006 00:00:00
Příspěvky: 2496
Občas ráno ž od cca půl osmé s VW bývají na Jižňáku od Litochlebského kulažáku směrem k STK na Turkově. Bývají v místě zůžení ze dvou pruhů do jednoho u přechodu a vybírají to u Sádky.


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 24. srp 2007 08:46:00 
VW patří na P4 a tak si ho asi víc řidičů prohlédne dokonaleji, jelikož málo z nich předpokládá, že tahle "krabice" má v sobě ramer...
Tuhle měřili u Hostivařské přehrady...a zájem tedy byl velký :lol: :lol:


Nahoru
  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned 21. říj 2007 12:33:00 
Offline
štamgast

Registrován: úte 24. říj 2006 00:00:00
Příspěvky: 2496
Tak včera dopoledne t.j. SOBOTA cca 10 hod projíždím se známým v autě tudy do centra 50°2'1.614"N, 14°30'18.717"E , je tam přechod pro chodce, škola a hlavně omezená rychlost na 30km/h. Jelikož znám finty místního obecního ksindlu, tak jsem si vžimnul vpravo ve směru jízdy zaparkovaného VW obecních darmožroutů. Známý přibrzdil a udělal dobře, protože o 200m dále černý póvl se chystal vybírat. Známý je bez "ochrany" a takhle by padl do pasti. Prostě měřit 30-ku v sobotu dopoledne před školou může napadnout jen černé nízkointeligenty.


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned 21. říj 2007 17:46:00 
pepek: no, pokud bude v Pze Olympiáda a podobné blbosti, tak se můžeme těžit, že radní ještě víc dupnou na ředitele MP a ti zase na poskoky na silnicích...a pak bude teprve zle! :|x


Nahoru
  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned 21. říj 2007 17:52:00 
Offline
moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: stř 25. říj 2006 00:00:00
Příspěvky: 6232
Bydliště: Praha
pepek píše:
Prostě měřit 30-ku v sobotu dopoledne před školou může napadnout jen černé nízkointeligenty.


Peníze, peníze, peníze. Konec měsíce se blíží, není splněný plán vylepžení městského rozpočtu z pokut, tak je potřeba brát, kde to jde. A počkej, až bude legální měření soukromých firem. Na takových místěch bude fronta jako taxikáři na ?tafl na Václaváku.

_________________
Podporuji férový elektronický boj!


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned 21. říj 2007 18:04:00 
Offline
štamgast

Registrován: úte 24. říj 2006 00:00:00
Příspěvky: 2496
Doufejme, že ty soukromníci neprojdou. Zítra zahajuji další kroky antikampaně proti návrhu toho zasr.ného modroptáčníka :evil: . škoda, že jsem pravidelně nesledoval tisky k projednání z pos(l)raneckého hnízda a mohlo se začít něco dělat dříve
Olympyjáda :D snad tomu malému napoleonovi neprojde. Vždy? i středočechům z vlastní ptákostrany se to moc nelíbí


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned 21. říj 2007 20:22:00 
To sice nelíbí, ale budoucí premiér (t.č. primátor) má v ptákostraně pevnou pozici a silné slovo... :|x
Já ž jsem taky začal aktivní boj proti tomuto návrhu...kontaktoval jsem svého senátora a napsal výživný komentář na soukromou adresu MUDr. Mgr. Ivana Langera :lol:


Nahoru
  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned 21. říj 2007 20:54:00 
Offline
štamgast

Registrován: úte 24. říj 2006 00:00:00
Příspěvky: 2496
Neléčící doktor-patolog - ten kouká, kde jen urvat kus informací, které v budoucnu využije proti druhým a web i s požtou za něj dělají jeho hulibrci. Malý napoleon po posledním průzkumu volebních preferencí nepustí své otěže a nechá lampasáckého tupola ještě hodně dlouho vařit se ve vlastní hlouposti. Ta doba, co slibovala, že valažký imbecil padne a nastoupí malý napoleon je již pryč a on v současnosti do této nejisté situace nepůjde - dej na má slova 8)


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 19. bře 2008 16:35:00 
Dneska, při průletu Prahou jsem narazil na VW Transporter v Chilské... Hlídka nestála na svém stabilním místě, ale někde zde: Loc: 50°1'32.544"N, 14°30'31.53"E. Zajímavé bylo i to, že byly pužtěny majáky i diskotéka v přední masce - auto bylo vidět z velké dálky, měšťák si uvnitř četl Bleska... :lol: Automat zřejmě bonzoval za něj ;-) Přesto mi bylo záhadou, kolik lam kolem prolítlo a za zastávkou BUS za to byli po zásluze odměněni. Detekce 995CZ v horizontálu byla více ne? dostačující!


Nahoru
  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 19. bře 2008 20:47:00 
Offline
nováček

Registrován: pát 05. říj 2007 00:00:00
Příspěvky: 58
MP používá podobnou taktiku i na Praze 4 u stanice metra Opatovská, pustí majáky a vypadá to spíše jako by tam něco vyšetřovali. Detekce není většinou problém. Obvykle stojí zde 50°1'34.142"N, 14°30'30.358"E

_________________
STI-R+ / Genevo One / G9 RX2


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 20 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
POWERED_BY
Český překlad – phpBB.cz