Právě je čtv 18. dub 2024 09:02:16

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 14 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: GESIG, Praha Hradec
PříspěvekNapsal: pon 24. bře 2008 11:07:00 
Zdravim, vcera jsem na vlastni oci konecne videl Gesiga v akci. Nastesti se me vyhnul jen tak tak. Jel jsem si svych 165 na dalnici, pak jsem mel "nastesti" telefon a tak jsem musel zpomalit, jelikoz jsem neco musel poresit. Najednou se kolem me prohnal nejaky Bavoracek a najednou za nim vyrazila modra Octavka I, reknu vam, to nemohla byt seriova 1,8T, jelikoz si ho za 2 km krasne odchytnul. Co jsem si zapamatoval SPZ, byla 1H4 4144, nebo 1H4 4441, kazdopadne uz se nebudu rouhat, ze nepotkavam radary, jelikoz tohle bylo o kousek, jde o to, jestli spise necekaji na zavodniky okolo 200, jelikoz mych 165 (na spotrebu) by je asi moc nevytrhlo... :p. Tady jsou presne souradnice kde ho capli, jelikoz ja jsem pak odbocoval... :D
Citace:
Loc: 50°7'17.961"N, 15°16'53.158"E


Kdyz jsem pak jel nazpatek byl hroznej lijak, ale co se mi nestalo, kdyz jsem projizdel kolem jedne mitnice, najednou se mi ozval Laser poplach, ale ne na detektoru, ale klasicky zacal rvat AL, takze jsem se radoval, ze nekde jsou, ale pak mi doslo, ze nebylo videt na 20m, takze to je falesnak, takze jsem mel prvni falesnak na AL za 3 mesice co ho mam... Nebo nenapada nekoho co by to mohlo zpusobit?

Ps: Od tedka uz se nebudu rouhat a az nejaky radar dorazi, tak dorazi :D


Nahoru
  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 24. bře 2008 11:50:00 
Offline
moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: stř 25. říj 2006 00:00:00
Příspěvky: 2191
Bydliště: Praha
Tohle si hlídám, jednou mě se mě taky někdo snažil dojet, ale moc mu to nejelo a v 220 odpadnul :)

_________________
V1 + Genevo Max


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 24. bře 2008 12:14:00 
Offline
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: pon 30. říj 2006 01:00:00
Příspěvky: 5059
Bydliště: Praha
Děsí? mě, hradeckou jezdím 2-4x týdně a stále tacho 168, tedy rovných 160 (vždy za 2 body...).

Zatmavený skla? byl vidět třeba monitor ?


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 24. bře 2008 12:18:00 
snail píše:
Děsí? mě, hradeckou jezdím 2-4x týdně a stále tacho 168, tedy rovných 160 (vždy za 2 body...).

Zatmavený skla? byl vidět třeba monitor ?


Ja jel ve dne, takze nic moc, jen kourova octavka... Trosku zpredu to bylo videt, ale kdyz se na to primo nezameris, tak nemas sanci to videt... Jak rikam, ja jsem telefonoval, do toho me zacala kecat navigace, jeste jsem si prohlizel auto, bylo toho moc... Ale znacku jsem si snad zapamatoval dobre... Podle me tam jezdi casto, ale vcera si vybirali na dnesek, takova policejni nedelni koleda co stala par tisic a par bodu... :D


Nahoru
  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 24. bře 2008 12:52:00 
Offline
štamgast

Registrován: úte 24. říj 2006 00:00:00
Příspěvky: 2496
A neplete? si to s AD9 v pasívním režimu?


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 24. bře 2008 12:54:00 
pepek píše:
A neplete? si to s AD9 v pasívním režimu?


Fakt nevim, jak rikam videl jsem to par sekund, ale 100% nic nevysilal a podle me v pasivnim rezimu by nechytali auto, ne? Vsechno je mozny, ale podle me to byl Gesig, jelikoz uz tady na foru nekdo psal neco o modre Octavce I prave s tim zarizenim a 100% nemel vpredu bradavici..


Nahoru
  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 24. bře 2008 13:09:00 
Offline
štamgast
Uživatelský avatar

Registrován: pát 16. úno 2007 01:00:00
Příspěvky: 1598
Bydliště: Bezdomovec
Gebic: Tys ho predjizdel? Ja vzdycky kdyz predjizdem podezrely auto, snazim se koukat, jestli neuvidim vepredu monitor nebo alespon uniformovany muziky... Ale byla by to spis nahoda, kdyby me to zachranilo.

_________________
Vše, co píšu, jsou výmysly, které se nezakládají na pravdě.

Protected by Protector 950M CZ + AL Priority

F*CK THE STRICT LIABILITY


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 24. bře 2008 13:12:00 
Nene nepredjizdel, najednou se kolem me mihnul BMW a za nim vyrazila tahle Octavka, pak mu zacala blikat zadni cast i predni cast a auto si odstavil na krajnici... Ja jsem cumel do zrcatka, urcite bradavici nemel, monitor byl lehce videt, ale pri ty rychlosti nemas narok neco zaregistrovat, hlavne byla v kouri, takze bez sance (mozna v noci jo)... 975 ani pip, takze to na 99% byl Gesig...


Nahoru
  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 25. bře 2008 12:03:00 
Offline
čekatel
Uživatelský avatar

Registrován: úte 07. srp 2007 00:00:00
Příspěvky: 172
Bydliště: Zlín, Brno
gebič píše:
pepek píše:
A neplete? si to s AD9 v pasívním režimu?


Fakt nevim, jak rikam videl jsem to par sekund, ale 100% nic nevysilal a podle me v pasivnim rezimu by nechytali auto, ne? Vsechno je mozny, ale podle me to byl Gesig, jelikoz uz tady na foru nekdo psal neco o modre Octavce I prave s tim zarizenim a 100% nemel vpredu bradavici..


Modra jednickova Octavia s 1.6i na kufru jezdi po Zline a ma Gesiga, zadnou bradavitz :-) Ale ma brnenskou znacku, takze to je jina...mozna jich koupili vic.

_________________
No pain no gain.


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 25. bře 2008 16:15:00 
snail píše:
Děsí? mě, hradeckou jezdím 2-4x týdně a stále tacho 168, tedy rovných 160 (vždy za 2 body...).


Co se klepe? o body...dy? jich má? 12, co? je 3x tam a z5 :lol:


Nahoru
  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 25. bře 2008 16:20:00 
gebič píše:
Fakt nevim, jak rikam videl jsem to par sekund, ale 100% nic nevysilal a podle me v pasivnim rezimu by nechytali auto, ne? Vsechno je mozny, ale podle me to byl Gesig, jelikoz uz tady na foru nekdo psal neco o modre Octavce I prave s tim zarizenim a 100% nemel vpredu bradavici..


Ano, v poslední době jezdí docela dost nových O1, které nemají AD9, ale pouze Gesig - jsou nasazovány zejména k dálničním odd. PČR... Setkal jsem se s nima ž taky - žádná bradavičká = žádné vysílání :|x
BTW: auta s AD9 chytají docela často v pasivním režimu - tento způsob praktikují na přivaděčích do Phy nebo kolem Brna... :|x


Nahoru
  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 04. dub 2008 21:44:00 
Offline
štamgast
Uživatelský avatar

Registrován: pát 16. úno 2007 01:00:00
Příspěvky: 1598
Bydliště: Bezdomovec
Potreboval bych se ujistit: gesig i AD9 passive meri rychlost jen za predpokladu, ze policie jede cca 10sec. za vami ve stejne vzdalenosti. Z toho mi vyplyva, ze ani jednim zpusobem nemohu byt zmeren z protijedouciho auta, popr. kratce po predjeti auta. Existuje nejaky nedetekovatelny zpusob, jak me mohou zmerit za jizdy v protismeru?

_________________
Vše, co píšu, jsou výmysly, které se nezakládají na pravdě.

Protected by Protector 950M CZ + AL Priority

F*CK THE STRICT LIABILITY


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob 05. dub 2008 07:08:00 
Offline
štamgast

Registrován: úte 24. říj 2006 00:00:00
Příspěvky: 2496
Ne


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob 05. dub 2008 07:30:00 
Offline
štamgast
Uživatelský avatar

Registrován: pát 16. úno 2007 01:00:00
Příspěvky: 1598
Bydliště: Bezdomovec
dik

_________________
Vše, co píšu, jsou výmysly, které se nezakládají na pravdě.

Protected by Protector 950M CZ + AL Priority

F*CK THE STRICT LIABILITY


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 14 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
POWERED_BY
Český překlad – phpBB.cz