Právě je pát 02. říj 2020 01:29:39

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4 ] 
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: čtv 03. dub 2008 12:35:00 
Offline
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: pon 30. říj 2006 01:00:00
Příspěvky: 4814
Bydliště: Praha
Nažel jsem tenhle článek a zajímalo by mě, kde na to autor přižel. Co vy na to? (pepku...)

Citace:
A když policie nebo obecní policie používá pevné (stacionární) radary s kamerovým systémem, musí na ně vhodným způsobem upozornit. Ukládá jí to toti? zákon.


http://automix.centrum.cz/clanek.phtmlžid=11049


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: čtv 03. dub 2008 13:57:00 
Offline
nováček
Uživatelský avatar

Registrován: pon 05. lis 2007 01:00:00
Příspěvky: 95
Bydliště: Praha
snail píše:
Nažel jsem tenhle článek a zajímalo by mě, kde na to autor přižel. Co vy na to? (pepku...)

Citace:
A když policie nebo obecní policie používá pevné (stacionární) radary s kamerovým systémem, musí na ně vhodným způsobem upozornit. Ukládá jí to toti? zákon.


http://automix.centrum.cz/clanek.phtmlžid=11049


Viz tema o usekovce v Koline... Jel jsem tam ted v nedeli, tak 60, mozna pres... Tak uvidime, ale mohlo by to projit (odchylka tachometru, radaru, snad nejaka tolerance...)

Ale hlavne: Pak jsem si to projizdel jeste jednou a bud jsem slepy nebo tam zadna cedule opravdu neni... Mohl byste to nekdo pls vyfotit?

_________________
RX65e2, V1 3.863 minuly


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 03. dub 2008 15:09:00 
Offline
štamgast

Registrován: úte 24. říj 2006 00:00:00
Příspěvky: 2496
Autor vychází z §42f odst.2 z.č.283/91Sb. (O policii) a §24b odst.2 z.č. 553/91Sb. V obou případech se jedná o ustanovení vložená novelami a znějí shodně
"Jsou-li k pořizování záznamů podle odstavce 1 zřízeny stálé automatické technické systémy, je policie povinna informace o zřízení takových systémů vhodným způsobem uveřejnit."

Jsou to IMHO ale docela vágní ustanovení v tom, CO to je vhodný způsob?
V praxi se užívá občas tabulka s nápisem např. !Oblast města je monitorována kamerovým systémem", někde jsem se setkal, že to bylo vyvěženo na Úřední desce města, setkal jsem se s názorem, že i inzerát v místním plátku je dostačující (s tímto se já ale neztotožňuji).
Stačí takto?


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 03. dub 2008 22:54:00 
Offline
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: pon 30. říj 2006 01:00:00
Příspěvky: 4814
Bydliště: Praha
Děkuji, v zákoně o policii jsem nehledal


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
POWERED_BY
Český překlad – phpBB.cz