Právě je sob 20. dub 2024 01:32:44

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 6 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Laser Strakonická Shell
PříspěvekNapsal: čtv 12. čer 2008 11:46:00 
Offline
moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: stř 25. říj 2006 00:00:00
Příspěvky: 6232
Bydliště: Praha
Takže dnes ráno potkal kolega laser na Strakonické u pumpy Shell do centra Loc: 50°3'4.818"N, 14°24'38.987"E Čtyřčlenná hlídka s laserem na monopodu/trojnožce. Jel na motorce a ne zrovna předpisovně. Prý se za ním jenom otočili. ;-) Motorku má zcela pasivní.

_________________
Podporuji férový elektronický boj!


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 12. čer 2008 18:17:00 
Offline
nováček
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 26. říj 2006 00:00:00
Příspěvky: 72
Bydliště: Příbram
JJ, tam stávají často.

_________________
Bel 945CZ a Ležtěnka
Oleje,maziva,autokosmetika. Pro Vás sleva z WWW


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 12. čer 2008 19:10:00 
pěkné místo! Dneska se policie nechala slyžet, že si budou vybírat místa, která nejsou tak profláklá... :|x


Nahoru
  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 12. čer 2008 21:46:00 
Offline
čekatel

Registrován: úte 24. říj 2006 00:00:00
Příspěvky: 128
řidič BOB píše:
pěkné místo! Dneska se policie nechala slyžet, že si budou vybírat místa, která nejsou tak profláklá... :|x


a neni to od nich hezke, ze na nas tak prevetivne mysli a pecuji o nasi bezpecnost :|x a predevsim na nase penezenky :D od te doby co jsem bez AR a potencionalni rusicky, auto mi ukradli drive nez jsem si rusicku stihl koupit, diky bohu, jsem ustril spoooosty penez za PHM - pravda hodne nerad, neb tahnout se jak "smrad" je opravdu napor na psychiku a to nekomentuji, ze od doby kdy jezdim podle limitu, jsem mohl zpusobit asi 100 nehod :-(, byt jsem nikdy predtim zadnou nemel :-(


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 12. čer 2008 22:09:00 
Offline
čekatel

Registrován: úte 24. říj 2006 00:00:00
Příspěvky: 128
jsem verny, takze VW Sharan - zcela nepochopitelne v Neratovicich, byt 80% casu parkuji v Praze, kdy nekdy v lednu - jak - jednoduse - staci jen rusicka signalu, vlastni prekodovana ridici jednotka a spetka dusiku a jedes :-) - nejhorsi na tom je, ze v tom meste je cca 30 kamer a vysledek uzasneho patrani PCR je NULA - pravda co cekat, neprisli se sami priznat, tak je nechytli , ale co ceska mi to zaplatila, pravda ne do 5-ti dnu, ale zaplatila

P.S. pro vsechny rypaly - nenechala jsem si auto ukrast a kupodivu plneni od ceske bylo odpovidajici realne cene auta na trhu pravda chteli dolozit tuny nesmylu, ale s ti nebyl problem o svoje auta se staram rad :-)


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 12. čer 2008 22:22:00 
Offline
čekatel

Registrován: úte 24. říj 2006 00:00:00
Příspěvky: 128
myslis prijit o "kus plechu", milacek je spousta jinych veci nez auto :-), no na nove to rozhodne nestacilo, ale odpovidalo to realne cene na trhu za dany rok a najete kilometry :-)


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 6 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 21 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
POWERED_BY
Český překlad – phpBB.cz