Právě je stř 17. dub 2024 01:42:47

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 6 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Laser na dálničním mostu - Brandýs
PříspěvekNapsal: úte 01. črc 2008 19:23:00 
Offline
člen
Uživatelský avatar

Registrován: pon 25. čer 2007 00:00:00
Příspěvky: 443
Bydliště: KV
Ve čtvrtek 26.6. jsem jel do Vrchlabí. Vyjížděl jsem z Brandejsa. Bez dálniční známky jsem musel po staré. To mi možná zachránilo body. Na dálničním mostu za Starou Boleslaví stála černá uniforma, vyhlížela přijíždějící auta od Prahy a těm rychlejm to pak pálil na zadek auta...

Na POI.CZ toto místo není. Nejezdím tudy, tak nedokážu posoudit, jak často zde měří. Přidávat mobilní radar nebudu. Je to na místních...

Loc: 50°12'16.111"N, 14°41'37.288"E



Naposledy upravil emc dne úte 01. črc 2008 19:38:00, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 01. črc 2008 19:36:00 
Offline
člen
Uživatelský avatar

Registrován: pon 25. čer 2007 00:00:00
Příspěvky: 443
Bydliště: KV
O týden dříve jsme chytili na cestě do Brandýsa laser a namátkovou buzeraci v Jiřicích u Neratovic. O měření jsme věděli - blikání řidičů. Valentine One hvízdal laser jen jednu sekundu... Laser je opravdu "smrtící".

Na POI.CZ toto místo není. Opět to nechám na místních, nedokážu posoudit, jak často zde měří. Přidávat mobilní radar nebudu...

Loc: 50°13'58.407"N, 14°33'29.381"E



Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 01. črc 2008 20:58:00 
Offline
nováček

Registrován: sob 08. pro 2007 01:00:00
Příspěvky: 32
Hmm, já jsem z Brandejsa a na tom dálničním mostě, to slyžím prvně. Oni toti? měšťáci dostali zákaz měřit na většině míst ve městě poté, co změřili několik manželek městských potentátů když jeli nakoupit :|x

Čili si asi hledaj jiné lukrativní fleky. PČR tu laser na 100% nemá.

_________________
Stealth ...


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 01. črc 2008 21:29:00 
Offline
člen
Uživatelský avatar

Registrován: ned 10. pro 2006 01:00:00
Příspěvky: 681
Bydliště: Praha
Tak tohle je zajimave. Asi vyuzivaji toho, ze o kousek dal je zuzeni kvuli oprave mostu, je tam rychlost snizena az na 60km/h a provoz sveden do jednoho pruhu, coz ulehcuje zastavovani. Sam jsem tam sber videl. I kdyz tehda bych rekl, ze to byla spis PCR.


Mimochodem, shodou okolnosti jsem mel asi pred 4mi hodinami moznost se pobliz pohybovat, tak sem davam fotku s vyznacenym mistem mereni z meho pohledu: Foto1" onclick="window.open(this.href);return false;" class="postlink">http://img67.imageshack.us/img67/8250/brandys2ug0.jpg]Foto1 (vim, fotka nic moc, ale o to nejde)
Dokonce jsme se pohybovali i v ramci dalnicniho rychlostniho limitu :D Foto2" onclick="window.open(this.href);return false;" class="postlink">http://img61.imageshack.us/img61/7370/brandys3py5.jpg]Foto2 (viz rychlomer vlevo nahore)

_________________
Kombinované Ochranné Zařízení KOZA


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 02. črc 2008 00:43:00 
Offline
člen
Uživatelský avatar

Registrován: pon 25. čer 2007 00:00:00
Příspěvky: 443
Bydliště: KV
diesel píše:
Čili si asi hledaj jiné lukrativní fleky. PČR tu laser na 100% nemá.

Já si, stejně jako msp_x, myslím, že to museli bejt státní. Nestačil jsem pozorovat toho cajta. Koukal jsem na zařízení... Určitě není v kompetenci MP měřit mimo jejich městkej rajón...
---
Cestou na Vrchlabí jsem pak byl ozářen laserem v jedné malé obci na dlouhé rovince do kopce. Tipuju, že to mohl bejt Studenec, ale nejsem si jist... Prostě a jednoduže, radary nefrčí, teď jsou v kurzu lasery...
Dovolím si od Ice vypůjčit: [i]0 bodů, jsem děěěěsnej, ale fakt děsnej klikař[/i].


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 02. črc 2008 08:27:00 
Offline
člen
Uživatelský avatar

Registrován: ned 10. pro 2006 01:00:00
Příspěvky: 681
Bydliště: Praha
Ice píše:
rychlostní limity si jim měl trochu ukázat jak se "lítá na(d)" dálnicí. měl jsi je vzít v 300km proti laseru by měli unikátní fotku do sbírky. udělat nad něma hoodně nízký průlet.

No, kolega z prace me vzal s sebou a ja se priznam, ze jsem byl rad, ze se to drzi ve vzduchu, natoz nejake rychle prulety nizko nad dalnici :D

_________________
Kombinované Ochranné Zařízení KOZA


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 6 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
POWERED_BY
Český překlad – phpBB.cz