Právě je pát 29. bře 2024 00:01:38

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 9 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Beltronics 965 us
PříspěvekNapsal: stř 25. črc 2007 22:17:00 
Offline
nováček

Registrován: úte 24. črc 2007 00:00:00
Příspěvky: 41
Bydliště: Vranov nad Topžou
musim poznamenat z vlastnej skusenosti niektore "funkcie" Beltronicsu 965us verzie za 280usd. je pravda ze tento detektor dokaze zareagovat aj na nase Ramety, moja skusenost je ze v dostatocnom predstihu pocas odjazdu /cca.200-300m/ v zastavanej zone. Jedna vec co ma ukrutne rozculovala je nemoznost vypnut vsetky pasma okrem KA. Z praktickej skusenosti najviac hulaka K pasmo. Nie je mozne prejst z jedneho konca prežova na druhy bez toho aby detektor stichol aspon na 5sekund! Neuponahlajte sa s kupou, tak ako som skoro ja urobil taku chybu ked mi znamy z USA zavolal ze v akej cene su 965ky. Nakoniec som sa rozhodol pre V1. Pride 1.8 takze dam vediet moje skusenosti :-) Uz mam dohodnutu seansu s kamosom dopravakom pri odstavenom radare s minimalnou dlzkou luca /10m/. Podla moznosti urobim aj videa V1 v euromode vs. Bel 945US

8)

_________________
V1 3.863 (uz mi ho ukradli)
novy 3.872

LI team :)


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 26. črc 2007 08:40:00 
Offline
člen

Registrován: pát 08. čer 2007 00:00:00
Příspěvky: 366
Bydliště: Zlínský kraj
Tak jsem se podíval na to video a srovnání CZ verze a US. :shock: Je to mazec jaký je v tom opravdu rozdíl.Nechápu že to začalo pípat a potom nic a zase až u radaru.To je bída bídoucí.To kdo prodává je skoro podvodník :lol:

_________________
:-)


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 26. črc 2007 09:10:00 
Offline
člen

Registrován: pát 08. čer 2007 00:00:00
Příspěvky: 366
Bydliště: Zlínský kraj
Jojo svatá pravda.Já jsem se nechal taky napálit když mi prodali V1 FW 3.826!!!!!!!a tvrdili že nastavení si musím sehnat a já sehnal a nefungovalo.Tak vráceno po 3 měsících nervů.ž nikdy více.!!!!! :|x

_________________
:-)


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 26. črc 2007 09:43:00 
Offline
člen

Registrován: pát 08. čer 2007 00:00:00
Příspěvky: 366
Bydliště: Zlínský kraj
jojo ale ž je to pryč.Vše vyřeženo.ž jsem rád že je to za mnou a mám to co jsem chtěl. :D Proto všem doporučuji koupi tady v ČR ale od lidí kteří tomu rozumí a věnují se tomu. :lol:

_________________
:-)


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 26. črc 2007 13:20:00 
Antiradary BEL píše:
Ja nevim, proc si porad kazdy mysli, ze domaci prodejce ma zajem hlavne nekoho osidit, oskubat a kasle na zakaznika a jeho spokojenost.


Nevědomost a závist :|x


Nahoru
  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob 28. črc 2007 21:02:00 
Offline
nováček

Registrován: úte 24. črc 2007 00:00:00
Příspěvky: 41
Bydliště: Vranov nad Topžou
Antiradary BEL píše:
Ja nevim, proc si porad kazdy mysli, ze domaci prodejce ma zajem hlavne nekoho osidit, oskubat a kasle na zakaznika a jeho spokojenost. X-krat tady padlo, ze BEL 945/965 USA je v CR/SR nepouzitelny a BEL 995/RX65 USA je pouzitelny omezene, a stejne se musi o tom neverici Tomas presvedcit osobne!

Kdyz to tady takhle ctu, jak jsou USA detektory super a jak domaci prodejci detektoru sidi a podvadeji (bohuzel jsem dnes zjistil, ze nekteri to fakt delaji :x ), tak zacinam mit sam pochybnosti, jestli neziji minulosti a jestli nejsou nove detektory fakt natolik dobre, ze zadnou CZ upravu vlastne nepotrebuji. Pak ovsem staci 1 - 2 srovnavaci jizdy s novym "superUSAdetektorem" a zjistim, ze se naprosto nic nezmenilo a video na http://ar.kalenda.eu je porad aktualni!


to nikto netvrdi ze domaci predajca chce niekoho oblbnut. ci sa ti paci, alebo nie, napisla som ti pravdu. nepolemizujem o tom ako bol nastaveny radar a pod.
skratka piplo to v dostatocnom predstihu. nic menej a nic viac.

_________________
V1 3.863 (uz mi ho ukradli)
novy 3.872

LI team :)


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Beltronics 965 us
PříspěvekNapsal: sob 28. črc 2007 21:35:00 
stahovanie píše:
Jedna vec co ma ukrutne rozculovala je nemoznost vypnut vsetky pasma okrem KA. Z praktickej skusenosti najviac hulaka K pasmo. Nie je mozne prejst z jedneho konca prežova na druhy bez toho aby detektor stichol aspon na 5sekund!

To by mne pak zajímalo, jak se dá spolehlivě rozeznat falešný poplach od prvního pípnutí na Ramer :roll:


Nahoru
  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Beltronics 965 us
PříspěvekNapsal: pon 30. črc 2007 10:10:00 
Offline
nováček

Registrován: úte 24. črc 2007 00:00:00
Příspěvky: 41
Bydliště: Vranov nad Topžou
řidič BOB píše:
stahovanie píše:
Jedna vec co ma ukrutne rozculovala je nemoznost vypnut vsetky pasma okrem KA. Z praktickej skusenosti najviac hulaka K pasmo. Nie je mozne prejst z jedneho konca prežova na druhy bez toho aby detektor stichol aspon na 5sekund!

To by mne pak zajímalo, jak se dá spolehlivě rozeznat falešný poplach od prvního pípnutí na Ramer :roll:


KA pasmo pipa inac ako ostatne :roll:

_________________
V1 3.863 (uz mi ho ukradli)
novy 3.872

LI team :)


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 30. črc 2007 13:18:00 
stahovanie: to je pravda :|x


Nahoru
  
Odpovědět s citací  
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 9 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 16 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
POWERED_BY
Český překlad – phpBB.cz