Právě je čtv 28. bře 2024 21:24:45

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 3 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Padajici frekvence RX65
PříspěvekNapsal: pon 31. bře 2008 22:06:00 
Offline
nováček
Uživatelský avatar

Registrován: pon 05. lis 2007 01:00:00
Příspěvky: 95
Bydliště: Praha
Bydlim kousek od cimicke tak kolem jezdim denne, i nekolikrat ;-) a co mi prekvapuje... muj RX65 s postupem casu ukazuje furt nizsi a nizsi frekvenci. Tak 2 tydny zpatky ukazoval najezdovou 34,009 GHz, tyden na to asi 34,001 GHz, v patek nez jsem odjel tak ukazoval 33,994, vcera 33,984-33,985 a dneska tak 33,950-33,960 (vetsinou 33,957) a nevim kde je problem :D:D bud se jiim stacionar nejak hodne rozladuje nebo me nejak antiradar, cemuz se mi nechce verit... ;-)
Mluvim o ,,najezdove" frekvenci, obcas pada kdyz jsem tesne u radaru, (ale to je zname a stare), ale vetsinou vydrzi cely prujezd stejna... A dneska jsem kolem krouzil asi 5x tam a zpet a zobrazovana frekvence je vcelku stabilni, resp. kazda detekce to same (az na asi 2 vyjimky).
Platforma M4 se kalibruje kazdych 8 minut, takze ke konci ,,funkcniho" obdobi pred kalibraci asi muze byt i bel lehce posunuty... ale dnes jsem ho i restartoval pred poslednimi 2 okruhy (to by se mel opet rekalibrovat) a furt to same :shock: tak nevim, na ci strane je problem? nejel jste nekdo kolem cimicke dnes nebo o vikendu? S necim prepnutym na frekvenci samozrejme ;-)

_________________
RX65e2, V1 3.863 minuly


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 31. bře 2008 22:34:00 
Offline
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: pon 30. říj 2006 01:00:00
Příspěvky: 5050
Bydliště: Praha
Teplota - jestli to jako laik říkám správně tak radar používá rezonanční dutinu, která se mění s teplotou okolí a tím se mění i frekvence radaru. A teď se teplota okolí výrazně měnila.


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 01. dub 2008 00:16:00 
Offline
nováček
Uživatelský avatar

Registrován: pon 05. lis 2007 01:00:00
Příspěvky: 95
Bydliště: Praha
snail píše:
Teplota - jestli to jako laik říkám správně tak radar používá rezonanční dutinu, která se mění s teplotou okolí a tím se mění i frekvence radaru. A teď se teplota okolí výrazně měnila.


Wow, dekuji, to zni logicky ;-) Takze se to muze tykat i treba feldy s ramerem, zaparkovane v lete na slunicku? Ale chapu ze s radarem v budce cely den na slunicku to zamava jinak ;-) Je nekde nejake schema radaru? Krom toho vcelku nic nerikajiciho v navodu k Rameru 7? Protoze to vypada, ze jsem si vnitrek radaru predstavoval trochu jednodusseji nez ve skutecnosti bude...
Asi si ten z cimicke budu muset pujcit domu :D:D:D Ba ne, to bych samozrejme neudelal, kde bychom pak testovali ;-)

_________________
RX65e2, V1 3.863 minuly


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 3 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
POWERED_BY
Český překlad – phpBB.cz