Právě je čtv 28. bře 2024 13:10:59

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 120 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 12. úno 2007 20:32:00 
Offline
moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: stř 25. říj 2006 00:00:00
Příspěvky: 2191
Bydliště: Praha
Nebylo to náhodou v Modřanech v ul. Potočkách hned vedle je Gen. ?ižky?

_________________
V1 + Genevo Max


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 12. úno 2007 20:49:00 
JOsef: Jak to vis, presne tak jak rikas... :).Uz jsou uploadovany videa tak jen pockat na youtube... :)


Nahoru
  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 12. úno 2007 21:12:00 
Offline
moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: stř 25. říj 2006 00:00:00
Příspěvky: 2191
Bydliště: Praha
Před týdnem jsem jel na oběd a ozval se detektor V1 na odjezdu asi 80m před radarem - policejní Fabie v této ulici, radar po směru jízdy. Když jsem se vracel, hned kousek za světelnou křižovatkou znovu naskočila detekce (na příjezdu), nějakých 300 m před policejním autem. Tak jsem projel, otočil a jel jsem znovu natočit detekci na odjezdu. Jaké bylo moje překvapení, když detektor spustil až za policejním autem v paprsku radaru. Zkusil jsem to po druhé, potřetí a naprosto to samé. Přikládal jsem to úpravě chlazení detektoru, kde jsem pod detektor přidělal před testovaním desku spínané regulace, ale jak vidím, tak to tím být nemuselo. Při tom úplně prvním průjezdu jsem tam toti? tu desku neměl (byla jinde) a detektor detekoval na odjezdu cca 80m předem.
Frekvenci neznám, ale dle mě to byla 34,0 GHz. Na příjezdu detekce v pohodě, na odjezdu nulová :(

_________________
V1 + Genevo Max


Naposledy upravil Josef dne pon 12. úno 2007 21:17:00, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 12. úno 2007 21:17:00 
Presne tak jak rikas, ja mam vse natocene, udelal jsem pod Belem primo odkaz nedetekce tak snad do hodky budou funkcni videa a uvidis... :). Detekce vzdy nulova, nechapu proc?? Ja tedka musim pryc, takze se tesim, ze nekdo mi rekne proc tomu na tom miste tak je... :(


Nahoru
  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 12. úno 2007 21:21:00 
Offline
moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: stř 25. říj 2006 00:00:00
Příspěvky: 2191
Bydliště: Praha
Já jsem se na chvíli postavil asi 50m za policejní auto v ul Gen. ?ižky a nula. Nakonec jsem se odhodlal projet přímo kolem policejního auta v té uličce a co myslí?? Nulová detekce a to jsem projížděl dva metry od něho !!!. Tady jsem si ž říkal, že to snad vypnul. Při dalším průjezdu bylo vidět, jak odjíždí směrem ke kolegům a ASI byl radar vypnutý, jel jsem za ním 20 metrů a bylo ticho.

_________________
V1 + Genevo Max


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob 14. črc 2007 18:13:00 
Dneska jsem zaznamenal radar na Poděbradské - směr Černý Most - klasické místo za křižovatkou s Průmyslovou. Hnědá Laguna nejde přehlédnout :lol: Frekvence 33,949!
První video je vertikální umístění na sloupku - detekce 150 m:
Druhé video je horizontálně pod zpětným zrcátkem: [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=4ev22NCORuY&mode=user&search=[/youtube]

Z rozdílu v detekci jsem fakt hodně překvapen :!: :!: :!:


Nahoru
  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob 14. črc 2007 18:30:00 
Podle me kdyby jsi jel na horizontal 65 km/h tak moc nezastavis, na horizontal fakt hodne hodne velka bida, vzpominam, jak jsem mel jeste US verzi a to presne odpovida ji... Ja taky uz 3 mesice jezdim na vertikal a nemuzu si ho vynachvalit... Takze tady je jasne videt vertikal a jedine vertikal... :D


Nahoru
  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob 14. črc 2007 20:17:00 
gebič: jasně - 65 km/h = bez šance :!: Něco na tom přepolarizování asi bude :|x
Jsem z toho rozdílu docela v ?oku... :idea:


Nahoru
  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob 14. črc 2007 20:21:00 
řidič BOB píše:
gebič: jasně - 65 km/h = bez šance :!: Něco na tom přepolarizování asi bude :|x
Jsem z toho rozdílu docela v ?oku... :idea:


jj, koukej tohle jsi uz mozna na foru videl, ale tady je krasny rozdil mezi vertikalem a horizontalem (sice tohle je extrem, ale stoji se na to juknout)


Nahoru
  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob 14. črc 2007 20:23:00 
Zdravím, (uz jsem to tady daval v jine sekci v dubnu, ale opakovani matka moudrosti)

jsem dneska jel po ulici GENERÁLA ?IžKY a opět tam stál radárek, který se hodně špatně detekuje... :(. Tak jsem zkusil vertikální polohu a světe div se, detekce přes 260m... Jsem zvědavej co na to poví Josef, jelikož tam vertikální poloha Targeta 550 Euro zničila detekci V1 nehorázně... (viz http://antiradary-forum.com/viewtopic.php?t=268) Na Horizontální to tak slavný nebylo, okolo průměr 50m...

VIDEO: www.youtube.com/watch?v=5a_IX7-7gNg



Nahoru
  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob 14. črc 2007 23:06:00 
Ta vínová laguna je docela dobře poladěná. Taky jsem na ní kdysi narazil na jižní spojce a s 995US detekce až v paprsku nebo vůbec a 980CZ tak 10m.


Nahoru
  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 16. črc 2007 10:58:00 
Offline
moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: stř 25. říj 2006 00:00:00
Příspěvky: 6232
Bydliště: Praha
Zibby píše:
Ta vínová laguna je docela dobře poladěná. Taky jsem na ní kdysi narazil na jižní spojce a s 995US detekce až v paprsku nebo vůbec a 980CZ tak 10m.


Dneska ráno jsem tuhle lagunu potkal na ceste mezi Prosekem a Kbely Loc: 50°7'16.82"N,14°31'28.59"E (Mladoboleslavská ulice). Ještě nevysílali, asi čekali na kasu.

_________________
Podporuji férový elektronický boj!


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 16. črc 2007 12:27:00 
x2005: maj recht, dy? teprve kasa dodá hnědé laguně ten správný ?mrnc :|x :|x


Nahoru
  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 25. črc 2007 22:06:00 
Dnešní měření kolem 16,00 u Sazka Areny od Harfy směrem do města - klasická hnědá Laguna v řade zaparkovaných aut - frekvence 34,010.
První video je horizontal pod zpětným zrcátkem:

Druhé video je vertikálně na sloupku u spolujezdce:

Jak je vidět, tam, kde jsem se s horizontálním umístění otáčel, horizontální poloha již vcelku spolehlivě hlásila radar!
VERTIKAL FOREVER!


Naposledy upravil řidič BOB dne čtv 26. črc 2007 13:15:00, celkově upraveno 1

Nahoru
  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 26. črc 2007 00:17:00 
vertikál jsi myslel :D
přížtě se o toč ještě o kus dál, až je to načisto ;)


Nahoru
  
Odpovědět s citací  
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 120 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 20 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
POWERED_BY
Český překlad – phpBB.cz