Právě je úte 19. bře 2024 13:02:07

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 70 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: RE:
PříspěvekNapsal: čtv 12. čer 2008 11:19:00 
Offline
nováček

Registrován: stř 21. kvě 2008 00:00:00
Příspěvky: 45
Bydliště: Praha
Nejenom M45, když se bude? snažit prostřelí? výrobky i jiných firem. Nic není dokonalé.

_________________
Jezdím jako beránek ;-)

Beltronics RX 65
Blaupunkt Travel Pilot EX-V


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: RE:
PříspěvekNapsal: čtv 12. čer 2008 12:31:00 
Offline
nováček

Registrován: stř 21. kvě 2008 00:00:00
Příspěvky: 45
Bydliště: Praha
Já vím také své...Blinder dokáže ružit více druhů laserových pistolí ne? jiní výrobci. A předčí v tomto směru ostatní výrobce. Nikdy jsem netvrdil, že je nejlepší. Ano, ružení mají jiní výrobci o něco lepší, ale ne na všechny používané lasery v Evropě.

_________________
Jezdím jako beránek ;-)

Beltronics RX 65
Blaupunkt Travel Pilot EX-V


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: RE:
PříspěvekNapsal: čtv 12. čer 2008 12:40:00 
Lapat píše:
Já vím také své...Blinder dokáže ružit více druhů laserových pistolí ne? jiní výrobci. A předčí v tomto směru ostatní výrobce. Nikdy jsem netvrdil, že je nejlepší. Ano, ružení mají jiní výrobci o něco lepší, ale ne na všechny používané lasery v Evropě.


hahahahaha. Ale preju Ti prodej, ale ja byt zakaznik, dostal by jsi tecku, az by me zmerili... :D :D :D


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: RE:
PříspěvekNapsal: čtv 12. čer 2008 12:47:00 
Offline
nováček

Registrován: stř 21. kvě 2008 00:00:00
Příspěvky: 45
Bydliště: Praha
Nevím za co? že existuje určitý typ, který Blinder zaruží a jiní výrobci nedokážou? Osobní zkušenost - testování. že ružení mají ti jiní výrobci lepší je věc jiná. Ale když narazí? na ten zmiňovaný typ laseru, tak bude? za Blindera rád.

_________________
Jezdím jako beránek ;-)

Beltronics RX 65
Blaupunkt Travel Pilot EX-V


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: RE:
PříspěvekNapsal: čtv 12. čer 2008 13:24:00 
Offline
nováček
Uživatelský avatar

Registrován: pon 05. lis 2007 01:00:00
Příspěvky: 95
Bydliště: Praha
Lapat píše:
Nevím za co? že existuje určitý typ, který Blinder zaruží a jiní výrobci nedokážou? Osobní zkušenost - testování. že ružení mají ti jiní výrobci lepší je věc jiná. Ale když narazí? na ten zmiňovaný typ laseru, tak bude? za Blindera rád.


Hele, ž toho nech :D

_________________
RX65e2, V1 3.863 minuly


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 12. čer 2008 13:45:00 
tak nebudu Ti brat iluze, ale ten typ co inzerujes stezi dosahuje parametru 1 cidlove lestenky

A to mas tri cidla jako krava a vyda to za 1 od antilaseru... Prozrad mi, proc to prodavas a nenachas si tuhle "super veciciku" na aute? Ze by ztrata bodu?


Naposledy upravil gebič dne čtv 12. čer 2008 13:58:00, celkově upraveno 1

Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 12. čer 2008 13:57:00 
Ice píše:
ale se ta debata tady rozjela :D

se snaží něco prodat a takové reakce na to :-o


Kdyz chces prodat neco co je proste spatny, tak ja jsem samaritan a musim to lidem rozmluvit... :D :D Kdyby prodaval neco jineho ani nehlesnu... A pry je Blinder lepsi, to jsem se zasmal... :D :D


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: RE:
PříspěvekNapsal: čtv 12. čer 2008 15:49:00 
Offline
štamgast

Registrován: úte 24. říj 2006 00:00:00
Příspěvky: 2496
Lapat píše:
Doklad a záruku 11 měsíců (necelý 1 měsíc to mám já) je k tomu samozřejmě taky. že je M40 lepší ne? M45 tvrdí? ty.


Ono je na něco nového, koupeného dle OZ v ČR záruka 12 měsíců? že by mi užla nějaká novela OZ? :?:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 12. čer 2008 19:06:00 
Offline
čekatel

Registrován: úte 24. říj 2006 00:00:00
Příspěvky: 128
a co koupě na "IČO"?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 12. čer 2008 19:36:00 
Offline
člen

Registrován: pát 02. bře 2007 01:00:00
Příspěvky: 305
Ice píše:
nechtlě jsem psát taky napřímo že jedničky v oboru jsou xx a xy a toto je nemá šanci dostihnout. A když to bude? používat na to co se používá u nás. tak potě? kožtě. s tímto bych se o své body hooooodně bál.


Kecá? nesmysly . Z vlastní zkušenosti vím že např.LP905 i Blinder M20-40 jsou dostačující . Pouze jedno čidlo bych si dopředu nedal od žádného výrobce ! Cena M25-45 je ale opravdu trochu vysoká . Co se týče toho co je nejlepší , viděl jsem nějaká videa , kde vše co se prodává v čr nebylo uplně 100% .
např.
http://delonixradar.com.au/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 12. čer 2008 19:45:00 
Koukam prvni kupec, tak pavelostr, honem kup si to namontuj a ja si te pak zmerim... :D :D


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 12. čer 2008 20:36:00 
Offline
člen

Registrován: pát 02. bře 2007 01:00:00
Příspěvky: 305
gebič píše:
Koukam prvni kupec, tak pavelostr, honem kup si to namontuj a ja si te pak zmerim... :D :D



Rozhodně nechci nic koupit , ale ani něco hanit nebo naopak něco vychvalovat .


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 12. čer 2008 20:55:00 
Offline
štamgast

Registrován: úte 24. říj 2006 00:00:00
Příspěvky: 2496
dort píše:
a co koupě na "IČO"?


A to je co za koupiš Tam je nějak zákonem specifikovaná záruční doba na 12 měsíců?
btw. Tohle je jen malé rýpnutí, protože celá tahle transakce a její záruky je na stejné úrovni, jako koupě na e-bay.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 12. čer 2008 21:14:00 
Offline
štamgast

Registrován: úte 24. říj 2006 00:00:00
Příspěvky: 2496
Ice píše:
obecně při koupi zboží na firmu je záruka jen 12měsíců pokud není dohodnuto jinak. koncák má záruku dva roky ale firmy nee. tak bacha na to.


Nastuduj si zákony a pak zjistí?, které kupní smlouvy jsou dle OZ a které dle ObchZ, jaké mají mít náležitosti a jaké závazky či povinnosti z nich vyplývají. Takže žádných 12 měsíců nikde uvedeno není. Je to dle ObchZ čistě smluvní záležitost.
btw. Pokud ale někdo hloupě nakoupí s 12 měsíci "záruky" a pak se to se stejnými doklady pokouží dál prodat, tak to je horší ne? prodej cestou bazárníka a od takového obchodu doporučuji dát ruce pryč.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: RE:
PříspěvekNapsal: čtv 12. čer 2008 21:19:00 
Offline
moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: stř 25. říj 2006 00:00:00
Příspěvky: 6232
Bydliště: Praha
Lapat píše:
Nevím za co? že existuje určitý typ, který Blinder zaruží a jiní výrobci nedokážou? Osobní zkušenost - testování. že ružení mají ti jiní výrobci lepší je věc jiná. Ale když narazí? na ten zmiňovaný typ laseru, tak bude? za Blindera rád.


Který typ Lidaru používaný v ČR ruží Blinder a ostaní ne? Ale předevžím, pokud tvůj Blinder není série J15 (nebo vy??í), tak neruží nové modely Unicam Lidar. Myslím, že jsi si vybral nevhodný server na prodej špatného zboží. Zkus třeba "?ena a život OnLine". Tam se na M45 někdo chytí. :D


[i]P.S.: Za 2000,- Kč si ho vezmu na pokusy. Pokud je k tomu originální doklad na uznání případné reklamace v ČR.[/i]

P.P.S.: Vzdálenost je ve stopách. LTI se používá v ČR. Obsluze Lidaru se klepou ruce. Čidla jsou zcela nezakrytě namontována.



_________________
Podporuji férový elektronický boj!


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 70 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
POWERED_BY
Český překlad – phpBB.cz