| Antiradary-Forum.NET https://www.antiradary-forum.net/ |
|
| P: Zimní sada 225/50/17 https://www.antiradary-forum.net/viewtopic.php?f=19&t=1934 |
Stránka 1 z 1 |
| Autor: | shwaara [ stř 02. říj 2013 17:18:56 ] |
| Předmět příspěvku: | P: Zimní sada 225/50/17 |
Nechcete někdo zimní sadu? Jsou to Micheliny Alpin na origo discích Audi, 225/50/17. 2 gumy jsou téměř nové a 2 jsou nové míň...
|
|
| Stránka 1 z 1 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ] |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group https://www.phpbb.com/ |
|