Právě je pát 29. bře 2024 00:03:11

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Olmik
PříspěvekNapsal: čtv 26. říj 2006 07:23:00 
Offline
nováček
Uživatelský avatar

Registrován: stř 25. říj 2006 00:00:00
Příspěvky: 77
Bydliště: Olomouc
Jen v krátkosti shrnu situaci v Olmiku. 945 registruje často falešný poplach na 34.375 a 34.392 v oblasti hl. vlakového nádraží , jedná se o mikrovlnný propoj krajského úřadu s ostatními budovami státní správy.
Nejsilnější je na novém nadjezdu u nádru, za opt. podmínek je občas slyžet na příjezdu do Ol od Hranic (Ferona, Peugeot).. Jinak nic.
Ale POZOR, někdy stojí Passat PČR na připojováku od Baumaxu a míří na tento nadjezd. Jedete-li od Hranic (Přerova) přes nadjezd (je tam sice 70, ale málokdo ji udrží) slyžíte poplach,říkáte si aha, Krajský úřad, přehoupnete se přes vrchol a jste přímo v měř. kuželu toho Passatu..
Kdo nevidí na displej (frekvenci), radži zpomalit.. ;)
Dvakrát teď měřili na výjezdu od výstavižtě Flora na Brno, je tam nesvítící ?lezniční přejezd, jsou schovaní vpravo na malém parkingu těsně před kolejemi. Detekce zde ale dobrá.
Motel Hesperia na vjezdu od Brna je ž známá.
Pumpa JET, měří se vjzd do Ol. od Hranic, jsou tam jednou dvakrát do měsíce, opět možnost záměny fal.popl. Krajského úřadu.Frekvence stejné - viz výše.
Poslední nové oblíbené místo je výjezd na Přerov, před Auto Hlaváček, bazar těžké techniky, vybírají před kruháčkem. Měří bílá OI PČR. Detekce opět služná..


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 26. říj 2006 08:42:00 
Offline
nováček
Uživatelský avatar

Registrován: stř 25. říj 2006 00:00:00
Příspěvky: 13
Bydliště: Praha, Ostrava
tomíček: díky za shrnutí .. .Olomoucí čas od času projíždím... Přijde mi minimálně hodně zvlážtní, že ty fal. poplachy jsou u Ferony a Peugeota :lol: ..měří tam vůbec někdy? :? u Té JEtky na příjezdu i u Hesperie jsem je samozřejmě ž viděl ;)


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 26. říj 2006 10:55:00 
přesunuto z obecné diskuze


Nahoru
  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 26. říj 2006 21:59:00 
Offline
nováček
Uživatelský avatar

Registrován: stř 25. říj 2006 00:00:00
Příspěvky: 77
Bydliště: Olomouc
Alex.. píše:
tomíček: díky za shrnutí .. .Olomoucí čas od času projíždím... Přijde mi minimálně hodně zvlážtní, že ty fal. poplachy jsou u Ferony a Peugeota :lol: ..měří tam vůbec někdy? :? u Té JEtky na příjezdu i u Hesperie jsem je samozřejmě ž viděl ;)


JJ, budu průběžně doplňovat.
Peugeot - kdysi se měřilo naproti Peugeotu (Artcom) směrem do města, je tam kvůli křižovatce na Bystrovany 60km/hod, tam jsem je ale již dávno neviděl..
Ferona - mého známého tam asi před měsícem změřili na příjezdu do města, trojnožka schovaná u zastávky autobusu, vybírali u staré Benziny. Je tam snížení až na 50 kvůli výjezdu z Ferony, já je tam ale ještě taky neviděl.
Falešný poplach - když se v těch místech podívá? před sebe, vidí? přímo modrý "mrakodrap" Krajského úřadu. Z něho to jde na výše uvedených frekvencích. Pokud jsou příznivé podmínky pro ?íření, sem tam si AR zapípá.


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 27. říj 2006 22:55:00 
Offline
nováček
Uživatelský avatar

Registrován: stř 25. říj 2006 00:00:00
Příspěvky: 13
Bydliště: Praha, Ostrava
tomíček: odkuď jde poplach vím ž z AR ;) ...jen mi přijde fakt zvlážtí, že mám skoro vždy poplach u ferony a peugeotu na snížení rychlosti..jinak nikde jinde :lol: ..
přitom jsem je tam taky ještě neviděl :shock:


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 24 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
POWERED_BY
Český překlad – phpBB.cz