Právě je čtv 28. bře 2024 17:36:48

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 134 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 20. zář 2007 15:30:00 
Offline
štamgast

Registrován: úte 24. říj 2006 00:00:00
Příspěvky: 2496
pavelostr píše:
Tady zase záleží, jak dementní byl novinář, co moderoval tuto zprávu a pan místostarosta také moc inteligence nepobral. Vše ale záleží, jak je postavená smlouva o zapůjčení a využití zařízení TraffiPhot. Toto zařízení se v jedné předchozí verzi testovalo v Praze již před 15 lety - ?túrova x Zálesí 8)

btw.Kdo z Vás, kdo budete číst tuto zprávu, tak je ochoten požádat odbor dopravně-správních agend v Prostějově o dožetření tohoto úmyslného poružení zákona ze strany dem.entního místostarosty?


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 20. zář 2007 17:43:00 
Tak tohle video je demence na druhou!!!
To by mne zajímalo, v jakém zákoně má oporu ono "ohlážení testování radaru" :roll:


Nahoru
  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 20. zář 2007 17:54:00 
Offline
člen
Uživatelský avatar

Registrován: ned 05. srp 2007 00:00:00
Příspěvky: 311
Bydliště: KV
řidič BOB píše:
Tak tohle video je demence na druhou!!!
To by mne zajímalo, v jakém zákoně má oporu ono "ohlážení testování radaru" :roll:

Napadá mě pouze tento zákon:
dementozákon pro obecní zastupitele č. 007/2007 Sb., který novelizuje idiotozákon č. 666/10000 Sb., o provozu pro provoz dutohlavých trubek

omlouvám se za :off: ale to jsem si nemohl odpustit

_________________
Výbava v mém autě: □□□□□□
(kdo nemá čisté svědomí vidí bohužel jen čtverečky)


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 21. zář 2007 07:43:00 
pepek píše:
btw.Kdo z Vás, kdo budete číst tuto zprávu, tak je ochoten požádat odbor dopravně-správních agend v Prostějově o dožetření tohoto úmyslného poružení zákona ze strany dem.entního místostarosty?


Podal jsem písemnou ?ádost o prožetření vědomého poružení zákona o provozu na pozemních komunikacích ze strany místostarosty. Tak uvidíme ;)


Nahoru
  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 21. zář 2007 10:45:00 
Offline
nováček
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 26. říj 2006 00:00:00
Příspěvky: 72
Bydliště: Příbram
To video je fakt drsný, to si dělaj ž srandu nee, co to má znamenat testování radaru ve městě na křižovatce v plném provozu jezdit legálně 70kou protože to předem ohlásil. Copak je to nějáký výrobce aby testoval funkčnost, to jim snad zaručil dodavatel......... Ty WOLE tady je bordel :evil:

_________________
Bel 945CZ a Ležtěnka
Oleje,maziva,autokosmetika. Pro Vás sleva z WWW


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 21. zář 2007 11:44:00 
Offline
štamgast

Registrován: úte 24. říj 2006 00:00:00
Příspěvky: 2496
řidič BOB píše:
pepek píše:
btw.Kdo z Vás, kdo budete číst tuto zprávu, tak je ochoten požádat odbor dopravně-správních agend v Prostějově o dožetření tohoto úmyslného poružení zákona ze strany dem.entního místostarosty?


Podal jsem písemnou ?ádost o prožetření vědomého poružení zákona o provozu na pozemních komunikacích ze strany místostarosty. Tak uvidíme ;)


?ikula, já to věděl, že sa najde někdo, kdo se nechá ukecat na každou sviňárnu :D
btw. Uvedl jsi tam, že chce? feedback o tom, jak bylo s podnětem naloženo a jak byl případně dořežen? Pokud ne, tak úřad může být splachovací :evil:


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 21. zář 2007 11:55:00 
Offline
člen

Registrován: pát 08. čer 2007 00:00:00
Příspěvky: 366
Bydliště: Zlínský kraj
Kluci v jakém pásmu to měří????????Dík ;)

_________________
:-)


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 21. zář 2007 12:12:00 
pepek píše:
řidič BOB píše:
pepek píše:
btw.Kdo z Vás, kdo budete číst tuto zprávu, tak je ochoten požádat odbor dopravně-správních agend v Prostějově o dožetření tohoto úmyslného poružení zákona ze strany dem.entního místostarosty?


Podal jsem písemnou ?ádost o prožetření vědomého poružení zákona o provozu na pozemních komunikacích ze strany místostarosty. Tak uvidíme ;)


?ikula, já to věděl, že sa najde někdo, kdo se nechá ukecat na každou sviňárnu :D
btw. Uvedl jsi tam, že chce? feedback o tom, jak bylo s podnětem naloženo a jak byl případně dořežen? Pokud ne, tak úřad může být splachovací :evil:


Uvedl jsem, že pokud mi v zákonem dané lhůtě nedají odpověď, podám rovnou trestní oznámení na neznámého pachatele, který ono povolení vydal - zneužití pravomoci veřejného činitele, jelikož takové povolení nemá oporu v zákoně! ;)


Nahoru
  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 21. zář 2007 12:17:00 
Luká? Čala píše:
Kluci v jakém pásmu to měří????????Dík ;)


Nechci kecat, ale mám pocit, že TraffiShot nefunguje na žádné frekvenci :|x
Ale toho měření bych se vůbec nebál, jelikož město Prostějov jasně deklaruje, že tato zařízení má pronajaté od soukromé firmy, co? je v přímém rozporu se zákonem - soukromá firma prostě NESMÍ měřit. 8)


Nahoru
  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 21. zář 2007 12:44:00 
Offline
moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: stř 25. říj 2006 00:00:00
Příspěvky: 2191
Bydliště: Praha
Kdo tedy vlastně fyzicky měří (nechce se mi sledovat to TV ukázku s nějakým dementem)? Pokud soukromá firma, pak je to v rozporu s zákonem, pokud to pronajalo město pro MP, pak je to možné.

_________________
V1 + Genevo Max


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 21. zář 2007 13:10:00 
Josef píše:
Kdo tedy vlastně fyzicky měří (nechce se mi sledovat to TV ukázku s nějakým dementem)? Pokud soukromá firma, pak je to v rozporu s zákonem, pokud to pronajalo město pro MP, pak je to možné.


Měří soukromá firma, které město platí % z inkasovaných pokut.


Nahoru
  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 21. zář 2007 13:12:00 
tak tohle je, přátelé, odpověď na podnět k prožetření:
Přeji dobrý den.
K Važemu dotazu sděluji, že zkužební provoz byl zajištěn příslužným orgánem veřejné správy - odborem dopravy.

J. Nagy, ředitel MP PV

Zcela v duch - já o voze a oni o koze!
Ještě, že jsem tento podnět rozeslal na více institucí, které si jako poctivý občan platím ze svých daní. ;)


Nahoru
  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 21. zář 2007 13:48:00 
Offline
člen

Registrován: pát 02. bře 2007 01:00:00
Příspěvky: 305
S tím mistostarostou , MP , a dálžími zúčstněnými mně napadla ještě jedna věc . Kdo zaručí že pání radní a spol nepředají MP espzetky vozidel , které budou ,,testovat,, neustále . Ta vazba mezi MP a vedením města je velice úzká a nebude problém určité snímky smazat . Tohle se dělo a určitě děje i ve vyspělejších demokraciích ne? u nás (vím určitě že se to dělo např v Německu )


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 21. zář 2007 15:15:00 
Offline
člen
Uživatelský avatar

Registrován: ned 05. srp 2007 00:00:00
Příspěvky: 311
Bydliště: KV
Josef píše:
Kdo tedy vlastně fyzicky měří (nechce se mi sledovat to TV ukázku s nějakým dementem)? Pokud soukromá firma, pak je to v rozporu s zákonem, pokud to pronajalo město pro MP, pak je to možné.

Pan dementek na videu tvrdí, že radar je v pronájmu od soukromé firmy a k datům které radar ukládá na pevný disk má přístup pouze MP a odbor dopravy města.

_________________
Výbava v mém autě: □□□□□□
(kdo nemá čisté svědomí vidí bohužel jen čtverečky)


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 21. zář 2007 15:35:00 
pavelostr píše:
S tím mistostarostou , MP , a dálžími zúčstněnými mně napadla ještě jedna věc . Kdo zaručí že pání radní a spol nepředají MP espzetky vozidel , které budou ,,testovat,, neustále . Ta vazba mezi MP a vedením města je velice úzká a nebude problém určité snímky smazat . Tohle se dělo a určitě děje i ve vyspělejších demokraciích ne? u nás (vím určitě že se to dělo např v Německu )


Tak je jasné, že příslužníci rodin starosty, místostarosty a zastupitelů testují pořád... A sem tam jistě testují i kámoži dříve uvedených ;) To je podle mne hlavní důvod, proč zákon ukládá, kdo smí měřit rychlost a tudí? i dál pracovat s důkazním materiálem... Přece vžichni víme, jakej póvl se na radnicích a v řadách MP nachází :roll:


Nahoru
  
Odpovědět s citací  
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 134 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 25 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
POWERED_BY
Český překlad – phpBB.cz