Právě je čtv 25. dub 2024 21:29:39

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 10 ] 
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: pát 11. dub 2008 15:57:00 
Offline
moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: stř 25. říj 2006 00:00:00
Příspěvky: 6232
Bydliště: Praha
Řidiči jako by se v dubnu utrhli z řetězu, policie se na ně chystá
http://www.novinky.cz/clanek/137430-ridici-jako-by-se-v-dubnu-utrhli-z-retezu-policie-se-na-ne-chysta.html

Citace:
V návaznosti na nepříznivý vývoj připravila policie na následující dny řadu rozsáhlých dopravně bezpečnostních akcí v jednotlivých regionech majících za cíl zklidnění dopravy.

Jsem rád, že nový Červíček dodržel, co slíbil. ž žádný "Kryštof", ale "Dopravně bezpečnostní akce"!

škoda, že nikoho nenapadlo, zda za nárůstem provozu a nehodovoti mohou být řidiči, kteří "odzimovali" svá auta a vyjeli (pomalu a s koboukem na hlavě) zpět na silnice.


Citace:
Ze statistiky nehod za první čtvrtletí letožního roku vyplývá, že stále přibývá mrtvých po nehodách způsobených řidiči aut kvůli nesprávnému předjíždění. "Jedná se o devět lidí více ne? loni, co? je 75 procent více,? doplnil Tesařík. Stejně tak upozornil na další velký neduh, kterým je nedání přednosti v jízdě. "Právě tyto příčiny se podílely na tragických dubnových nehodách," dodal.

A proto budeme s neutuchající vervou nadále měřit rychlost a kontrolovat lékárničky. Protože tak je to správné a tak to má být!

_________________
Podporuji férový elektronický boj!


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 11. dub 2008 21:20:00 
x2005: ...a nebudeme zbytečně vyjíždět k dopravním nehodám - čili ani pokutovat ty řidiče, kteří nám dnes tolik leží v ?aludku, protože zaviní tolik dopravních nehod! Přece, když k nim nebudem vyjíždět, tak vlastně pro nás nebudou existovat, tím pádem nám statistika ukáže, že jsme kingové, jelikož nám klesne nehodovost! Bravo, pane Červíčku! Jen bymne zajímalo, jestli tohle vymyslel sám nebo mu u toho někdo radil...třepa pan s nastřeleným vlasem 8)
P.S.: již mám mého Freetracka zpět, je krásně naležtěný, takže - ž se těžíme na ty dopravní akce ;)


Nahoru
  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 11. dub 2008 21:41:00 
Offline
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: pon 30. říj 2006 01:00:00
Příspěvky: 5059
Bydliště: Praha
Začínáte mě lámat, jestli si nemám namazat p-r-d-e-l (stačí doprostřed) alá Bob (modří ž vědí :-))


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned 13. dub 2008 17:42:00 
Offline
moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: stř 25. říj 2006 00:00:00
Příspěvky: 6232
Bydliště: Praha
Policie obsadí silnice, od pátku zemřelo 13 lidí
http://zpravy.idnes.cz/policie-obsadi-silnice-od-patku-zemrelo-13-lidi-fo3-/krimi.asp?c=A080413_133503_krimi_klu

Je otázka, jak je to možné, když ž rok a půl "úspěžně" funguje bodový systém - kladivo na silniční piráty?! Ale to se nějak v Mladé Frontě zapomněli zeptat....

Citace:
Horkokrevné řidiče by měly zkrotit i legislativní změny. Ministr vnitra nedávno představil změny policejního zákona, které by měly například zružit výjezdy policie k většině malých nehod


Navrhované změny můžete zhodnotit v naží anketě.
http://zpravy.idnes.cz/oznamkujte-jak-se-vam-libi-langeruv-prisnejsi-metr-na-ridice-plw-/domaci.asp?c=A080411_165703_domaci_ton

_________________
Podporuji férový elektronický boj!


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned 13. dub 2008 18:27:00 
Snail: mýlka se Ti někam vloudila...já mám naležtěné obě půlky zadnice :D Od Horsta kupuju pouze kompletní balení :lol:


Nahoru
  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned 13. dub 2008 19:29:00 
snail píše:
Začínáte mě lámat, jestli si nemám namazat p-r-d-e-l (stačí doprostřed) alá Bob (modří ž vědí :-))


Ja byt tebou si prdel pekne promaznu at mas klidek... :D A vice si promazni predek, zadek staci jen jednou, ale na predku bych nesetril a zvolil promaznuti dve :D


Nahoru
  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned 13. dub 2008 20:10:00 
Offline
štamgast
Uživatelský avatar

Registrován: pát 16. úno 2007 01:00:00
Příspěvky: 1598
Bydliště: Bezdomovec
Nejsem zadnej ritopich, mazu jen vepredu a kdyz mam podezreni, ze mi hori prdel, otocim to pres rucku a jsem zas chranenej, zadnej velkej problem. 8) zacinate me viklat, zitra kouknu, jestli by se jeste jedno cidilko dozadu veslo. A nereste tu veci, ktery jsme se rozhodli tu neresit:)

_________________
Vše, co píšu, jsou výmysly, které se nezakládají na pravdě.

Protected by Protector 950M CZ + AL Priority

F*CK THE STRICT LIABILITY


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 14. dub 2008 17:08:00 
Offline
moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: stř 25. říj 2006 00:00:00
Příspěvky: 6232
Bydliště: Praha
Pokud jste ještě neviděli dnešní humoristický denník.....

Červíček: Dopravní policie se zaměřuje na kritická místa
http://zpravy.idnes.cz/cervicek-dopravni-policie-se-zameruje-na-kriticka-mista-pj5-/domaci.asp?c=A080414_173053_domaci_jba

Citace:
Podle šfa dopravní policie se hlídky zaměřují na nebezpečná místa a období, která jsou ze zkušenosti kritická.


[i]P.S.: Já dneska nepotkal ani PACH ani MP-Lamu. Jedině pár odtahovek a to se nepočítá.[/i]

_________________
Podporuji férový elektronický boj!


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 14. dub 2008 18:16:00 
Ja dneska nepotkal ani policejni auto, bylo tak krasne, tesil jsem se a ono ani prd :|x :|x


Nahoru
  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 14. dub 2008 18:23:00 
Offline
štamgast

Registrován: úte 24. říj 2006 00:00:00
Příspěvky: 2496
Čuříček je typický modroptáčnický produkt doby - je blbej, ale politicky spolehlivej (stejně jako polopležatý kretén z Olomouce). Oba v životě nepracovali - jeden je trvalý student a politik, druhý student a řižolezec na pozicích, kde se nic nemuselo dělat. Takže spolu tvoří opravdu kovanou polovinu bezpečnostního dopravního čtyřlístku a také určitě budou (si) honit nezdárné řidiče na historicky prověřených nebezpečných místech. Když jsem viděl čuríčka v neděli ?vatlat v TV, tak jsem chvilkami myslel, že Bohnice udělují vycházky. Ten člověk je tak blbej, že snad ani netuží, jaké kraviny vypoužtěl do éteru, protože jinak by si musel nafackovat a zalézt do kanálu.

Ráno jsem viděl obecní kretény měřit rychlost na obvyklém místě na Opatově před kruháčem směrem do centra - 1x VW s Ramerem (toto místo je vedené v POI).


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 10 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 129 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
POWERED_BY
Český překlad – phpBB.cz