Právě je čtv 28. bře 2024 14:00:24

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Lebedova obrovská radost
PříspěvekNapsal: čtv 03. kvě 2012 08:31:31 
Offline
štamgast
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 23. čer 2011 00:00:00
Příspěvky: 1216
Bydliště: Praha
Po dlouhé době se stala událost která zapříčinila mou nesmírnou radost a velikou ožírací akci zbývajících šífáků.

http://www.novinky.cz/domaci/266326-pod ... ustit.html

http://www.novinky.cz/domaci/266461-dum ... zitra.html

Tak trochu to vysvětlím:
Holešovický přístav byl kulturní památka která měla spadat pod UNESCO. Bohužel developerské a lobistické prsty zařídili totální devastaci krásných prostor přístavu. Předešlé i mé generace šífáckejch harantů tam prožili nejpodstatnější část dětství. Když tam jedu s lodí tak mám slzy na krajíčku.
Proto nám šífákům a starousedlíkům to rvalo srdce když tam vjely bagry, míchačky, vrtačky a jiné stroje a začali destrukci krásné tiché oblasti Holešovic. Postavili tam neskutečné slepičí klece ve kterých stejně bydlí pár nebožáků protože ty byty jsou jedni z nejdražších v Praze.
Ale jsou to blbci, protože když se přístav před cca 130lety budoval, tak se stavěl na původním bažinatém podloží. A to se těm blbcům dneska začalo krásně mstít. Starý dědci o těch bažinách věděli proto tam stavěli jen malé budovy a to ještě tak aby jim to nic neohrozilo.
Tady ti rádoby inženýři si mysleli že to spraví pár kubíků betonu, ale ejhle ono ne. Pak se nemůžou divit že se jim ty baráky začínají sesouvat.
Můj otec, starej šífák v důchodu když to viděl tak pronesl toto: " teda tak tady v přístavu už mě nikdo s lodí neuvidí, kdyby byla zase povoděn tak to radši risknu stát na kotvách na řece"

Dle mého názoru je celá Pragůe Marína krásná zlodějna na budoucí majitelé bytů v přístavu.
Proto pochopte mojí obrovskou radost o kterou jsem se zde musel podělit.

_________________
poslední stádium chronické Lebedózy


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Lebedova obrovská radost
PříspěvekNapsal: čtv 03. kvě 2012 08:57:21 
já nejsem ani statik, ani projektant, dokonce jsem nikdy neřídil nic většího než 20k lodičku...ale tohle mi bylo jasné od počátku :-)


Nahoru
  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Lebedova obrovská radost
PříspěvekNapsal: čtv 03. kvě 2012 10:11:30 
Offline
člen
Uživatelský avatar

Registrován: pát 27. říj 2006 00:00:00
Příspěvky: 561
Bydliště: Prahe vid
no mě není jasné, jak si představoval projektant použití prvku, který se obvykle používá pro přímý tah, v místě, kde bude tlačen a ještě šikmo. Ale já jsem stavebku jenom vystudoval...

_________________
it is not about money... it is about sending a message


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Lebedova obrovská radost
PříspěvekNapsal: čtv 03. kvě 2012 14:41:12 
Offline
štamgast
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 26. říj 2006 00:00:00
Příspěvky: 1024
Souhlasím s kolegou, blb projektant použil prvek určený pro tah ... tak je to v tahu :mrgreen:

Ale hlavně že to vypadá COOL ... teď z toho budou mít COOOLničku na dříví ... :bandit

_________________
P950E - dostatečná ochrana pro takovéto domácí ježdění


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 24 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
POWERED_BY
Český překlad – phpBB.cz