Právě je pát 29. bře 2024 14:13:04

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 45 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: obrazky
PříspěvekNapsal: ned 12. úno 2012 21:58:55 
Offline
štamgast

Registrován: úte 24. říj 2006 00:00:00
Příspěvky: 2496
Když chceš dávat benzín do nafty u PD či CR, tak dalšími podstatnými kroky je správné promíchání a hlavně mazání, jinak vcelku hodně rychle umře čerpadlo nebo vstřikovač na přidření, protože benzín moc nemaže. Další blud neznalců je dát aditivum do nafty na mráz a pak nad hustou hmotou argumentovat, jak tohle může pomoci naftě. Aditivum (obzvláště VIF) se do nafy přidává a mixuje při teplotách nad nulou či kolem nuly, jinak obě kapaliny samostatně tuhnou. S naftou jsem odjezdil hezkých pár km a let - od starých řadových čerpadel až k CR (PD mi jako produkt koncernu do rodiny nesmí) a nikdy nebyl problém. Letošní zimu testuji po dlouhé době benzíňáka a problém také není :-).
btw. Kdyby nebylo zasraných ekologů, tak se bude vyskytovat nafta se zvýšeným obsahem sirných složek jako před mnoha lety a mazání namáhaných součástek bude relativně zaručeno.


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: obrazky
PříspěvekNapsal: ned 12. úno 2012 22:02:03 
pepek píše:
btw. Kdyby nebylo zasraných ekologů, tak se bude vyskytovat nafta se zvýšeným obsahem sirných složek jako před mnoha lety a mazání namáhaných součástek bude relativně zaručeno.

No jo, ale co na to žabičky a šneci?? Snad mají také právo žít!


Nahoru
  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: obrazky
PříspěvekNapsal: ned 12. úno 2012 22:04:21 
to je 2.0HDI?


Nahoru
  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: obrazky
PříspěvekNapsal: ned 12. úno 2012 22:10:03 
Offline
štamgast

Registrován: úte 24. říj 2006 00:00:00
Příspěvky: 2496
Bobe, di do prdele s motýlkama a komárama :-) Já chci normálně klidně žít a nepotřebuji, aby mi nějaký zasraný zelený anální alpinista z uhnije lezl do chalupy a koukal, jestli mám správný kotel, následně strkal svůj rypák do nádrže, jestli mám správně naředěnou naftu MEŘEM či líh v benzínu, místo toho aby byl správně ochucen a nalit v láhvi v baru.
btw. Po včerejšku mne těší, že jsem ochránil hezkých pár litrů benzínu od nebezpečí lihu :mrgreen:


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: obrazky
PříspěvekNapsal: ned 12. úno 2012 22:14:37 
:D :D :D
No, tak to si udělej výlet k pramenu Vltavy, kdy cestu lemují nápisy: Věříme vědcům a ne kmotrům :D A místo lesa, který tam ještě vloni byl, jsou tam sežrané stromy od kurvovce :-( Ale Vladimír Just je asi spokojený.


Nahoru
  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: obrazky
PříspěvekNapsal: ned 12. úno 2012 22:21:38 
Offline
štamgast

Registrován: úte 24. říj 2006 00:00:00
Příspěvky: 2496
Tam jsem byl kdysi před mnoha pětiletkami na školním výletě, ale teď se bojím, že už se tam nedostanu, protože si nechci kazit náladu pohledem na něco, co posere nějaký zelený "ekologický" mozek.


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: obrazky
PříspěvekNapsal: ned 12. úno 2012 22:24:00 
Ice píše:
nech do rána aditiva venku v -15°C a uvidíš proč je tam nedávat. je už z té flašky nedostaneš je z toho jen tuhý gel. jsem jim to šel druhý den omlátit o hlavu do obchodu tak na to čuměli. i když na obalu bylo psáno skladovat do +5°C. k čemu mi to bude doma. já to potřebuji vozit v autě.


Ice je to tak, aditivum jako samotne zamrzne - tedy ne zamrzne, lae je z toho rosol... Kdybych ja byl v tom obchode, vyhodil bych te zavrenyma dverma, je to stejny, ajko kdyz nekdo prijde reklamovat detektor a pak zjistime, ze ho ma vypnuty... :) Jinak me aditivum zrosolovatelo uz v -6... Holt kdyz neni ve spojeni s naftou mrzne, znama vec


Nahoru
  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: obrazky
PříspěvekNapsal: ned 12. úno 2012 22:24:53 
jakmile něco začíná slovem EKO nebo ECO, tak se mi dělá mdlo...


Nahoru
  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: obrazky
PříspěvekNapsal: ned 12. úno 2012 22:26:17 
Offline
štamgast

Registrován: úte 24. říj 2006 00:00:00
Příspěvky: 2496
Nejsi sám


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: obrazky
PříspěvekNapsal: ned 12. úno 2012 22:27:46 
Offline
guru
Uživatelský avatar

Registrován: stř 06. dub 2011 00:00:00
Příspěvky: 8877
Bydliště: Zlínský kraj
i když tu bylo -24 a auto stálo 3dny venku a podle servisáka je baterka KO tak start proběhl bez jediného zaváhání okamžitě....holt jedna z mnoha krás benzínu :mrgreen:
Bobe: to je nás vícero....

_________________
:star PROTECTOR II 950Mcz AL PRIORITY :star
*** Genevo One S ***

TrueCam A6


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: obrazky
PříspěvekNapsal: ned 12. úno 2012 22:31:07 
mě to taky startuje...dokonce ani nečekám, až zhasne nějaký oranžový drátek na budíkách (asi proto, že ho tam nemám) :D


Nahoru
  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: obrazky
PříspěvekNapsal: ned 12. úno 2012 22:31:51 
Offline
guru
Uživatelský avatar

Registrován: pon 12. kvě 2008 00:00:00
Příspěvky: 4503
Ja mám pod kapotou ECOtek heč.


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: obrazky
PříspěvekNapsal: ned 12. úno 2012 22:33:43 
řidič BOB píše:
a Ty myslíš, že aditivum není sračka???

Aditiva beru jako zlepseni pro motor... Tedy leju to tam tedka druhym rokem a zatim tuk tuk vse dobre.. .)


Nahoru
  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: obrazky
PříspěvekNapsal: ned 12. úno 2012 22:36:51 
Aditivum se leje kdyz tankujes... Nerikej ze projedes vice nez nadrz za den?


Nahoru
  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: obrazky
PříspěvekNapsal: ned 12. úno 2012 22:37:58 
no, já jsem v pátek projel do BA a zpět 110l benzínu :D Takže ano - třeba já někdy projedu i víc než jenom jednu nádrž za den ;-)


Nahoru
  
Odpovědět s citací  
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 45 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 25 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
POWERED_BY
Český překlad – phpBB.cz