Právě je čtv 28. bře 2024 22:25:08

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 33 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3  Další
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: pát 28. bře 2014 05:55:52 
Offline
čtenář

Registrován: pát 28. bře 2014 04:45:39
Příspěvky: 7
Zdravím všechny a předem se velmi omlouvám za možná nic neříkající nadpis.. bohužel se v radarové problematice moc neorientuji a nevím, jestli se podobný případ tady už někde neřešil, tak to raději dávam sem do "pokecu", abych jinde moc nespamoval..

Věc se má tak.. Včera v noci (3-tí ráno) jsem se vracel ze služebky v Dánsku.. už jsem se viděl doma, tak jsem na to kousek před domovem (na konci Harrachova) trochu šlápnul (asi 85km/h na rovným, liduprázdným úseku) a v tom jsem si všiml klasických reflexních PČR pruhů na Octávce zaparkované mezi baráky po pravé straně komunikace čumákem dopředu..

Nemám moc talent na popisování, prostě jako na tomhle obrázku :-))))

Auto mělo zhaslá světla, vevnitř tma, nevím jestli běžel motor.. A teď má otázka..

Je konvenční, označené auto PČR schopno měřit i bez vyndaného radaru ven z vozu? Jako třeba, že by přislušníci zapli na automatiku a šli si schrupnout? :-)

Ještě jsem se drze otočil a vrátil si auto prohlídnout :-D nevšiml jsem si žádný bradavice na masce a ani žádný trojnožky venku.. jaké jsou možnosti měření u klasických policejních aut bez vyndané trojnožky? (tj. nemyslím Pašíky, maskované civilní apod.) Je obvykle, že i takto měří, nebo tuto bezobslužnou technologii měření přimo z auta nemají a jen tam chrápali a odstrašovali svou přítomností? :-D Předem díky všem :-)


Přílohy:
Bez názvu.jpg
Bez názvu.jpg [ 4.16 KiB | Zobrazeno 8583 krát ]

_________________
Raketoplán 1 : Volvo 850 Estate, D5252T, 2,5L, '96, černá, kráska v kůži.. 136kw by DIESELPOWER CHIP/Bosch SuperSprint 764/KAT OFF,EGR OFF/
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: pát 28. bře 2014 09:01:29 
Offline
moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: stř 25. říj 2006 00:00:00
Příspěvky: 6232
Bydliště: Praha
Jestli auto nemělo bradavici, uvnitř nikdo neseděl a nikdo tě nestavěl, tak to asi nemá cenu ani řešit, protože tě prostě nikdo nezměřil. :idea:


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: pát 28. bře 2014 09:44:48 
Offline
štamgast

Registrován: úte 24. říj 2006 00:00:00
Příspěvky: 2496
Nic není nemožné a ani zde bych si to na 100% nedovolil tvrdit.


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: pát 28. bře 2014 09:48:12 
Offline
člen
Uživatelský avatar

Registrován: pát 27. říj 2006 00:00:00
Příspěvky: 561
Bydliště: Prahe vid
hlavně měřit kolmo k příjezdu nejde ani s bradavicí. Takže klid, nejhorší ze všeho je smrt z vyděšení. A pokud se nechceš děsit, kup si AR

_________________
it is not about money... it is about sending a message


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: pát 28. bře 2014 09:55:28 
Offline
čekatel

Registrován: úte 18. bře 2014 14:25:53
Příspěvky: 185
V DE a PL to je bezne, bradavici neuvidis, ale jde tady o CR.

_________________
Beltronics STi-R Plus M-Edition: 20.43


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: pát 28. bře 2014 10:24:53 
Offline
guru
Uživatelský avatar

Registrován: stř 06. dub 2011 00:00:00
Příspěvky: 8877
Bydliště: Zlínský kraj
laser z okna....ale v noci asi neeee

_________________
:star PROTECTOR II 950Mcz AL PRIORITY :star
*** Genevo One S ***

TrueCam A6


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: pát 28. bře 2014 11:23:24 
Offline
člen
Uživatelský avatar

Registrován: pát 30. srp 2013 00:12:46
Příspěvky: 502
VS píše:
laser z okna....ale v noci asi neeee

To som si myslel tiez, az do poslednej skusenosti zo slovenska :)
Ale v tomto pripade myslim ze moze byt kludny.


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: pát 28. bře 2014 15:43:34 
Offline
čtenář

Registrován: pát 28. bře 2014 04:45:39
Příspěvky: 7
Díky kluci, za informace a uklidnění :-)

AR právě raději plánuji. tak se poohlédnu tady na fóru, co se nejvíc doporučuje :-)

Mám teda ještě pojištění "proti pokutám" jako takovou poslední linii obrany.. a kupodivu to opravdu funguje, ač jsem se bál, že to bude podvod.

_________________
Raketoplán 1 : Volvo 850 Estate, D5252T, 2,5L, '96, černá, kráska v kůži.. 136kw by DIESELPOWER CHIP/Bosch SuperSprint 764/KAT OFF,EGR OFF/


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: pát 28. bře 2014 16:08:19 
Offline
štamgast
Uživatelský avatar

Registrován: stř 08. úno 2012 14:48:47
Příspěvky: 3036
Bydliště: Brno, Brusel, Bratislava
skutečně to funguje??? u mě to zatím vedlo pouze k pozasmání a zvednutí obočí...

_________________
Dunning-Kruger efekt je zlo...


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: pát 28. bře 2014 16:33:18 
Offline
čtenář

Registrován: pát 28. bře 2014 04:45:39
Příspěvky: 7
Heleď, nemůžu hodnodit z hlediska všech možných přestupků.. zatím za mě zaplatili 4x špatný parkování a jednou při překročení rychlosti mimo obec o 80km/h vyvolali zastavení řízení.. tak nevím.. i kdyby to bylo vše, co uměj, tak mi to za ty prachy docela i stačí :D

Samozřejmě, že AR bude na pokuty za rychlost lepší, ale z mýho pohledu tohle taky není uplně bezcenná služba :-)

_________________
Raketoplán 1 : Volvo 850 Estate, D5252T, 2,5L, '96, černá, kráska v kůži.. 136kw by DIESELPOWER CHIP/Bosch SuperSprint 764/KAT OFF,EGR OFF/


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: pát 28. bře 2014 17:48:14 
Offline
člen

Registrován: pon 26. lis 2012 14:55:26
Příspěvky: 405
Citace:
Mám teda ještě pojištění "proti pokutám" jako takovou poslední linii obrany.. a kupodivu to opravdu funguje, ač jsem se bál, že to bude podvod.

Pojištění proti pokutám? To je ta banda rádoby odborníků, kteří hrají všechno na prekluzi?

BTW, nechceš mi samozřejmě se zakrytými nacionále zaslat pár nějakých řešení? Čistě z akademického hlediska... :cool
Samozřejmě pokud je máš k dispozici a není to jejich know how.

Citace:
skutečně to funguje??? u mě to zatím vedlo pouze k pozasmání a zvednutí obočí...

Pár takových korespondencí jsem viděl a opravdu úsměvné :clap


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: pát 28. bře 2014 20:11:54 
Offline
čtenář

Registrován: pát 28. bře 2014 04:45:39
Příspěvky: 7
Rád ti pošlu co mám (rozhodnutí o zastavení řízení) - mám to u rodičů, tak až tam pojedu, postnu to sem.. nevím, jak přesně to dělají, nebo nedělají, ani neříkám že to jsou nějací odborníci - můžu si zkusit dokumentaci vyžádat.. co vím od známé na odboru dopravy, tak to často dělají tak, že úředníky prostě uparagrafují nesmyslama.. a ten pak nemá chuť to všechno číst a reagovat, tak to kolikrát hodí pod stůl a nastane ona zmiňovaná prekluze..

Nicméně to rozhodnutí o zastavení řízení mi přišlo cca po 10 a půl měsíci, takže tenhle konkrétní případ asi "nevyřešili" promlčením..

Nechci je tu nějak vyzdvihovat, zákony a paragrafy jdou úplně mimo můj obor.. nicméně pro mě jako zákazníka je důležitý, že jsem si zaplatil za službu a ta (zatím, ťuk, ťuk) funguje :yes

To, jestli to je banda ignorantů, neználků, nebo že pro dosažení svých cílů klečí před satanským oltářem a provádějí zakázané rituály atp. je mi upřímně fuk dokud to bude fungovat.

..ale AR si stejně koupim, jen ještě nevím jakej :-)

_________________
Raketoplán 1 : Volvo 850 Estate, D5252T, 2,5L, '96, černá, kráska v kůži.. 136kw by DIESELPOWER CHIP/Bosch SuperSprint 764/KAT OFF,EGR OFF/


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: pát 28. bře 2014 20:57:50 
Offline
guru
Uživatelský avatar

Registrován: stř 06. dub 2011 00:00:00
Příspěvky: 8877
Bydliště: Zlínský kraj
SGC píše:
To, jestli to je banda ignorantů, neználků, nebo že pro dosažení svých cílů klečí před satanským oltářem a provádějí zakázané rituály atp. je mi upřímně fuk dokud to bude fungovat.

přesně tak...

_________________
:star PROTECTOR II 950Mcz AL PRIORITY :star
*** Genevo One S ***

TrueCam A6


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: pát 28. bře 2014 21:30:56 
Offline
štamgast

Registrován: úte 24. říj 2006 00:00:00
Příspěvky: 2496
SGC píše:
.a jednou při překročení rychlosti mimo obec o 80km/h vyvolali zastavení řízení..

Na tohle stačí 10 min psaní na PC a jedna zpráva via DS nebo jeden doporučený dopis. btw. A nejde o zastavení, ale odložení věci.
A parkování? Před SPRDEL stejné řešení, po zavedení SPRDELe je to o něco náročnější na komunikaci a to je vše. Za tohle platit nějaké lopatě, která své know-how stejně ukradla na netu a v případě složitějších věcí to stejně pustí k vodě a raději zaplatí náhradu ??


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: sob 29. bře 2014 00:52:29 
Offline
člen

Registrován: pon 26. lis 2012 14:55:26
Příspěvky: 405
Citace:
To, jestli to je banda ignorantů, neználků, nebo že pro dosažení svých cílů klečí před satanským oltářem a provádějí zakázané rituály atp. je mi upřímně fuk dokud to bude fungovat.


Tak samozřejmě o tom žádná. Pokud to funguje, není co řešit.
Já osobně také neumím chodit v paragrafech a proto takové záležitosti předávám mému dvornímu zástupci.


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 33 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 28 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
POWERED_BY
Český překlad – phpBB.cz