| Antiradary-Forum.NET https://www.antiradary-forum.net/ |
|
| Narození potomka https://www.antiradary-forum.net/viewtopic.php?f=17&t=1073 |
Stránka 1 z 1 |
| Autor: | Josef [ úte 19. čer 2007 22:17:00 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Gratuluji at roste a máte z něj samé radosti |
|
| Autor: | Robert [ stř 20. čer 2007 13:41:00 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Gratuluju, rozenej závodník |
|
| Autor: | Sokolda [ čtv 21. čer 2007 07:05:00 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Taky moc Gratuluji, hlavně zdraví a sílu, já to mám za sebou před 2měsícema |
|
| Autor: | mikicz [ čtv 21. čer 2007 20:03:00 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Gratulace a hlavně pevné nervy... Nažtěstí mám skřítky ž větší... Btw Michala mám taky |
|
| Autor: | Giro [ čtv 21. čer 2007 20:30:00 ] |
| Předmět příspěvku: | Gratuluji |
nejkrásnější věc v životě, mne to podruhé čeká kolem 9.8.. Rodit budeme ve Zlíně Přeji malému pevné zdraví a rodičům co nejmíň probdělých nocí.
|
|
| Autor: | Zibby [ pát 22. čer 2007 14:44:00 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Gratulace ! My ž taky máme dvě zlobidla |
|
| Autor: | pepek [ pát 22. čer 2007 21:55:00 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Gratuluji. Až dobře roste. btw. Má? ?ikovnýho souseda |
|
| Stránka 1 z 1 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ] |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group https://www.phpbb.com/ |
|