Právě je pát 29. bře 2024 01:50:20

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 81 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 24. čer 2011 12:48:00 
Offline
člen
Uživatelský avatar

Registrován: ned 10. pro 2006 01:00:00
Příspěvky: 681
Bydliště: Praha
Jsem prekvapen, jak intenzivni reakce zpusobil muj prispevek na tema polarizace. Zajimavejsi je to o to vic, ze pokud nenavrhujete radary ci detektory, tak vas skutecny smer polarizace nemusi vubec zajimat. Z hlediska uzivatelskeho je dulezita jen poloha detektoru.

Nicmene, konzultoval jsem provedeni anteny z dalsimi z oboru a ti zatim potvrdili me predchozi vyjadreni (horizontalni poloha detektoru - prijem vertikalne polarizovane vlny).

_________________
Kombinované Ochranné Zařízení KOZA


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned 10. črc 2011 10:08:00 
Offline
moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: stř 25. říj 2006 00:00:00
Příspěvky: 2191
Bydliště: Praha
Tak jsem to tady celé pročetl a osobní invektivy smazal.

Piště tedy prosím zkušenosti, ostatní příspěvky nesouvisející s tématem Stinger budou smazány.

_________________
V1 + Genevo Max


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 01. srp 2011 08:02:00 
Offline
moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: stř 25. říj 2006 00:00:00
Příspěvky: 2191
Bydliště: Praha
Bylo by zajímavé udělat jako v minulosti objektivní porovnání detektorů na nějakém stacionárním radaru.

Co se týká finanční stránky, přece jenom ta technologie začíná lézt do peněz a už STi stál ranec Stinger ale řádně přitlačil na pilu. Jsem zvědav, jak se Stinger osvědčí v praxi, nicméně po počátečním nárazu uživatelů-hračiček Stinger a STi nebude asi nejkupovanější detektor. Podle lidí z mého okolí je i 16 tisíc celkem dost peněz a to nejsou žádní chudáci.

_________________
V1 + Genevo Max


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 05. srp 2011 06:51:00 
Offline
člen
Uživatelský avatar

Registrován: pát 12. lis 2010 01:00:00
Příspěvky: 816
Bydliště: Praha
ragamix píše:
DSI vs Ramer na vjazde do Martina>



pěkný, ale určitě tomu hodně pomohla ta plechová cedule co před ní stojej. Od tý se to muselo hezky odrážet.

_________________
ALP 4
GENEVO PRO 45st


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 05. srp 2011 15:49:00 
Offline
moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: stř 25. říj 2006 00:00:00
Příspěvky: 2191
Bydliště: Praha
Antiradary BEL píše:
Stinger Card stojí prakticky stejně jako STi-R - 34.800 vs. 33.895 Kč (doporučené koncové ceny) - a přitom má navíc GPS modul s databázi stacionárních měřičů rychlosti, možnost připojení Stinger Laseru (laserový detektor a rušička v jednom) a FW modifikovatelný a aktualizovatelný přes Internet!


Měl jsem namysli cenou ten Stinger DSI. Moc nevěřím, že by si lidi začali hromadně kupovat detektor za 50 tisíc, poptávat to asi budou často, je to pěkná hračka.

Druhá věc je, že to tady bude prodávat kde kdo a výhradní zastoupení tomu nepomůže. Nebo to co prodáváš ty je model s exklusivní úpravou?

Pokud vím samotný Stinger Card stojí v Anglii cca 530 Liber s analyzerem 1100 Liber.

_________________
V1 + Genevo Max


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 05. srp 2011 23:21:00 
Offline
moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: stř 25. říj 2006 00:00:00
Příspěvky: 2191
Bydliště: Praha
Podle mě ideální by byl detektor za 10 tisíc pro běžného uživatele. Nepotřebují nějaké speciální funkce, prostě jen upozornění na radar a úsekové měření a tečka, víc to studovat nemusí. Samozřejmě pro testera a hračičku to je něco jiného. Pokud mi ted někdo bude tvrdit, že se prodává DSI jako iPad, tak tomu moc nevěřím. Stejně jako v případě STi se rychle trh saturoval.

Pokud jsem viděl, prodává Stinger několik prodejců, v UK jsem se díval na cenu zde http://www.stinger.com/index.php?lang=en&sec=card&pg=cardprijzen

V čem spočívá úprava pro ČR?

_________________
V1 + Genevo Max


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob 06. srp 2011 07:57:00 
Offline
moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: stř 25. říj 2006 00:00:00
Příspěvky: 2191
Bydliště: Praha
Tak po těch letech, co se věnuju detektorům, si snad nemyslíš, že jsem čekal takovou odpověď?

Měl jsem namysli, že to spočívá přehráním FW, který lze přehrát pomocí PC a nebo je to pouze možné u výrobce a nelze to nikterak obejít?

_________________
V1 + Genevo Max


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob 06. srp 2011 08:25:00 
Offline
moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: stř 25. říj 2006 00:00:00
Příspěvky: 2191
Bydliště: Praha
Tak jsem zvědav, co ukáže budoucnost. Takže ti prodejci v ČR, co to prodávají nakupují všichni ze Slovenska, nebo to je zase nějaká levá na uživatele?

_________________
V1 + Genevo Max


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob 06. srp 2011 11:23:00 
Offline
moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: stř 25. říj 2006 00:00:00
Příspěvky: 2191
Bydliště: Praha
Tak jsem to nemyslel. Stinger lze koupit u více prodejcu v ČR, tedy jsou to tvoji dealeři?

Ptám se z jednoduchého důvodu, zase se najdou prodejci, kteří budou prodávat UK verze a bude v tom maglajz, protože prakticky nikdo (možná záměrně) neuvádí technickou specifikaci těchto zařízení.

_________________
V1 + Genevo Max


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 08. srp 2011 21:09:00 
A co krajiny, které používají stejné frekvence jako ČR + SR? :?


Nahoru
  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 09. srp 2011 20:19:00 
Antiradary BEL píše:
Tam bude samozřejmě Stinger Card a Stinger DSI Computer ve verzi CZ/SK fungovat také!"

Já to ale myslel s ohledem na šedivý dovoz ;-)


Naposledy upravil řidič BOB dne úte 09. srp 2011 20:27:00, celkově upraveno 1

Nahoru
  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned 30. říj 2011 22:32:00 
Offline
moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: stř 25. říj 2006 00:00:00
Příspěvky: 2191
Bydliště: Praha
Pokud zde budou rozumné testy, nic proti tomu, v okamžiku osobních výpadů zasáhnu.

_________________
V1 + Genevo Max


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 31. říj 2011 10:21:00 
Offline
moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: stř 25. říj 2006 00:00:00
Příspěvky: 6232
Bydliště: Praha
AntiRadary.cz píše:
.....
Také slavné "J out" aneb odpojení GPS antény v tunelu a vypnutí zvukové signalizace poplachu se nakonec vyřešilo a problém nebyl na straně Stingeru, ale v nesprávném umístění GPS antény poblíž palubní kamery čínské výroby, která jej rušila vlastním elektromagnetickým polem. Mimochodem, x2005 o to ví a také to jako první zjistil, takže trochu nechápu, proč to také neuvedl ve svých postech.


Protože se odmítám účastnit diskuze, která se místo odborně technické zvrhla v osobní napadání a vulgarity. "J Out" nastane, pokud při probíhajícím radarovém poplachu ztratí GPS platný signál. To se může stát v tunelu nebo při jiném rušení (např. kamera HD720 má velkou tendenci rušit GPSky). Po ztrátě signálu zahraje Card tón a poplach umlčí dočasně nebo i trvale. Po dobu mojeho testování žádný nový firmware nevyšel a teď už nemám na čem testovat. Samozřejmě mohlo se jednat i o závadu jednoho kusu, ale žádný další jsem už k testování nedostal, takže nemůžu udělat poskytnout další zkušenosti z praxe.

_________________
Podporuji férový elektronický boj!


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: čtv 29. bře 2012 18:32:53 
Tak se mi to rukou dostaly nějaké fotky montáže toho legálního přístroje - konkrétně Stinger Card + rušička. Jenom by mne zajímalo, proč pan Ing. Csc. prodává na vozy, kam montuje Stingera, jako rušičku ALG9, když vedle plodí tolik oslavných vět na Stinger laser :think Že by ten pán opravdu nevěřil tomu, co píše?? :hmm
K prasečí montáži se raději ani nebudu vyjadřovat.

IMHO některé věci nemusíme úplně ukazovat veřejně, i když jsou prasácky udělaný. snl


Přílohy:
IMG-20120328-WA0005.jpg
IMG-20120328-WA0005.jpg [ 65.88 KiB | Zobrazeno 13359 krát ]
IMG-20120328-WA0003.jpg
IMG-20120328-WA0003.jpg [ 74.85 KiB | Zobrazeno 13359 krát ]
IMG-20120328-WA0002.jpg
IMG-20120328-WA0002.jpg [ 95.44 KiB | Zobrazeno 13359 krát ]
Nahoru
  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: čtv 29. bře 2012 19:34:03 
Offline
guru
Uživatelský avatar

Registrován: stř 06. dub 2011 00:00:00
Příspěvky: 8877
Bydliště: Zlínský kraj
vypínání na stropu je fakt nenápadné.....příslušník vůbec nevidí jak se natahuje řidič :tmi
já měl zato že k té legální jedničce na trhu chce každý i orginální stinger rušičku :rofl

_________________
:star PROTECTOR II 950Mcz AL PRIORITY :star
*** Genevo One S ***

TrueCam A6


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 81 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
POWERED_BY
Český překlad – phpBB.cz