Právě je čtv 28. bře 2024 14:06:10

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 36 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned 13. lis 2011 11:39:00 
Offline
moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: stř 25. říj 2006 00:00:00
Příspěvky: 2191
Bydliště: Praha
Obecně jsou prodejci, kteří mi přímo nabízejí testování různé techniky (tedy nemyslím jenom detektorů ale i optiky apod.) a jsou prodejci, kteří mi vynadají, že si dovolím něco o prodávaném výrobku napsat. Rozdílný způsob a rozdílný úspěch na trhu je pak evidentní a pár příkladů z praxe znám. Dokonce si jeden prodjece udělal černou knihu lidí, kteří něco kritizovali a ti pak nemohou u tohoto prodejce nic objednat, nevěříte? Kdepak naprostá skutečnost.

_________________
V1 + Genevo Max


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned 13. lis 2011 16:18:00 
Josef píše:
Obecně jsou prodejci, kteří mi přímo nabízejí testování různé techniky (tedy nemyslím jenom detektorů ale i optiky apod.) a jsou prodejci, kteří mi vynadají, že si dovolím něco o prodávaném výrobku napsat. Rozdílný způsob a rozdílný úspěch na trhu je pak evidentní a pár příkladů z praxe znám. Dokonce si jeden prodjece udělal černou knihu lidí, kteří něco kritizovali a ti pak nemohou u tohoto prodejce nic objednat, nevěříte? Kdepak naprostá skutečnost.


jedna o nekoho z fora? Nebo si to pouzil jako priklad?


Nahoru
  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned 13. lis 2011 21:04:00 
Offline
moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: stř 25. říj 2006 00:00:00
Příspěvky: 2191
Bydliště: Praha
Co se týká černé knihy je to konkrétní příklad a nejedná se o nikoho z fora. Co se týká ostatních věcí, ano dostal jsem i "vynadáno" že údajně nemám rád jeden typ detektoru :)
Já nestraním žádné věci, která funguje. Pokud jsem požádán o test, tak jej udělám tak, aby byl komparativní s ostatními výrobky a nemám důvod v tomhle podvádět. Většina výrobků, které prodávali místní výrobci fungovala velmi slušně (včetně V1) a byl jsem spíše nespokojen s omezenou funkcionalitou z hlediska úsekových měření. To je teď na několika zařízeních vyřešeno, takže jsem spokojen.

_________________
V1 + Genevo Max


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned 13. lis 2011 21:50:00 
to jsou veci... No asi to nebudeme rozvadet, ale u proverenych znacek se Ti to jiste nestalo, ze? :D


Nahoru
  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned 13. lis 2011 23:50:00 
Offline
moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: stř 25. říj 2006 00:00:00
Příspěvky: 2191
Bydliště: Praha
Klidně Stinger DSI rád otestuju, nemám s tím problém, stačí říct kdy a kde. Ohledně schválení zařízení jako detektor policejních radarů se bavit nemusíme, všichni zainteresovaní přece víme o co jde.

_________________
V1 + Genevo Max


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 14. lis 2011 14:40:00 
Offline
guru
Uživatelský avatar

Registrován: stř 06. dub 2011 00:00:00
Příspěvky: 8877
Bydliště: Zlínský kraj
v CZ klidně homologaci jako detektor dostat můžeš...

_________________
:star PROTECTOR II 950Mcz AL PRIORITY :star
*** Genevo One S ***

TrueCam A6


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 36 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
POWERED_BY
Český překlad – phpBB.cz