Právě je čtv 28. bře 2024 19:27:57

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 90 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 16. čer 2008 07:53:00 
Ice: pokud počítá? ovšem s tím, že první poplach pasivního detektoru = první měření :?


Nahoru
  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 16. čer 2008 08:16:00 
Offline
moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: stř 25. říj 2006 00:00:00
Příspěvky: 2191
Bydliště: Praha
Olympus má ProLaser III, LTI má myslím Micro DigiCam, co? je o dost horší kamera.

_________________
V1 + Genevo Max


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 16. čer 2008 08:21:00 
Josef: přesně tak ;)
Snad se hoži neinspirují v podobné montáži: http://www.motortrend.com/features/mobile_electronics/112_0402_2004_radar_detectors/photo_05.html


Nahoru
  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 16. čer 2008 10:48:00 
Offline
člen
Uživatelský avatar

Registrován: sob 28. črc 2007 00:00:00
Příspěvky: 759
vasman píše:
Tak dneska jsem s mojí V1 byl laserem měřen v Bordovicích u Frenžtátu p.Radh., byli to státní. Vzdálenost asi 180 m, jel jsem asi 60 km/h. V1 mi hlásila 3 měření, ale při těch dalších dvou jsem jel podstatně míň. U laseru stáli 3 ?ažci, nevím jestli jenom posílali fotky nebo jsem jel pro ně moc pomalu..


Amatersky televizni zaznam o tomto mereni lze nalezt zde: http://www.nova.cz/tvarchiv/?238d=15.06.2008&238m=d&238p=TNOVINY&238v=139096

Oproti nedavnemu mereni v NJ bez zaznamu maji nyni uz i zaznam.

_________________
50/90/130, vic ani kdyby trakare padaly!


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 16. čer 2008 11:31:00 
...krásné místo! Je vidět, že i někteří orgáni přemýžlejí hlavou :D


Nahoru
  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 16. čer 2008 11:35:00 
Offline
člen

Registrován: pát 02. bře 2007 01:00:00
Příspěvky: 305
řidič BOB píše:
...krásné místo! Je vidět, že i někteří orgáni přemýžlejí hlavou :D


Ty motorkáře nechápu , ví že jel rychle , vidí policajta a ani neujede ani se neotočí , přitom měl kde . To je pokuta za blbost , ne za rychlost .


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 16. čer 2008 11:54:00 
pavelostr píše:
řidič BOB píše:
...krásné místo! Je vidět, že i někteří orgáni přemýžlejí hlavou :D


Ty motorkáře nechápu , ví že jel rychle , vidí policajta a ani neujede ani se neotočí , přitom měl kde . To je pokuta za blbost , ne za rychlost .


Neví?, co zatím bylo...třeba tady na mělnicku používaj zátaras a slyšel jsem od kámože motorkáře, že se s nima (pokud ujíždí 1. hlídce) moc neserou!


Nahoru
  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 16. čer 2008 12:12:00 
Offline
člen

Registrován: pát 02. bře 2007 01:00:00
Příspěvky: 305
řidič BOB píše:
pavelostr píše:
řidič BOB píše:
...krásné místo! Je vidět, že i někteří orgáni přemýžlejí hlavou :D


Ty motorkáře nechápu , ví že jel rychle , vidí policajta a ani neujede ani se neotočí , přitom měl kde . To je pokuta za blbost , ne za rychlost .


Neví?, co zatím bylo...třeba tady na mělnicku používaj zátaras a slyšel jsem od kámože motorkáře, že se s nima (pokud ujíždí 1. hlídce) moc neserou!


Dobře , ale otočit se mohl , ž jsem viděl otáčející se auta (po spatření hlídky)


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 16. čer 2008 12:41:00 
Offline
člen

Registrován: pát 02. bře 2007 01:00:00
Příspěvky: 305
Motorka má několik zásadních výhod proti autu . Zrychlení , rychlost , rz jen vzadu , přilba , operativnost . Je jasné , že nahánět se hodiny a čekat až do mně narazí oni nebo já do něčeho je blbost , ale jsou způsoby jak se vyhnout postihu .


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 16. čer 2008 14:01:00 
pavelostr píše:
Motorka má několik zásadních výhod proti autu . Zrychlení , rychlost , rz jen vzadu , přilba , operativnost . Je jasné , že nahánět se hodiny a čekat až do mně narazí oni nebo já do něčeho je blbost , ale jsou způsoby jak se vyhnout postihu .


Ale když o pár set metrů dál vyjede? ze zatáčky a tam má? zátaras, tak má? co dělat, abys to vůbec ubrzdil ;)


Nahoru
  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 16. čer 2008 14:16:00 
Offline
člen

Registrován: pát 02. bře 2007 01:00:00
Příspěvky: 305
řidič BOB píše:
pavelostr píše:
Motorka má několik zásadních výhod proti autu . Zrychlení , rychlost , rz jen vzadu , přilba , operativnost . Je jasné , že nahánět se hodiny a čekat až do mně narazí oni nebo já do něčeho je blbost , ale jsou způsoby jak se vyhnout postihu .


Ale když o pár set metrů dál vyjede? ze zatáčky a tam má? zátaras, tak má? co dělat, abys to vůbec ubrzdil ;)


Jasně , já bych volil obrat , nedávno jsem viděl i auta jak se otáčejí (ne na zrovna vhodném místě) po spatření policejní hlídky (a projetí kolem radaru) . Místa tam měl habaděj . Po otočení zajet na první lesní cestu , sesednout z motorky , a kdo ji řídil ?


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 16. čer 2008 14:25:00 
Offline
člen

Registrován: pát 02. bře 2007 01:00:00
Příspěvky: 305
Ice píše:
obrat je rozumější si myslím ale otázka je pak když je to auto a mají RZ.


Pokud je to Ramer tak mají rz jen zezadu . To byl jeden konkrétní případ , úplně jinde , jen chci říct , že je lepší se kontaktu s orgánem vyhnout a to platí při jakémkoli měření .


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 16. čer 2008 14:56:00 
Offline
člen
Uživatelský avatar

Registrován: sob 28. črc 2007 00:00:00
Příspěvky: 759
Na tom miste udelali asi pred 2ma lety novy asfalt, pred tim tam byl celkem tankodrom a od te doby tam meri celkem casto. Jedna se o autobusovou zastavu u restaurace "u ruze" v Bordovicich. 8)

Presne v tom miste merili kdysi ramerem, jel jsem tam na motorce, podtocena 6tka, cca 70-80 a vsiml jsem si jich uz pozde. No jel jsem dal a v dali uz vidim uprostred cesty policajta jak na me ceka tak jsem to otocil, poslusne projel zpatky kolem radaru a jel se projet jinam. Samozrejme nic z toho nebylo, moji fotku meli zepredu a i kdyz jsem zpatky obsluha radaru si spz musela vsimnout.

Misto to je zkopce a jedina moznost je fakt to otocit anebo nezastavovat. Tady na dalnem vychode se k nam nedostaly a verim ze ani nedostanou metody z melnicka. 8)

:off:
Timto zdravim Fidu, ktery mel v reportazi asi vterinovy rozhovor ve kterem stihnul rict ze nerika ze jezdi uplne predpisove.
:off:

_________________
50/90/130, vic ani kdyby trakare padaly!


Naposledy upravil mr_nitroz dne pon 16. čer 2008 17:29:00, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 16. čer 2008 15:02:00 
Offline
nováček

Registrován: pát 08. čer 2007 00:00:00
Příspěvky: 88
Bydliště: Ostrava
Ukázali ty co zastavili. Ti co byli bez, nebo s nečitelnou RZ to zřejmě řežili jinak...

_________________
podpis smazán adminem


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 16. čer 2008 15:34:00 
Offline
nováček

Registrován: pát 08. čer 2007 00:00:00
Příspěvky: 88
Bydliště: Ostrava
Na sportovní motorce jsem jezdil asi 12 let, takže několik podobných situací jsem zažil. Důležitý byl moment překvapení, ne jen otočit plynovou rukojetí.
Třeba si teď někdo z motorkářů koupí ležtěnku. Z bývalé kolegiality jim dám slevu. :D I když si myslím,že na motorku je to fakt zbytečnost.

_________________
podpis smazán adminem


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 90 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
POWERED_BY
Český překlad – phpBB.cz