Právě je čtv 28. bře 2024 19:40:14

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 38 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3  Další
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: sob 22. lis 2008 20:03:00 
Offline
člen
Uživatelský avatar

Registrován: pon 25. čer 2007 00:00:00
Příspěvky: 443
Bydliště: KV
Dnes jsem dostal jeden zajímavý SPAM. Psal a odeslal jej Lubo?. Není to ten "ná?" Lubo?? Ten můj je taky ze Zlínského kraje a taky mu ještě nedožlo, že V1R ž není hitem sezóny... A navíc začal vyrábět "nový detektor" Condor - tedy V1R s home-made ovládacím panelem...

Vzhledem k tomu, že nemám rád SPAM a nejsem Lubožův obchodní kamarád, tak se o ten nevyžádaný email s vámi podělím.

Lubo? píše:
Vášení obchodní přátelé,

již třetím rokem se zabývám přestavbou přenosných antiradarů Valentine One na pevnou sadu V1 a tudí? se řadím mezi první, kteří se přestavbami zabývají. Tímto si Vás dovoluji oslovit a nabídnout Vám své služby ve formě hotového produktu nebo přestavbou přenosných sad na pevné sady.

Nabízím Vám, alespoň podle mne dobře technicky zvládnutou přestavbu antiradaru V1, která je dořežena do posledního detailu. Do speciálně, na míru vyrobené krabičky, je vložená upravená elektronika antiradaru. Krabička je vyrobena na vstřikolisech a na výrobu byl použitý mechanicky a teplotně odolný ABS materiál, který se používá v automobilovém průmyslu. V tom jsem jediný ze všech přestavovatelů, který Vám může nabídnout 100% originální krabičku. Vše je zalepeno a utěsněno tak, že samotná hlavní jednotka dosahuje dle norem hodnoty IP 65, co? je odolnost proti tryskající vodě, ale hlavně odolností proti posypovým solím a chemickým prostředkům používaných v autoumyvárnách. Vše je odzkouženo provozem na cca. 300ks. pevných sad s téměř nulovou poruchovostí.

Dále Vám jako prvním nabízím zcela nový pevný antiradar. Jedná se o produkt postavený na osvědčené kvalitní základně. Vyznačuje se velmi malou ovládací a signalizační jednotkou o rozměrech pouze 15,4 mm V x 44,3 mm ? x 44,3 mm D. Ovládací jednotka je nejmenší, kdy byla vyrobena a tím je lehce a diskrétně umístitelná ve vozidle. Antiradar se vyznačuje jednoduchou obsluhou, zapojením a žádným nastavováním. Vše je přednastaveno z výroby pro použití v ČR a SR. Parametry jsou 34 a 34,3 GHz a laser ON.

Aby jste byli v obraze, tak Vám v příloze zasílám fotky přestavby V1, samotné krabičky na V1 a nového produktu. V případě dalšího zájmu mne můžete kontaktovat na ...

S pozdravem Bxxxxx.




Získané kontaktní informace jsem prohnal Googlem. Moc toho nenažel. Tak jsem nahodil přísnější výraz tváře a ... Strýčkovi Googlovi se orosilo čelo a vydal mi Lubožovu pravou identitu. :lol:


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob 22. lis 2008 22:44:00 
..doufám, že jsi se obrátil na příslužný úřad s tím, že jsi obdržel nevyžádaný email :D
Já v minulosti obdržel podobný email od jedné společnosti, která se jinak zabývá dovozem aut z JůEsEj a na příslužný úřad to, jako správný občan, oznámil... Ve vyrozumění jsem se pak dočetl, že pokuta byla uložena :lol:


Nahoru
  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned 23. lis 2008 00:45:00 
Offline
štamgast

Registrován: úte 24. říj 2006 00:00:00
Příspěvky: 2496
to emc: Místo posledního x ve jménu je K - souhlasí, viď.


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned 23. lis 2008 01:02:00 
Offline
člen
Uživatelský avatar

Registrován: pon 25. čer 2007 00:00:00
Příspěvky: 443
Bydliště: KV
pepek,
ano. Další indicie: 6172O925


Naposledy upravil emc dne sob 29. lis 2008 21:46:00, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned 23. lis 2008 11:24:00 
Offline
štamgast

Registrován: úte 24. říj 2006 00:00:00
Příspěvky: 2496
Od začátku tvrdím, že to je podnikající automechanik z jedné pr..le ve valažských kotárech. Kdysi zkoužel i závodění v jednom produktu koncernu.
btw. Ještě malé doplnění - čežtina mu moc nejde a je vidět, že se jí moc na průmyslovce neučil (předposlední věta jeho nabídkového letáku)


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned 23. lis 2008 11:41:00 
Jsem zvedavej co nam k tomu napise Lubos? Zase bych ho tipoval na velke cervene pismo ve kterem bude spousta gramatickych chyb... :D :D

Ps: Takze z flojda se vyklubal automechanik a jeste k tomu zavodivej... No jsem zvedavej co jeste vyplave na povrch...


Nahoru
  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned 23. lis 2008 13:21:00 
Offline
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: pon 30. říj 2006 01:00:00
Příspěvky: 5050
Bydliště: Praha
pepek píše:
btw. Ještě malé doplnění - čežtina mu moc nejde a je vidět, že se jí moc na průmyslovce neučil (předposlední věta jeho nabídkového letáku)


Těch hrubek je tam více. Zaujmou více ne? vlastní sdělení


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned 23. lis 2008 13:22:00 
Offline
štamgast

Registrován: úte 24. říj 2006 00:00:00
Příspěvky: 2496
Já pořád tvrdím, že to je L.B. z F. ve valažkých kotárech, v mládí jezdil sprint, průmyslovák, nic moc podnikatel v oblasti servisu a služeb v automobilové oblasti atd.


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob 29. lis 2008 15:56:00 
Offline
štamgast

Registrován: úte 24. říj 2006 00:00:00
Příspěvky: 2496
Tohle ž tu proběhlo dříve. Mohu doplnit i jeho fotku např. ze střední školy?
btw. Lubožku, jak se má Radka? 8)


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob 29. lis 2008 16:18:00 
ja myslim, ze foto by nebylo od veci... :D :D


Nahoru
  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob 29. lis 2008 19:38:00 
Offline
štamgast

Registrován: úte 24. říj 2006 00:00:00
Příspěvky: 2496
ABel umí hledat. ?ikula ;)
btw: Lubožku, a co chlast? Ještě ho má? pořád hodně moc rád a neumí? to?

Naposledy upravil pepek dne so listopad 29, 2008 6:46 pm, celkově upraveno 1 krát.


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob 29. lis 2008 19:42:00 
a kterej to je? :D Nikde jsem nevidel tricko s V1... :D


Nahoru
  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob 29. lis 2008 20:16:00 
Offline
čekatel

Registrován: stř 16. dub 2008 00:00:00
Příspěvky: 109
Já zas hledal bílou kožili.. :?


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob 29. lis 2008 20:18:00 
Offline
štamgast

Registrován: úte 24. říj 2006 00:00:00
Příspěvky: 2496
Protáhlý ksicht začínajícího alkoholika to jistí


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob 29. lis 2008 20:50:00 


Ja tipuji spodni rada 3 nebo 4 zprava? To jsou poradny lemplove, ale urcite jsem se netrefil... :|x


Nahoru
  
Odpovědět s citací  
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 38 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
POWERED_BY
Český překlad – phpBB.cz