Právě je čtv 28. bře 2024 11:04:13

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 13 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Řešení pokut - má někdo?
PříspěvekNapsal: úte 22. dub 2014 18:15:49 
Offline
nováček

Registrován: sob 21. led 2012 20:21:32
Příspěvky: 46
Využívá někdo služeb firem, které řeší přestupky a garantují, že vás vysekají takřka ze všeho? Jak řeší rychlosti a parkování, které dnes padá na provozovatele?


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Řešení pokut - má někdo?
PříspěvekNapsal: stř 23. dub 2014 09:44:44 
Offline
štamgast

Registrován: úte 24. říj 2006 00:00:00
Příspěvky: 2496
Přeber si to jak chceš, ale od dementa Kocourka a jeho přicmrndávačů včetně ruské matrace bych si nenechal ani vyčistit boty. To je lepší ty peníze, za které se staneš členem svépomocného družstva, investovat třeba do kamerky. A ta deklarovaná garance je co? Slibem neurazíš


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Řešení pokut - má někdo?
PříspěvekNapsal: stř 23. dub 2014 11:23:13 
Offline
štamgast
Uživatelský avatar

Registrován: pát 16. úno 2007 01:00:00
Příspěvky: 1598
Bydliště: Bezdomovec
Slib zavazuje :)

_________________
Vše, co píšu, jsou výmysly, které se nezakládají na pravdě.

Protected by Protector 950M CZ + AL Priority

F*CK THE STRICT LIABILITY


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Řešení pokut - má někdo?
PříspěvekNapsal: stř 23. dub 2014 13:18:30 
Offline
štamgast

Registrován: úte 24. říj 2006 00:00:00
Příspěvky: 2496
Stanovy toho družstva jsou formulovány tak, že zde NOZ a z něj odvozený slib neaplikuješ tak snadno. Ovce se ale chytí, zaplatí a čekají, že jim tenhle "zkušený" zmocněnec (nemající ani odpovídající právní vzdělání) nějak pomůže.
Druhý blb v téhle oblasti skrývající se pod hlavičkou o.s. je ještě hloupější klon tohoto prvního.


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Řešení pokut - má někdo?
PříspěvekNapsal: stř 23. dub 2014 14:29:57 
Offline
člen

Registrován: pon 26. lis 2012 14:55:26
Příspěvky: 405
Možná to bude znít neuvěřitelně, ale s pepkem naprosto souhlasím. :hand

Jinak napiš uživateli SGC, ten těchto služeb využívá přímo od zmiňovaného "občanskéhosdružení.cz" a má dokonce i nějaké ty zkušenosti jak celý proces "funguje".


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Řešení pokut - má někdo?
PříspěvekNapsal: pon 22. úno 2016 13:50:42 
Offline
člen

Registrován: pát 02. bře 2007 01:00:00
Příspěvky: 305
Co vy na to ? Toto je z jiného disk. fóra .
Pokud dostanu od odboru dopravy výzvu, že mám 12 bodů a nedostavím se abych odevzdal řidičák, tak ho odbor dopravy v registru stejně zablokuje a bude neplatný.Při silniční kontrole to policie zjistí a jdu k soudu, kde dostanu minimálně 25 tisíc pokuty+ dalších 12 měsíců zákaz řízení. Problém může mít i slušný člověk, který se nezdržuje na adrese trvalého pobytu a odbor dopravy mu předvolání skutečně osobně nedoručí. Pro úřady se to považuje po 10 dnech za doručené a blokace řidičáku je taky. Něco se však zachránit dá. Vzorová situace: za 3 dny mám plánovaný odjezd na dovolenou a ve schránce najdu výzvu na odevzdání řidičáku=na odbor dopravy se tedy dostavím a nechám si od úředníka předložit seznam bodovaných přestupků, kde musí být uvedeno kde jsem co spáchal a které oddělení policie přestupek zjistilo. Například bude uvedeno -policie Kolín-rychlost 65 v obci-2 body. A já řeknu, že si nepamatuji, že jsem v Kolíně byl a podám námitku proti těmto bodům.Úředník musí tento přestupek znovu prověřit a od policie Kolin si vyžádat kompletní záznam o přestupku- kdo to změřil, jakým radarem ( číslo radaru), jeho poslední kalibrace a přesnou GPS polohu radaru vdobě měření a přesnou GPS polohu vozidla v momentě měření. Než úředník tyto materiály obdrží, tak to bude trvat zhruba měsíc a po tu dobu je pozastaveno moje odevzdání řidičáku a já můžu klidně odjet na dovolenou. Když se vrátím a půjdu na odbor dopravy, kde mně úředník oznámí, že všechny záznamy o přestupku jsou v pořádku tak ukážu na druhý přestupek třeba 3 body za pásy a úředník musí opět znovu tento přestupek prověřit a já můžu jezdit další měsíc.Takto to můžu postupně udělat u všech přestupků a věřte, že díky špatné práci policie múže být někde zjištěna procesní chyba-například zkomolené jméno, příjmení, špatně uvedená adresa, číslo popisné a pokud to u některého přestupku skutečně takto bude, tak úředník musí body u tohoto přestupku odečíst. Ty GPS polohy radarů a vozidel v době měření jsou taky důležité. Pokud totiž přestupek měří obecní policie, tak platné je pouze to měření, kdy se moje vozidlo nachází minimálně 100 metrů od cedule začátek obce-=musím byt už se svým vozidlem 100 metrů v obci. Pokud tato podmínka není splněna nebo GPS poloha vozidla není uvedena, tak je toto měření také neplatné a body se musí odečíst.U státní policie tato podmínka bohužel není.


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Řešení pokut - má někdo?
PříspěvekNapsal: pon 22. úno 2016 18:03:57 
Offline
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: pon 30. říj 2006 01:00:00
Příspěvky: 5050
Bydliště: Praha
Blbost


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Řešení pokut - má někdo?
PříspěvekNapsal: pon 22. úno 2016 20:45:18 
Offline
člen

Registrován: pát 02. bře 2007 01:00:00
Příspěvky: 305
snail píše:
Blbost

Ten diskutující je o správnosti postupu naprosto přesvědčen , a ještě tím blbne hlavu jiným .


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Řešení pokut - má někdo?
PříspěvekNapsal: pon 22. úno 2016 21:22:46 
Offline
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: pon 30. říj 2006 01:00:00
Příspěvky: 5050
Bydliště: Praha
Reagoval jsem zejména na údaje o 100m za cedulí, povinných gps souřadnicích apod., procesní věci neznám


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Řešení pokut - má někdo?
PříspěvekNapsal: úte 23. úno 2016 00:15:13 
Offline
čekatel

Registrován: úte 14. led 2014 09:02:17
Příspěvky: 124
Bydliště: Praha
Nějak si nedovedu představit, že někdo popře svůj souhlas s přestupkem/bodama. Protože buď přestupek uznám a je hotovo, nebo se ukončí správním řízením. V rozhodnutí o odevzdání ŘP je i poučení o opravných prostředcích. Teď nevím, jestli odpor má odkladný účinek rohodnutí. Něco obdobného platí o odevzdání ORV.


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Řešení pokut - má někdo?
PříspěvekNapsal: úte 23. úno 2016 01:17:39 
Offline
člen
Uživatelský avatar

Registrován: úte 10. dub 2012 20:05:59
Příspěvky: 487
Ten dotyčnej asi jede na slušným matroši.


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Řešení pokut - má někdo?
PříspěvekNapsal: úte 23. úno 2016 13:32:08 
Offline
člen

Registrován: pát 02. bře 2007 01:00:00
Příspěvky: 305
vše je z reálu a konkrétně řešených a vyhraných sporů řidičů z odborů dopravy z posledních měsíců. Vše je opravdu skutečné. Pokud má klient kvalitního právníka, tak to takto opravdu funguje. Proto si "" ........ "" vyprošuji takové napadání o tom co píšu. Pohybuji se mezi ministerstvem dopravy a odbory dopravy a z těchto právě odbory dopravy prohraných sporů se pak navrhují novely zákonů, aby to v budoucnu nebylo tak jednoduché se vyhnout postihu. Jsem v kontaktu s poslaneckým výborem za dopravu a mám možnost v případě potřeby navštívit i ............

No stojí si za svým , jak píše snail , nějak mi nesedí ty GPS souřadnice .


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Řešení pokut - má někdo?
PříspěvekNapsal: úte 23. úno 2016 14:23:04 
Offline
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: pon 30. říj 2006 01:00:00
Příspěvky: 5050
Bydliště: Praha
to, že si někdo stojí za svým neznamená, že má pravdu, zejména, když mu jde o peníze...

když je schopen napsat blbosti o měření 100 metrů za cedulí MP, tak nevidím jediný důvod mu věřit cokoliv jiného.

Mimochodem obecní policie může měřit klidně na dálnici, pokud jí to schválí státní policie a dálnice je v katastru obce


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 13 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 22 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
POWERED_BY
Český překlad – phpBB.cz