Právě je čtv 28. bře 2024 18:14:23

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 41 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Target LaserTrack LT400
PříspěvekNapsal: stř 20. bře 2013 16:08:27 
Offline
guru
Uživatelský avatar

Registrován: stř 06. dub 2011 00:00:00
Příspěvky: 8877
Bydliště: Zlínský kraj
stejnou službu udělá AL při jednodušší montáži jednoho čidla.
Toto je čidlo prodávané v ČR...100x25x15mm

a navíc slim čidla nejsou standart v ČR ;-)
ale to nemá vliv na to co se tu řeší-hlavní je právě čelní plocha a hloubka moc vliv nemá. jestli bude trčet 20 nebo 30mm je jedno-oboje je děs

_________________
:star PROTECTOR II 950Mcz AL PRIORITY :star
*** Genevo One S ***

TrueCam A6


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Target LaserTrack LT400
PříspěvekNapsal: stř 20. bře 2013 16:38:08 
Offline
člen
Uživatelský avatar

Registrován: ned 10. pro 2006 01:00:00
Příspěvky: 681
Bydliště: Praha
VS píše:
stejnou službu udělá AL při jednodušší montáži jednoho čidla.

AL single je ekvivalentni LI dual ?? Ja zasnu, co jsou nekteri pri sve bezmezne obhajobe AL ochotni tvrdit.

VS píše:
Toto je čidlo prodávané v ČR...100x25x15mm
a navíc slim čidla nejsou standart v ČR

Hm, tak proc ma vyfocene cidlo na vysku 34mm, coz odpovida prednimu cidlu?

Zadni ma tebou uvadeny rozmer 100x25x15mm a je uz od pohledu melci.

Obrázek

Podle mych informaci jsou standardne dodavana prave tato melci cidla.

_________________
Kombinované Ochranné Zařízení KOZA


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Target LaserTrack LT400
PříspěvekNapsal: stř 20. bře 2013 17:04:01 
Offline
nováček

Registrován: sob 21. led 2012 19:37:24
Příspěvky: 33
Taky nechápu, proč je jedno čidlo vhodnější, když za skoro stejnou cenu mohu mít dvě podobně výkonná čidla? Rozdíly ve velikosti nejsou až tak velké, co jsem zatím zjistil, tak šířku 10 cm má u LI upevňovací deštička, ale samotné čidlo má jenom 8 cm a výšku jenom 1.5 cm. Do mřížky chladiče se tak dá schovat líp než AL s výškou 2 cm. Trochu mi tam vadí ta čočka, raději bych bral úplně hladkou plochu jak má AL.


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Citlivost ALG9RX vs LI gen.8
PříspěvekNapsal: stř 20. bře 2013 17:21:21 
Zeptejte se msp_x, proč má na svém voze AL, když to LI je levnější, menší a lepší...
msp_x píše:
Pokud muze mit dual LI za cenu AL single, tak to preci nevadi. S LI tak na tom bude pak lepe.


Nahoru
  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Citlivost ALG9RX vs LI gen.8
PříspěvekNapsal: stř 20. bře 2013 17:33:15 
Offline
guru
Uživatelský avatar

Registrován: stř 06. dub 2011 00:00:00
Příspěvky: 8877
Bydliště: Zlínský kraj
Bobe,předběhl si mě-přesně to samé sem chtěl taky napsat...a už sem to psal i dříve-"home test" dělal ale raději sám zvolil AL což o něčem taky svědčí :-)
JetCoper: tobě bych doporučil tu M27- za 5,5 ti ji můžu poslat :-) to pro tebe bude nejlepší a msp-x ti k tomu udělá i testík
msp-x: já viděl výsledky PROFI testu a ten rozdím mezi AL a LI byl v jistých situacích značný... ve prospěch AL

_________________
:star PROTECTOR II 950Mcz AL PRIORITY :star
*** Genevo One S ***

TrueCam A6


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Citlivost ALG9RX vs LI gen.8
PříspěvekNapsal: stř 20. bře 2013 17:52:50 
Offline
člen
Uživatelský avatar

Registrován: ned 10. pro 2006 01:00:00
Příspěvky: 681
Bydliště: Praha
VS píše:
Bobe,předběhl si mě-přesně to samé sem chtěl taky napsat...a už sem to psal i dříve-"home test" dělal ale raději sám zvolil AL což o něčem taky svědčí :-)

Me duvody preference AL pred LI byly tyto:
a) mel jsem AL za lepsi cenu nez LI
b) jelikoz jsem planoval integraci s KOZou, jednoduchy zpusob ovladani/indikace u AL mi vyhovoval vice nez hlasovy vystup LI (snaz se dekoduji stavy)
c) i v testech vysel AL nejlepe, rozdily oproti LI jsou ale pomerne male a tak nebyt bodu a) a b), zvolil bych mozna jinak.


ad PROFI test - tak proc ten test nikdo nezverejni, kdyz je tak uzasny. Jediny "profi" test zde prezentoval Robert od antilaseru a s nim nejsem v rozporu.

_________________
Kombinované Ochranné Zařízení KOZA


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Citlivost ALG9RX vs LI gen.8
PříspěvekNapsal: stř 20. bře 2013 17:58:45 
ono nějaké testy asi nikoho moc nezajímají...mnohem lepší jsou "testy" uživatelů, potažmo zkušenosti...a to ne jenom s užíváním, ale také s možností montáže, propojení s tím nebo tamtím, atd.
Já osobně testy někde v kuchyni nebo na kolejích na wokně, neberu jako relevantní - tím nic proti zálibě, ale praxe bývá jiná než teorie...a to platí skoro o všem kolem nás.


Nahoru
  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Citlivost ALG9RX vs LI gen.8
PříspěvekNapsal: stř 20. bře 2013 18:08:26 
Offline
nováček

Registrován: sob 21. led 2012 19:37:24
Příspěvky: 33
řidič BOB píše:
Zeptejte se msp_x, proč má na svém voze AL, když to LI je levnější, menší a lepší...
To by mě taky zajímalo. A taky jestli by bral raději jedno čidlo AL, když by mohl mít za podobnou cenu dvě čidla LI.

VS píše:
já viděl výsledky PROFI testu a ten rozdím mezi AL a LI byl v jistých situacích značný... ve prospěch AL
Kde je ten PROFI test? Rad bych se na něj podíval.


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Citlivost ALG9RX vs LI gen.8
PříspěvekNapsal: stř 20. bře 2013 18:17:02 
Offline
nováček

Registrován: sob 21. led 2012 19:37:24
Příspěvky: 33
řidič BOB píše:
mnohem lepší jsou "testy" uživatelů, potažmo zkušenosti...a to ne jenom s užíváním, ale také s možností montáže, propojení s tím nebo tamtím, atd.
Jenže tady žádné testy a zkušenosti LI nejsou, tady je jediná modla AL a všechno ostatní se předem zavrhuje. Celkem by mě zajímali reálné zkušenosti s LI a Blinderem, a ne jenom až nekritické doporučování AL. Když budu chtít poradit s nákupem auta, tak mě taky neuspokojí pouhé doporučení - kup si BMW, ale budu zjistit všechna pro a proti u pár favoritů.


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Citlivost ALG9RX vs LI gen.8
PříspěvekNapsal: stř 20. bře 2013 18:29:46 
Offline
člen
Uživatelský avatar

Registrován: ned 10. pro 2006 01:00:00
Příspěvky: 681
Bydliště: Praha
řidič BOB píše:
ono nějaké testy asi nikoho moc nezajímají...mnohem lepší jsou "testy" uživatelů, potažmo zkušenosti...a to ne jenom s užíváním, ale také s možností montáže, propojení s tím nebo tamtím, atd.
Já osobně testy někde v kuchyni nebo na kolejích na wokně, neberu jako relevantní - tím nic proti zálibě, ale praxe bývá jiná než teorie...a to platí skoro o všem kolem nás.


Jiste, tohle vsechno je zajimave, ale objektivni porovnani tak neudelas. Viz prirovnani JetCoptera. Pri koupi auta tez koukas na tech. parametry (rychlost, rozmery, hmotnost, spotreba).


JetCopter píše:
Kde je ten PROFI test? Rad bych se na něj podíval.

Snad neveris tomu, ze by ho nekde zverejnili? Mnohem lepsi je jen tvrdit, ze takovy test existuje.

Snad jen doplnim, ze tomu, ze v NEKTERYCH pripadech je AL mnohem lepsi nez LI zcela verim. Stejne mna napadaji NEKTERE pripady, kdy by byl i M-27 lepsi nez AL (pripadne) LI. Staci si vybrat jen nekterou specifickou vlastnost a na te stavet, rika se tomu marketing :)

_________________
Kombinované Ochranné Zařízení KOZA


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Citlivost ALG9RX vs LI gen.8
PříspěvekNapsal: stř 20. bře 2013 18:47:12 
Offline
guru
Uživatelský avatar

Registrován: stř 06. dub 2011 00:00:00
Příspěvky: 8877
Bydliště: Zlínský kraj
msp-x: např. ten test od antilaseru...i tam ten rozdíl byl dost velký např při měření z úhlu... navíc nesmíš zapomínat že ty jsi testoval úplně novou verzi LI 8.9 ale RX2 se nějaký ten rok prodává(a stále byla lepší). Nové AL bude zas někde jinde... :-)

_________________
:star PROTECTOR II 950Mcz AL PRIORITY :star
*** Genevo One S ***

TrueCam A6


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Citlivost ALG9RX vs LI gen.8
PříspěvekNapsal: stř 20. bře 2013 18:58:56 
Offline
štamgast
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 26. říj 2006 00:00:00
Příspěvky: 1024
To že by se jiné značky netestovaly není pravda. Jiná zařízení se testují, zkouší a občas i za účasti dobrovolníků z fóra.

Zkouší se to ale montáží na auto a simulací normálního měření. Pak se porovná výkon různých zařízení na stejném autě na stejném místě při stejném způsobu měření. To má rozhodně jinou vypovídací schopnost než testy ve Windows 8.

_________________
P950E - dostatečná ochrana pro takovéto domácí ježdění


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Citlivost ALG9RX vs LI gen.8
PříspěvekNapsal: stř 20. bře 2013 20:44:51 
JetCopter píše:
Jenže tady žádné testy a zkušenosti LI nejsou, tady je jediná modla AL a všechno ostatní se předem zavrhuje. Celkem by mě zajímali reálné zkušenosti s LI a Blinderem, a ne jenom až nekritické doporučování AL.

Asi nikdo ze zdejších uživatelů nemůže za to, že zde není nikdo s LI (i když o jednom uživateli vím)...za to ani já a ani nikdo jiný nemůže. To je stejné, jako se Stingery - údajně se prodávají jako teplé rohlíky na krámě, ale reálně se o videa a ani zkušenosti nikdo nepodělí...proč? To je otázka. Ale neviňte z toho uživatele, kteří si koupili něco jiného...a možná právě proto, že o Blinderu/LI nenašli dostatek promo informací.
Jinak názory na Blinder a LI jste slyšel i tady...že jim nevěříte a označujete je za nekritické doporučování AL, je pouze Váš problém.


Nahoru
  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Citlivost ALG9RX vs LI gen.8
PříspěvekNapsal: stř 20. bře 2013 20:49:09 
msp_x píše:
Viz prirovnani JetCoptera. Pri koupi auta tez koukas na tech. parametry (rychlost, rozmery, hmotnost, spotreba).

To je hezké přirovnání... Třeba nedávno jsem testoval ix35 CRDi, kde propagační materiály v autosalonu tvrdily, že vůz má 130kW. No, v pár podobně výkonných dieselech jsem již seděl (zrovna nedávno jsem koupil Yetiho TDI 125kW) a mohu Ti říct, že v praxi tyhle parametry předváděcí vůz ani omylem neměl... Tipnul bych to tak stěží na 104kW! Ale údaj 130kW se v letáčku moc hezky vyjímá...


Nahoru
  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Citlivost ALG9RX vs LI gen.8
PříspěvekNapsal: čtv 21. bře 2013 00:15:02 
Offline
člen
Uživatelský avatar

Registrován: sob 28. črc 2007 00:00:00
Příspěvky: 759
Ja mam primou moznost porovnat LI a AL a obe zarizeni maji sve pro a proti. Na AL se mi libi velikost cidel a podpora produktu ze strany vyrobce, na LI hlaseni druhu laseru a moznost si nastavit a aktualizovat system sam doma pres PC.
Samotnemu mi ale pripada, ze podpora a prodej LI je spis smerovan na US trh, podpora AL je na evropsky trh.

Co se tyce poruchovosti je to 2 ku 2, cidlo proste nekdy odejde. Dnes by ale obe zarizeni mela mit lepsi zivostnost - odolnost proti vode.

Takze kdyz tady v eu prijde nova pistol, driv ji podle me bude umet AL a potom az LI. Kdybych kupoval nove zarizeni, volil bych sam za sebe AL.

_________________
50/90/130, vic ani kdyby trakare padaly!


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 41 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
POWERED_BY
Český překlad – phpBB.cz