Právě je čtv 28. bře 2024 19:27:38

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 28 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Genevo one
PříspěvekNapsal: úte 19. bře 2013 12:15:52 
Offline
nováček

Registrován: sob 21. led 2012 19:37:24
Příspěvky: 33
SpeedyR6 píše:
I když jsem původně chtěl koupit detektor u jiného prodejce, volba nakonec padla na AR.net a musím smeknout klobouk, takový přístup jsem dlouho nezažil. Dokonce mi i pan inženýr Gebauer našel firmu, která mi v Brně nainstaluje kabely pro pevnou montáž, vyšel maximálně vstříc a v naší předobchodní komunikaci vysvětlil vše potřebné a zodpověděl mé otravné otázky. Na jeho místě, bych se poslal ho háje. :)

P.S.: Všiml jsem si, že mám jiný potisk nad tlačítky, asi nějaká novější verze ;)
Mě do háje poslal, a to dokonce i tady na fóru a to jenom proto, že jsem si detektor nekoupil u něj. Asi má z prodeje provize, tak se podle toho chová. Když mu z toho nic nekápne, tak nemá potřebu být slušný.
Nový potisk moc srozumitelný není, starý byl lepší, ale asi se výrobci nevyplatí tisknout různé potisky pro ČR, Německo a pod., tak si to zjednodušil.


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Genevo one
PříspěvekNapsal: úte 19. bře 2013 12:37:00 
Offline
guru
Uživatelský avatar

Registrován: stř 06. dub 2011 00:00:00
Příspěvky: 8877
Bydliště: Zlínský kraj
JetCopter: udělal to co by při vašem chování udělal každý... Já bych udělal naprosto to samé-kde ste koupil tam si reklamujte a stěžujte že vám to nejede a neotravujte s tím někoho kdo s tím nemá nic společného ;)

_________________
:star PROTECTOR II 950Mcz AL PRIORITY :star
*** Genevo One S ***

TrueCam A6


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Genevo one
PříspěvekNapsal: úte 19. bře 2013 19:58:34 
Jaký je důvod reklamovat a otravovat jinde než kde jsem koupil? Když jsem se rozhodl koupit tam, kde je nejlevnějc, tak se nemohu vztekat, že k tamním službám není žádná přidaná hodnota a prodejce o tom zboží nemá prakticky žádné informace - pouze ty, které si sám vymyslí. Když přijdu do DATARTu a řeknu, že mi televize, kterou jsem koupil na podvadimsvezakazniky.cz, neukládá naladěné kanály, tak mne asi také pošle tam, kde jsem kupoval a nebude se mnou ztrácet čas.
Kde kdo dneska jede na provizní prodeje a je to tak správně - každá informace má nějakou hodnotu a každý rozumný si v tomto byznysu chrání své vlastní know-how.


Nahoru
  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Genevo one
PříspěvekNapsal: úte 19. bře 2013 20:16:09 
Offline
nováček

Registrován: stř 13. bře 2013 15:47:48
Příspěvky: 25
Bydliště: Brno
Jsem tady sice nováček, ale po tom co jsem poslední týdny (ale reálně stačí necelá hodina :-D ) pročítal různá diskuzní fóra na téma AR ...
... tak jsem rád, že jsem nakoupil tam kde jsem nakoupil :yes


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Genevo one
PříspěvekNapsal: úte 19. bře 2013 20:19:05 
Offline
štamgast
Uživatelský avatar

Registrován: pon 09. črc 2012 13:05:29
Příspěvky: 2879
Nenávistné psaní + demagogie (vychcanost) dotyčného JetCoptera mi připomíná Bambuláka! Fórum, které končí .com skončilo, tak holt po psaní asi někomu hučí v kládě že? Tímto s tímto jedincem dále čas ztrácet nehodlám.

Dotaz na uživatele Geneva z okolí Ostravy, hlásí Vám to kameru na červenou v ulici Ostravě Českobratrská x Sokolská? Pokud něco nehlásí napište mi SZ a dáme to do ouklandu... :)

_________________
PII LiveAL4 + Genevo MAX
DOD LS370W


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Genevo one
PříspěvekNapsal: úte 19. bře 2013 20:36:37 
Offline
guru
Uživatelský avatar

Registrován: pon 12. kvě 2008 00:00:00
Příspěvky: 4503
Tak prudit s dotazy nekde, kde jsem nekoupil a dozadovat se neciho casu zdarma je vychcanost II typu.

Vychcanost I typu je nekde predstirat zajem, nechat si navrhnout reseni, sezrat nekomu hodiny jeho casu a pak si to koupit jinde o par korun levneji.

Vubec nekteri jedinci si neuvedomuji cenu prace a za svych par korun pozaduji neprimerenou peci, nebo si cizi cas neuvdomuji vubec a vyzaduji peci zdarma. Obecne jak detekuji takoveho jedince, tak mu idealne doporucim nakup jinde, protoze ve finale jde o ztratove obchody.


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Genevo one
PříspěvekNapsal: stř 20. bře 2013 12:42:05 
Offline
nováček

Registrován: sob 21. led 2012 19:37:24
Příspěvky: 33
Pletete si prodejce s oficiálním zastoupením značky. Když si koupím něco v Datartu, tak je logické, že v případě problému budu hledat pomoc nejenom v Datartu, ale i u zastoupení dané značky v ČR. Když mě u distributora pošlou někam jenom proto, že jsem si nekoupil věc přímo u nich, ale u jejích odběratele, tak to hodně vypovídá o (ne) neserioznosti daného zastoupení. V takovém případě by tady nemuseli být další prodejci a všechno zboží by muselo prodávat jenom přímé zastoupení jednotlivých značek.
Ještě více překvapující je, když se na stejnou věc poptám na nezávislém fóru o antiradarem a stejný člověk ze zastoupení dané značky mě sprostě vyfuckuje a ostatní ho v tom podporují. Z toho je jasné, kdo má toto fórum pod palcem.


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Genevo one
PříspěvekNapsal: stř 20. bře 2013 12:48:18 
A vsem tady je asi jasne, kdo ma pod palcem JetCoptera, takze asi proto...
Mimochodem, slovicko "nezavisle" si pletete - to uziva ten, co si forum nezavisle plete s eshopem. Tohle forum pouziva oznaceni "odborne " :)


Nahoru
  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Genevo one
PříspěvekNapsal: stř 20. bře 2013 12:50:50 
Offline
guru
Uživatelský avatar

Registrován: stř 06. dub 2011 00:00:00
Příspěvky: 8877
Bydliště: Zlínský kraj
Já nikoho nepodporuju-jen říkám že na jeho místě bych udělal to samé...první máš reklamovat u prodejce!
Pokud se ti tu nelíbí mužeš se jít poptávat na jiné fórum- arf.com-tam s tebe budou jistě nadšení :puke

_________________
:star PROTECTOR II 950Mcz AL PRIORITY :star
*** Genevo One S ***

TrueCam A6


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Genevo one
PříspěvekNapsal: stř 20. bře 2013 12:55:11 
Offline
nováček

Registrován: sob 21. led 2012 19:37:24
Příspěvky: 33
Odborné fórum distributora? Pak to dává smysl. Musím teda chválit jenom jeho značky a hanit ostatní, pak zapadnu mezi zdejší stále členy. Pochopil jsem to správně? :)


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Genevo one
PříspěvekNapsal: stř 20. bře 2013 13:40:34 
Offline
guru
Uživatelský avatar

Registrován: stř 06. dub 2011 00:00:00
Příspěvky: 8877
Bydliště: Zlínský kraj
místo blbých keců v 26 příspěvcích bys mohl napsat své reálné zkušenosti s nějakým detektorem. Zatím všechny příspěvky od tebe mají pro toto fórum hodnotu 0!

_________________
:star PROTECTOR II 950Mcz AL PRIORITY :star
*** Genevo One S ***

TrueCam A6


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Genevo one
PříspěvekNapsal: stř 20. bře 2013 13:48:39 
Offline
nováček

Registrován: sob 21. led 2012 19:37:24
Příspěvky: 33
Když já mám sice správnou značku, ale od nesprávného prodejce. To můžu taky?


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Genevo one
PříspěvekNapsal: stř 20. bře 2013 14:37:42 
Provozovatelem fóra jsem já a já nejsem žádným distributorem detektorů a ani ničeho podobného.
Tímto bych rád tento :off: zde ukončil a doporučil se věnovat tomu, co je předmětem vlákna, v opačném případě budu další OT příspěvky mazat... Pokud ovšem chcete pokračovat v onom tématu reklamací, resp. pomluvách někoho, od koho jste si nic nekoupil, ale vyžadujete od něj podporu, tak není problém založit nové téma v jiné sekci a pokračovat tam.
řB


Nahoru
  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Genevo one
PříspěvekNapsal: stř 20. bře 2013 17:14:10 
Offline
nováček

Registrován: sob 21. led 2012 19:37:24
Příspěvky: 33
Já s OT nezačal, jenom jsem Speedymu napsal, že jsem taky ještě takový přístup jak od inženýra Gebauera nezažil, ale bohužel v negativním smyslu. To vy jste se pak na mě sesypali jak mouchy na sirup. :D

Zaujalo mě ale, že když jsem chtěl kolem poledne něco napsat, tak fórum nefungovalo - asi nějaký výpadek. Pak jsem něco hledal na stránkách AR.NET (mají nejlevnější LI) a taky nefungovaly. Asi za 1/2 hodiny začaly fungovat jak stránky fóra, tak i stránky AR.NET. Podoba čistě náhodná?

Popravdě pane, čekal jsem, že sem hodíte PINGy obou domén, ale to by jste se asi moc prozradil, odkud vítr fouká. Tak jste to zkusil takto hloupě, protože dnes žádný výpadek fóra nebyl - seděl jsem u PC prakticky pořád a vše mi fungovalo. Ale kdyby byla pravda to, co říkáte, tak to náhoda není a víte také proč. Příště to chce taktiku trošku více dopilovat, pane.
A znovu upozorňuji, že pokud chcete řešit tyhle podružnosti, tak si založte nové téma, já tam tuhle diskuzi přesunu, ale v tomto tématu jí tolerovat nebudu a od tohoto příspěvku budu mazat vše, co se netýká tématu!
řB


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Genevo one
PříspěvekNapsal: stř 20. bře 2013 17:24:48 
Offline
guru
Uživatelský avatar

Registrován: pon 12. kvě 2008 00:00:00
Příspěvky: 4503
Stačí minuta pátrání, abys zjistil, že oba weby hostuje stejná firma, která se tím živí, takže zákazníků bude mít celou řadu.

http://www.aerohosting.cz/o-nas/

Dostupnost jejich serverů je tento měsíc opravdu celkem bídná...

http://mereni.kyblsoft.cz/hosting/Aerohosting.cz

než jsem to napsal výše, x-táta mne předběhl...takže odteď zde již pouze k věci
řB


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 28 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
POWERED_BY
Český překlad – phpBB.cz