Právě je čtv 28. bře 2024 19:59:45

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 57 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Nedetekce V1
PříspěvekNapsal: úte 10. dub 2012 17:54:57 
Offline
štamgast
Uživatelský avatar

Registrován: stř 08. úno 2012 14:48:47
Příspěvky: 3036
Bydliště: Brno, Brusel, Bratislava
mr_nitroz píše:
Pekne video, myslim si ze dobre srovnani a vypada verohodne, at uz imitator patril komukoliv.
BTW. ma nekdo zkusenost s nedetekci u FW 3.864 a vyssi?

Já mám 3.891 a nedetekci jsem zatím neměl (alespoň tehdy, když jsem měl v autě i RX65 Euro CZ)... Ale už asi dva měsíce jezdím bez Bela (má ho přítelkyně) a jezdím +- 5-10km/h nad limit, takže je možné, že mě i změřili, ale nezastavili... Ale jak říkám - pokud vím, tak jsem neměl...

_________________
Dunning-Kruger efekt je zlo...


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Nedetekce V1
PříspěvekNapsal: úte 10. dub 2012 18:03:30 
Offline
guru
Uživatelský avatar

Registrován: pon 12. kvě 2008 00:00:00
Příspěvky: 4503
Asi zalezi i kus od kusu. Ja s moji 3.864 nedetekci nezazil. Ani odvolani alarnu Jeckem.


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Nedetekce V1
PříspěvekNapsal: úte 10. dub 2012 18:16:26 
Offline
guru
Uživatelský avatar

Registrován: stř 06. dub 2011 00:00:00
Příspěvky: 8877
Bydliště: Zlínský kraj
Tak ono se už dávno stačilo podívat na stránky výrobce V1 a tam ty rozsahy byly napsané-takže i bez tohoto testu člověk co se zajímal vědět jaké rozsahy jsou...
Jinak video pěkné...když nemá možnost prodávat to co prodával a už se mu nehodí říkat co říkal tak hold musel začít všechno házet na Roberta aby nebyl ten špatný. Jakoby on nic... Opravdu k smíchu.

_________________
:star PROTECTOR II 950Mcz AL PRIORITY :star
*** Genevo One S ***

TrueCam A6


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Nedetekce V1
PříspěvekNapsal: úte 10. dub 2012 18:25:28 
Offline
guru
Uživatelský avatar

Registrován: pon 12. kvě 2008 00:00:00
Příspěvky: 4503
Myslim, ze realne zkusenosti nekoresponduji s tim co ma Valentine na webu.


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Nedetekce V1
PříspěvekNapsal: úte 10. dub 2012 18:41:39 
Offline
guru
Uživatelský avatar

Registrován: stř 06. dub 2011 00:00:00
Příspěvky: 8877
Bydliště: Zlínský kraj
Mike není amatér...

_________________
:star PROTECTOR II 950Mcz AL PRIORITY :star
*** Genevo One S ***

TrueCam A6


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Nedetekce V1
PříspěvekNapsal: úte 10. dub 2012 18:45:48 
mr_nitroz píše:
Pekne video, myslim si ze dobre srovnani a vypada verohodne, at uz imitator patril komukoliv.
BTW. ma nekdo zkusenost s nedetekci u FW 3.864 a vyssi?

To je sice pravda...pokud by tento prodejce v dané době netvrdil (on to tedy tvrdí i dnes, když se mu to zrovna hodí), že nedetekce nebyl jediný problém...ale že velkým problémem byla teplotní nestabilita...
Ale chápu, že dnes je lepší na to zapomenout a postnout video, které bylo zcela jistě natočeno v době, kdy ještě problémy s V1 vesele vytruboval do světa.

Ještě počátkem roku 2011 mluvil jinak ;-)
Příloha:
G na autofóru3.jpg
G na autofóru3.jpg [ 101.96 KiB | Zobrazeno 8040 krát ]


Nahoru
  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Nedetekce V1
PříspěvekNapsal: úte 10. dub 2012 18:55:11 
Offline
guru
Uživatelský avatar

Registrován: stř 06. dub 2011 00:00:00
Příspěvky: 8877
Bydliště: Zlínský kraj
Tak tak...rozsahy jsou OK ale u V1 byl dřív problém že se kalibruje pouze při zapnutí...když se zahřál tak trochu uplaval...to bylo ale dřív a myslím že to taky Mike už vyřešil... Ale ten pán co to teď tak vychváluje tak ještě před pár měřící tvrdil úplně něco jiného...teď se tváří že objevil ameriku a jak chudák malý nic nevěděl-ale vždy se chlubil jak každý kus testuje a prověřuje!

_________________
:star PROTECTOR II 950Mcz AL PRIORITY :star
*** Genevo One S ***

TrueCam A6


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Nedetekce V1
PříspěvekNapsal: úte 10. dub 2012 19:35:23 
Offline
člen
Uživatelský avatar

Registrován: sob 28. črc 2007 00:00:00
Příspěvky: 759
Jo to mate pravdu, pekne se do svych tvrzeni zamotal, proto taky pro me zacal byt neduveryhodnym.
Je videt ze kam vitr, tam plast.

_________________
50/90/130, vic ani kdyby trakare padaly!


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Nedetekce V1
PříspěvekNapsal: úte 10. dub 2012 19:42:01 
Offline
guru
Uživatelský avatar

Registrován: pon 12. kvě 2008 00:00:00
Příspěvky: 4503
Je teda pravda, ze ja jak se objevili prvni informace o nedetekcich, tak jsem vzdy tak 15, 20 minut po vyjeti V1 restartoval. Treba diky tomuhle navyku sem nedetekci nepotkal.


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Nedetekce V1
PříspěvekNapsal: úte 10. dub 2012 19:43:58 
Offline
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: pon 30. říj 2006 01:00:00
Příspěvky: 5050
Bydliště: Praha
ano, pokud mi něco vadí, tak toto "prozření" - viz varianta webu z konce roku 2011
Citace:
Valentine ONE s EURO módem
Vánoční cena Platí do odvolání, ale maximálně do 31.12.2011! 12 800 Kč s DPH
11 800 Kč s DPH 10 667 Kč bez DPH
9 833 Kč bez DPH DOSTUPNOST:
SKLADEM

Valentine ONE patří mezi nejlepší detektory a nabízí velice citlivou detekci ve všech pásmech používaných radary ve světě i v Evropě. Pro ČR je kvůli ne úplně ideálním parametrům v Ka Narrow pásmu méně použitelný než detektory Beltronics specielně upravené pro ČR. Je vhodný spíše pro méně náročné zákazníky nebo k používání v zahraničí.
Jeho vysoká citlivost je výhodná zejména při jízdě na dálnici a v místech, kde nelze snadno zachytit odrazy radarového paprsku, ovšem ve městech může způsobovat poměrně značné množství falešných poplachů. Mimo město a na dálnici se s falešným poplachem setkáte poměrně zřídka. Valentine ONE nabízíme vždy s nejnovějším firmware (momentálně verze 3.872), nastavený pro provoz v ČR a s podrobným českým návodem.

POZOR!!! U současné verze detektoru Valentine ONE době byly zjištěny závažné výpadky ve vyhodnocování poplachů v EURO módu, který je nutný při použití v ČR. V některých případech tento detektor vyhodnotí skutečný poplach jako falešný a ukončí varování předčasně nebo radar nedetekuje vůbec.
Jelikož se jedná o konstruční vlastnost detektoru a ne jeho závadu, nelze následné uplatňovat reklamace z důvodu omezené funkčnosti na kmitočtu 34.00 GHz, který odpovídá vysílacím frekvencím některých radarů typu RAMER 7 a AD 9 používaných v ČR a SR. V případě přísnějších požadavků na spolehlivost detekce v pásmu 34.00 GHz je nutné volit jiný model detektoru, napr. BEL RX65 EURO nebo BEL 975 EURO.

Kvůli tomuto faktu je cena snížena na 12.800,- Kč vč. DPH a z této snížené ceny již není možné poskytnout žádné další množstevní slevy ani bonusy! Neplatí ani 5% sleva za registraci.


aktuálně, za pár měsíců ?:
Citace:
Přenosný antiradar Valentine ONE EURO nabízí velice citlivou detekci radarů používaných ve světě, v Evropě i ČR. Jeho vysoká citlivost je výhodná zejména při jízdě na dálnici a v místech, kde nelze snadno zachytit odrazy radarového paprsku, ovšem ve městech může způsobovat občasné falešné poplachy. Mimo město a na dálnici se s falešným poplachem setkáte poměrně zřídka. Valentine ONE nabízíme s nejnovějším firmware verze 3.893, nastavený pro provoz v ČR a s podrobným českým návodem. Cena s DPH:13 800 Kč / ks


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Nedetekce V1
PříspěvekNapsal: stř 11. dub 2012 07:25:41 
Offline
moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: stř 25. říj 2006 00:00:00
Příspěvky: 2191
Bydliště: Praha
"Černá můra" obchodníka je prodávat věc, které nevěří, nebo kterou dokonce pomlouvá, to je skutečně cesta do pekel. Na druhou stranu, člověk, který není Obchodník to ani neví, že existuje určitá etika.

_________________
V1 + Genevo Max


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Nedetekce V1
PříspěvekNapsal: stř 11. dub 2012 09:27:30 
Josef píše:
Na druhou stranu, člověk, který není Obchodník to ani neví, že existuje určitá etika.

Něco na tom bude...protože prodávat přes ceny/slevy - to umí i cvičený jezevčík.

BTW: dostalo se ke mě, že jsem byl vedle, panem ynženýrem označen, za "dnes již nedůvěryhodnou osobu" Popravdě se ani nedivím...když měl stejné názory, jako já, tak mne chválil a označoval dokonce za zákazníka, jakých by si přál mít více. Když ale otočil kabát (jak je pro bývalé komunisty zvykem), tak jsem najednou nedůvěryhodný :D :D :D


Nahoru
  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Nedetekce V1
PříspěvekNapsal: stř 11. dub 2012 10:50:27 
A dovolím si ještě jednu citaci k zamyšlení... 7. března pan ynženýr a kandidát věd ještě asi disponoval jinou informací, kterou vesele šířil do světa a věty zakončoval vykřičníkem.
Jenom podotýkám, že v této době měl k dispozici stejný imitátor, na kterém vzniklo i ono video :nod


Přílohy:
účelové lži nebo pravda.jpg
účelové lži nebo pravda.jpg [ 92.31 KiB | Zobrazeno 7985 krát ]
Nahoru
  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Nedetekce V1
PříspěvekNapsal: čtv 12. dub 2012 18:37:32 
Offline
člen
Uživatelský avatar

Registrován: pát 12. lis 2010 01:00:00
Příspěvky: 816
Bydliště: Praha
řidič BOB píše:
Josef píše:
Na druhou stranu, člověk, který není Obchodník to ani neví, že existuje určitá etika.

Něco na tom bude...protože prodávat přes ceny/slevy - to umí i cvičený jezevčík.

BTW: dostalo se ke mě, že jsem byl vedle, panem ynženýrem označen, za "dnes již nedůvěryhodnou osobu" Popravdě se ani nedivím...když měl stejné názory, jako já, tak mne chválil a označoval dokonce za zákazníka, jakých by si přál mít více. Když ale otočil kabát (jak je pro bývalé komunisty zvykem), tak jsem najednou nedůvěryhodný :D :D :D


s tim v určitých případech nemůžu souhlasit!

(nakolko bola vaša cena nižšia aj termín dodania bol ovela lepší, rozhodli sme sa zobrať tovar od vašej konkurencie)

_________________
ALP 4
GENEVO PRO 45st


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Nedetekce V1
PříspěvekNapsal: čtv 12. dub 2012 18:59:22 
Offline
štamgast
Uživatelský avatar

Registrován: stř 08. úno 2012 14:48:47
Příspěvky: 3036
Bydliště: Brno, Brusel, Bratislava
normicek píše:
(nakolko bola vaša cena nižšia aj termín dodania bol ovela lepší, rozhodli sme sa zobrať tovar od vašej konkurencie)

Zažil jsem úplně tu samou větu od jednoho představitele Banskobystrického samosprávného kraja ;-) :yes

_________________
Dunning-Kruger efekt je zlo...


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 57 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
POWERED_BY
Český překlad – phpBB.cz