Právě je čtv 28. bře 2024 16:13:45

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 89 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: čtv 19. led 2012 01:29:14 
Offline
nováček
Uživatelský avatar

Registrován: pon 16. led 2012 00:09:59
Příspěvky: 62
LebedaXM píše:
Mno tak kdo nemá laser tak nedůvěru ve mě nevzbuzuje ale koho "neoslovil" tak jo. Kdyby si napsal že z laseru máš strach tak bych to pochopil. Taky znám lidi co maj pouze detektor a laser ne. Ale pomalu začínají měnit názor.
A zeptám se: proč pramení tvůj nedobrý pocit k laseru?? Obava z nalezení, pokuta, svědomí??? :)


JJ je to tak jak píšeš. Formuloval jsem to trochu jinak "honosneji" ale ve výsledku jsou to obavy a strach.. Vím že používat laser je v rozporu se zákonem a mám strach z následného postihu a podobně. Myslím že bych byl tak nervozní že bych ani nemusel přiznávat že mám Laser. Oni by to poznali sami.

_________________
Nově STINGER CARD


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: čtv 19. led 2012 01:40:26 
Offline
nováček
Uživatelský avatar

Registrován: pon 16. led 2012 00:09:59
Příspěvky: 62
řidič BOB píše:
Je toho víc, co ve mne vzbuzuje pochybnosti :D I ten Avatar mi někoho připomíná...no, necháme se překvapit ;-)



Nechápal jsem narážky na avatar, ale ted jsem již pochopil. Na druhém foru má totiž prodejce co mi včera odpovídal a nabízel své produkty má jako avatar přeškrtlého šneka. Jenže já jsem si avatar zvolil podle oblíbeného filmu Krotitelé duchů kde toto logo hlavní hrdinové vozí na svém autě.
To je jen pro info všem uživatelům.

:D :D :D :D Opravdu mi to přijde velmi k smíchu se obhajovat proč mám tohle tak jak mám a podobně.. :D :D :D

_________________
Nově STINGER CARD


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: čtv 19. led 2012 01:46:46 
bambulak: jste vedle, jak ta jedle... Obhajovat se nemusíte - nejste u soudu. Ale vězte, že čím více se v tom patláte, tím více mám pochybností.


Nahoru
  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: čtv 19. led 2012 01:53:34 
Offline
nováček
Uživatelský avatar

Registrován: pon 16. led 2012 00:09:59
Příspěvky: 62
řidič BOB píše:
bambulak: jste vedle, jak ta jedle... Obhajovat se nemusíte - nejste u soudu. Ale vězte, že čím více se v tom patláte, tím více mám pochybností.



OK. Beru na vědomí.


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: čtv 19. led 2012 09:58:43 
Offline
moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: stř 25. říj 2006 00:00:00
Příspěvky: 6232
Bydliště: Praha
bambulak01 píše:
LebedaXM píše:
Mno tak kdo nemá laser tak nedůvěru ve mě nevzbuzuje ale koho "neoslovil" tak jo. Kdyby si napsal že z laseru máš strach tak bych to pochopil. Taky znám lidi co maj pouze detektor a laser ne. Ale pomalu začínají měnit názor.
A zeptám se: proč pramení tvůj nedobrý pocit k laseru?? Obava z nalezení, pokuta, svědomí??? :)


JJ je to tak jak píšeš. Formuloval jsem to trochu jinak "honosneji" ale ve výsledku jsou to obavy a strach.. Vím že používat laser je v rozporu se zákonem a mám strach z následného postihu a podobně. Myslím že bych byl tak nervozní že bych ani nemusel přiznávat že mám Laser. Oni by to poznali sami.


Je trochu s podivem, že to nenapadlo nikoho ze zástupců Stingeru, ale ty přece můžeš používat DSI nebo Card s laserovými čidly v pasivním režimu. Takže máš pouze detekci, ale nic nerušíš. A v čechách je detekce legální, zakázané je pouze rušení. Navíc DSI a Card je homologovaný jako "palubní počítač" (nebo tak nějak), takže to můžeš mít celé instalované zcela viditelně. Nevím, zda ti stačí si dokoupit laserový modul a přijímací čidla pro čistě pasivní provoz nebo budeš muset mít také alespoň jedno vysílací čidlo. Ale to budou vědět dovozci. Samozřejmě cena takového laserově pasivního kompletu bude značná, ale vyhovuje to zadání.

To samé lze realizovat levněji s 975 nebo Qi45. U 975 byli dřív dvě externí laserový čidla, takže si můžeš dát jedno dopředu a druhý dozadu. Qi45 má laserový čidlo integrovaný v hlavě. Pokud si jí instaluješ tak, aby viděla před auto, opět bude detekovat laser.

Je ovšem potřeba zdůraznit, že samotná detekce laseru je jako ochrana k ničemu a její úspěšnost se blíží k spekulacím. Samozřejmě pokud budeš jezdit do +10kmh a jen tě zajímá, jestli tě hlídka měří, tak to svůj účel splní.

_________________
Podporuji férový elektronický boj!


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: pon 23. led 2012 20:24:46 
Offline
nováček
Uživatelský avatar

Registrován: pon 16. led 2012 00:09:59
Příspěvky: 62
Tak jsem zase tady s výsledkem. Již jsem se rozhodl co budu používat a zrealizoval jsem o víkendu.

_________________
Nově STINGER CARD


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: pon 23. led 2012 20:39:00 
Offline
nováček
Uživatelský avatar

Registrován: pon 16. led 2012 00:09:59
Příspěvky: 62
Byl jsem celý vikend u bráchy a probírali jsem ty detektory. A nakonec to vyhrál Stinger CARD, protože i když ho měl brácha namontován pouze necelý měsíc, mě se docela zalíbil a tak po domluvě jsme se rozhodli že si ho vezmu já. Nechal mi ho za dobrý peníze takže jsem ještě ušetřil a dnes si zajel zakoupit DSI na které jsem ho zase navnadil já. Dostal ho za také moc pěkné peníze . Již mám Stinger CARD namontován ve vozidle a dnes jsem s ním jezdil. Takže doufám že mi poslouží minimálně stejně dobře jako jiná pevná sada.

_________________
Nově STINGER CARD


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: pon 23. led 2012 21:13:25 
Offline
štamgast
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 23. čer 2011 00:00:00
Příspěvky: 1216
Bydliště: Praha
Tak to přeji bezporuchový provoz a dobré detekce. A až bude možnost uvítal bych (nejen já) objektivní videa s detekcemi. ;)

_________________
poslední stádium chronické Lebedózy


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: pon 23. led 2012 21:19:17 
...pěkný detektor, moc pěkné peníze...vymontování + namontování za necelý den... :D


Nahoru
  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: pon 23. led 2012 21:21:57 
Offline
nováček
Uživatelský avatar

Registrován: pon 16. led 2012 00:09:59
Příspěvky: 62
LebedaXM píše:
Tak to přeji bezporuchový provoz a dobré detekce. A až bude možnost uvítal bych (nejen já) objektivní videa s detekcemi. ;)



Díky. Pokusím se něco natočit, když potkám detekce.

_________________
Nově STINGER CARD


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: pon 23. led 2012 21:24:03 
Offline
nováček
Uživatelský avatar

Registrován: pon 16. led 2012 00:09:59
Příspěvky: 62
řidič BOB píše:
...pěkný detektor, moc pěkné peníze...vymontování + namontování za necelý den... :D



Za jaký necelý den??? Byl na to víkend. Možná by to chtělo číst pečlivěji.

_________________
Nově STINGER CARD


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: pon 23. led 2012 21:24:35 
Offline
guru
Uživatelský avatar

Registrován: stř 06. dub 2011 00:00:00
Příspěvky: 8877
Bydliště: Zlínský kraj
A čekal někdo něco jiného než že to bude stinger? :)
demontáž-montáž-a přes víkend...:)

_________________
:star PROTECTOR II 950Mcz AL PRIORITY :star
*** Genevo One S ***

TrueCam A6


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: pon 23. led 2012 21:27:11 
bambulak01 píše:
Možná by to chtělo číst pečlivěji.

Asi deformace z bývalého zaměstnání...ale právě, že čtu až moc pečlivě :mrgreen:


Nahoru
  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: pon 23. led 2012 21:28:30 
Offline
nováček
Uživatelský avatar

Registrován: pon 16. led 2012 00:09:59
Příspěvky: 62
VS píše:
A čekal někdo něco jiného než že to bude stinger? :)
demontáž-montáž-a přes víkend...:)



A je nějaký prohřešek že je to Stinger??? Já myslím že jsem špatně neudělal. Uvidím.

_________________
Nově STINGER CARD


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: pon 23. led 2012 21:29:37 
není to žádný prohřešek...jenom od prvního příspěvku bych já osobně vsadil svůj měsíční plat na to, že to tak bude ;-)


Nahoru
  
Odpovědět s citací  
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 89 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 22 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
POWERED_BY
Český překlad – phpBB.cz