Právě je čtv 28. bře 2024 19:16:41

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 37 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 02. čer 2009 17:36:00 
Offline
štamgast

Registrován: úte 24. říj 2006 00:00:00
Příspěvky: 2496
Jaromíre, to bys neměl takhle prezentovat. Mohlo by to mít vliv na funkci :D


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 02. čer 2009 23:03:00 
Offline
moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: stř 25. říj 2006 00:00:00
Příspěvky: 2191
Bydliště: Praha
Já bych zase nebyl tak paranoidní, že každý pokus srovnání V1 a RX65e je provokace. Řada lidí, kteří se setkají poprvé s detektorem a chtějí nějaké info, tak většinou v diskuzi nehledají a rovnou se zeptají, zda ten a ten detektor je lepší nebo horší a proč.
Pokud se sem někdo snaží propažovat reklamu, nedivte se, řada prodejců si zde reklamu dává každý den, co? na jiných serverech je nepřípustné.
Já používám V1 dost dlouho a v poslední době je detektor Ka pásma prakticky zbytečný, protože nikde se takto prakticky neměří a kdy?, tak se o tom píše ještě týden. Pokud si někdo chce V1 koupit, pak jedině kvůli ceně, nebo kvůli vlastnostem, či provedení. To že nedetekuje frekvenci pod 33.96Ghz je nám známé, ostatním ne, ale stačí upozornit. Jestli někdo tomu věří nebo ne, je jeho věc, s tím nikdo nic nenadělá. Statisticky se dá říci, že to je více méně velká náhoda takové auto potkat mimo Prahu (9).

Snažme se prosím tedy chovat korektně, jinak to bude působit jako forum skupiny Beltronics proti zbytku světa a ten kdo ho nemá, tak na něj "hoďte sí?".

_________________
V1 + Genevo Max


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 02. čer 2009 23:13:00 
Offline
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: pon 30. říj 2006 01:00:00
Příspěvky: 5050
Bydliště: Praha
sorry, ale ač neprodejce (a uživatel Belů) mi úvodní přísěvek přijde jako provokace - ve stejném duchu se zde opakuje podobný příspěvek již cca 3x? 4x? vždy nový uživatel a vždy vynáží V1 do nebe. Jako objektivní testy jsou prezentovány recenze od jednoho prodejce, který má V1 o 2000,- dra??í ne? ostatní?

Ještě jednou sorry, to je příli? náhod najednou a z toho ž jsem vyrost - když ti v noci zazvoní u dveří zvonek, tak to sice může být anglická královna, ale mnohem pravděpodobněji to bude soused...


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 02. čer 2009 23:40:00 
Souhlasím se Snailem... Je to pořád dokola až moc podobné...
BTW: nováček, kterej opravdu netuží nic o detektorech, nepokládá takové otázky...je to pouze 10 let, co jsem si koupil svůj první detektor, tak si ještě matně pamatuji, na co jsem se v CD vyptával :p


Nahoru
  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 03. čer 2009 05:57:00 
Offline
moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: stř 25. říj 2006 00:00:00
Příspěvky: 2191
Bydliště: Praha
Já pravidelně chodím na 3 fora asi 7 let a můžu vám říct, že na každém foru se celých 7 let opakují naprosto stejné dotazy a hádají se tam nováčci s lidmi, co v tom oboru dělají i 30 let, že to není pravda a že četli..... Když jsem kupoval svuj první detektor mám pocit Bel 890 ž si to ani nepamatuju, znal jsem jenom jejich forum a vše co řekli jsem bral jako pravdu. Tenkrát tady byla nulová konkurence, ale dnes je to sakra jinak a vyznat se v tom není jednoduché, bohužel těch informací je mnoho protichůdných, takže po jednodenním čtení na internetu se dozvíte, že detektorem "můžete poslouchat i vysílání vesmírné stanice ISS, která se tam moduluje na harmonickém kmitočtu". Takže nějaký můj známý vám klidně bude tvrdit, že má známého, ten jezdí s V1 několik let a je naprosto spokojen, přestože vyzkoužel všechny detektory, které se na trhu kdy objevily a vy mu tady tvrdíte, že to je ?mejd, který má 20% závadovost, má špatnou citlivost, nefunguje na spoustu radarů, pípá každých 100 metrů a při nejbližším dežti se v externím pouzdře zaplaví vodou. Tak komu asi bude věřit?

-------------------------------------------------------------------
Teď jsem nažel můj jeden z prvních dotazů v roce 2001 :
"Mám dotaz týkající se stacionárních radarů. Může tento radar měřit v obou jízdních pruzích to znamená na odjezdu a příjezdu?

_________________
V1 + Genevo Max


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Zajimave recenze V1 a Belu
PříspěvekNapsal: stř 03. čer 2009 09:48:00 
Offline
člen
Uživatelský avatar

Registrován: ned 10. pro 2006 01:00:00
Příspěvky: 681
Bydliště: Praha
Davos píše:

Celkem pekne obrazky, pro neznaleho to muze byt zajimave. Bohuzel tyto recenze nelze povazovat za objektivni. A to uz jen pri samotnem popisu tech . provedeni, ani nemusim zminovat kvalitu detekce.

Jako priklad muzu uvest:
1) lez o vyraznem podtaktovani procesoru BELu a tim pomale detekce (vyvraceno v jinem vlakne zde na foru)
2) Menu BELu pri nastavovani povazuje za neprehledne. To, ze V1 bez navodu clovek nenastavi vubec, neb pismenne kody si malokdo pamatuje u V1 zmineno neni.
3) U V1 remoteje jako plus prezentovan pritomny snimac vlhkosti a teploty. To, ze BEL remote je utesnen tak, ze neni treba pravidelne vysusovat pytlik silika gelu ve v1 je pomlceno.
atd.atd.

Tolik muj nazor k tem recenzim.

_________________
Kombinované Ochranné Zařízení KOZA


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 03. čer 2009 15:11:00 
Offline
moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: stř 25. říj 2006 00:00:00
Příspěvky: 2191
Bydliště: Praha
Jako prodejci jste mohli dávno mít připraven odkaz na videa s vysvětlením, která potvrdí pravdivost važich slov (o kterých nikdo z nás nepochybuje). Konkurence to "brát" nebude a obyčejný čtenář fora (kterých je mimochodem docela dost a nezaregistrovaných) si udělá obrázek sám. Není potřeba k tomu víc psát - stačí zkopírovat odpověď a je to. Pokud si čtenář udělá obrázek o tom, že toto forum je v rukách výrobce Beltronics a jeho "přisluhovačů" a na otázku porovnání jiného výrobce následuje odpověď "jdi do prd...", pak to není dobře.

_________________
V1 + Genevo Max


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 04. čer 2009 13:45:00 
Offline
člen

Registrován: pát 08. čer 2007 00:00:00
Příspěvky: 366
Bydliště: Zlínský kraj
Josefe ale co říká? na tohle :myslí? si že je to normální??????ty jako dlouhodobý uživatel detektoru.

A co ti kteří mají na autě 975E taky máte takový pocit??????

Citace ze stránek u 975E!!!!!!!!!
Detekce na radary je na příjezdu (radar míří proti Vám) plně dostačující a většinou stačí na zpomalení na požadovanou rychlost. O hodně horší je to při měření rychlosti radarem na odjezdu, kdy radar je nasměrován po směru jízdy. A pokud se jedná o rovný a otevřitý úsek, kde je málo odrazů mikrovln, tak tady je detekce ž někdy nedostatečná, protože máte na zpomalení nějakých 20-50 metrů!

:|x :|x :|x :|x :|x :|x :|x :|x :|x

_________________
:-)


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Zajimave recenze V1 a Belu
PříspěvekNapsal: stř 10. čer 2009 22:50:00 
Offline
člen
Uživatelský avatar

Registrován: pon 25. čer 2007 00:00:00
Příspěvky: 443
Bydliště: KV
Citace:
3) U V1 remoteje jako plus prezentovan pritomny snimac vlhkosti a teploty. To, ze BEL remote je utesnen tak, ze neni treba pravidelne vysusovat pytlik silika gelu ve v1 je pomlceno.

Opravdu velká výhoda. Chvilka stání v letní koloně vyřadí V1 (tepelná ochrana odpojí napájení) a na volné rovince pak ??astlivec dostává pár cenných bodíků...


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: V1 a BEL
PříspěvekNapsal: sob 14. led 2012 17:36:41 
Offline
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: pon 30. říj 2006 01:00:00
Příspěvky: 5050
Bydliště: Praha
Ovlivňuji se vzájemně bel a V1, když budou vedle sebe? Teď, když zase začne legrace s ramery tak třetí detektor v autě by mohl být legrace.


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: V1 a BEL
PříspěvekNapsal: sob 14. led 2012 17:46:02 
Offline
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: pon 30. říj 2006 01:00:00
Příspěvky: 5050
Bydliště: Praha
Venkovní ne, ale uvnitř je pořád funkční 965. V1 nemám, ale přemýšlím, čím obohatit sbírku, aby v autě bylo při setkání s ramerem veselo


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: V1 a BEL
PříspěvekNapsal: sob 14. led 2012 17:57:28 
Offline
člen

Registrován: pát 02. bře 2007 01:00:00
Příspěvky: 305
snail píše:
Venkovní ne, ale uvnitř je pořád funkční 965. V1 nemám, ale přemýšlím, čím obohatit sbírku, aby v autě bylo při setkání s ramerem veselo

Mán Bela940 , V1 V3862,3864,3872 . Podle mých zk. se ovlivnují v neprospěch Bela . Pokud jsou zaplé oba , detekce Belu je horší . Vliv má i pořadí v jakém se zapnou . Vliv Belu Na V1 jsem nepozoroval .


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: V1 a BEL
PříspěvekNapsal: sob 14. led 2012 18:22:31 
Offline
guru
Uživatelský avatar

Registrován: stř 06. dub 2011 00:00:00
Příspěvky: 8877
Bydliště: Zlínský kraj
X50 a V1 byly bez problémů....teď V1 a 975 taky....přece jen jsou už dost daleko od sebe ;)

_________________
:star PROTECTOR II 950Mcz AL PRIORITY :star
*** Genevo One S ***

TrueCam A6


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: V1 a BEL
PříspěvekNapsal: sob 14. led 2012 19:12:44 
Offline
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: pon 30. říj 2006 01:00:00
Příspěvky: 5050
Bydliště: Praha
O pevný detektor strach nemám, ale chtěl bych dát 965cz a V1 vedle sebe; takže asi ne


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: V1 a BEL
PříspěvekNapsal: sob 14. led 2012 19:32:56 
Offline
guru
Uživatelský avatar

Registrován: stř 06. dub 2011 00:00:00
Příspěvky: 8877
Bydliště: Zlínský kraj
Tak to nevím-já měl jen X50

_________________
:star PROTECTOR II 950Mcz AL PRIORITY :star
*** Genevo One S ***

TrueCam A6


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 37 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 16 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
POWERED_BY
Český překlad – phpBB.cz